Są rzeczy ważne i ważniejsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2021, 16:01
Rel
Odpisz
17 marca 2021, 10:09
rel
Odpisz
19 lipca 2020, 09:28
My z ziomkami powoli się przygotowujemy, ale musimy najpierw więcej diamentów wykopać, bo na niecałego jednego seta starcza na razie. Na dokładkę Lapis do Enchanting Table, no i exp oczywiście. (Na 1.15.2 gramy)
Odpisz
20 lipca 2020, 09:03
@matake4050: nie rob strzal na zniszczenie wież, użyj śnieżek xd
Odpisz
20 lipca 2020, 14:58
@xHaroTM: Akurat śniegu już trochę mamy. Pozostała kwestia znalezienia portalu, (w dalszym ciągu) diamentów, i enchantowajia przedmiotów, bo nam expa brakuje jak na razie XD
Odpisz
22 lipca 2020, 20:24
@matake4050: Ja to robię z samymi strzałami i łukiem klasycznie.
Odpisz
20 lipca 2020, 14:15
nie możemy pokonać cli-one!
użyjemy catfooda
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpisz
19 lipca 2020, 09:10
Ja z nim nigdy nie walczyłam na przetrwaniu
Odpisz
19 lipca 2020, 11:42
@Rosse303: Witaj w klubie.
Odpisz
19 lipca 2020, 12:25
@Rosse303: Nie tylko ty
Odpisz
20 lipca 2020, 09:01
ha nooby
Odpisz
20 lipca 2020, 10:00
@Rosse303: ja też
Odpisz
20 lipca 2020, 11:29
@Rosse303: walczyłem ale ciągle przegrywam
Odpisz
20 lipca 2020, 11:31
@xHaroTM: Noob to osoba która jest nowa,nie umie grać i jest słaba.
Ja gram minecrafta przynajmniej 7 lat i nie skupiam się aż tak na zabiciu smoka a na po prostu dobrej zabawie
Odpisz
20 lipca 2020, 11:50
ok przepraszam
Odpisz
20 lipca 2020, 10:39
ja sam zabiłem smoka kresu
Odpisz
20 lipca 2020, 10:26
U mnie jest to pierwsze jest tak samo jak drugie :/
Odpisz
19 lipca 2020, 09:34
Ja zawsze byłem tym od kopania w kopalni, Szymek od jedzenia I enchantu a Bartek od ogólnego planowania
Odpisz
19 lipca 2020, 09:09
ja z moimi ziomkami mam tylko tak jak na 1
Odpisz
19 lipca 2020, 09:07
Zawsze
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 09:05
Ja z nim walczę już drugi raz.
Za pierwszym razem mnie zjechał przez brata co mi przeszkadzał
Odpisz