Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2020, 14:45
Dlaczego on jest obnażony do pasa?!
Odpisz
16 sierpnia 2020, 14:46
@Jadczukov: Czy ty zasugerowałeś płeć tego człowieka?!
Odpisz
16 sierpnia 2020, 14:47
@Jadczukov: Ty nazywasz LGBT ludźmi?
Odpisz
22 lipca 2020, 12:25
Uwaga, to będzie dobre:
Jestem dumna z bycia białą hetero kobietą nie znająca nikogo LGBT. Po za tym przyjaźnie się z wyborcą PiSu.
Gówno burza starts in 3.....2......1....
Odpisz
22 lipca 2020, 10:47
Przypomina mi to trochę zabawę w sapera pisanie czegoś w tych czasach
Odpisz
21 lipca 2020, 18:15
Czy "Black Mesa" jest rasistowska?
Odpisz
21 lipca 2020, 19:01
@Bonnie_MLG: Czemu nie "Afroamerican Female LGBT Mesa"!!1111!!!!!!!
Odpisz
21 lipca 2020, 21:44
@Czescwszystkim: Ta a pracownicy to same kobiety i najlepiej wszystkie lesbijki i czarne
Odpisz
21 lipca 2020, 20:05
All Lives Matter, kids
Odpisz
21 lipca 2020, 19:30
-... Więc dodałem pieprzu białego...
-A Co, cZaRNy PIePrZ goRsZY?!
Odpisz
21 lipca 2020, 19:00
[Ten komentarz zawierał materiały obraźliwe dla czarnoskórych, dwusilnikowych helikopterów bojowych, dlatego został usunięty.
Przepraszamy za niedogodności -Zespół jeja.pl]
Odpisz
18 lipca 2020, 16:18
Dlaczego biały mężczyzna chodzi po linie? A nie czarna kobieta? Toż to obraza mniejszości!!!111
Odpisz
21 lipca 2020, 16:21
@Kejdzej: Co jeszcze może jest heteroseksualny?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 18:20
@Jejathebest: ja się za to nie obrażam
Odpisz
21 lipca 2020, 17:07
lubię placki
Odpisz
21 lipca 2020, 16:55
Lubię batony
-bo co? Bo brązowe? Jak murzyni?
-Czy ty właśnie określiłeś płeć batona? A czemu nie murzynka? Do pary będzie murzyn i murzynka
-A czemu nie mogą być geje? Dyskryminujesz LGBTQ+?
Odpisz
18 lipca 2020, 17:12
Wcale się szybko nie urażam 😠
Odpisz
21 lipca 2020, 16:37
Odpisz
21 lipca 2020, 16:40
oh nie! emotikony
Odpisz
21 lipca 2020, 16:56
@nazyk: wręcz przeciwnie, on tu był... Był wszędzie...
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 16:57
@Makos305: Wszędzie...
Odpisz
21 lipca 2020, 17:33
@Makos305: z jakiego to profilu?
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2020, 10:41
chyba krowy, ale taki pierwszy lepszy wziąłem
Odpisz
21 lipca 2020, 16:33
I po co próbować?
Odpisz
21 lipca 2020, 16:24
Szablonik poproszę
Odpisz
18 lipca 2020, 19:03
U mnie to się nie sprawdza.
Odpisz
18 lipca 2020, 18:31
To chodzenie po linie to pokaz białej siły i wyższości?
Odpisz
18 lipca 2020, 18:33
@SorestSuperior5: Wysportowany biały blondyn to przykład propagandy neonazistowskiej
Odpisz