Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lilMateuszeq

6 maja 2021, 16:01

Rel

Avatar eki123

17 marca 2021, 10:09

rel

Avatar matake4050

19 lipca 2020, 09:28

My z ziomkami powoli się przygotowujemy, ale musimy najpierw więcej diamentów wykopać, bo na niecałego jednego seta starcza na razie. Na dokładkę Lapis do Enchanting Table, no i exp oczywiście. (Na 1.15.2 gramy)

Avatar xHaroTM

20 lipca 2020, 09:03

@matake4050: nie rob strzal na zniszczenie wież, użyj śnieżek xd

Avatar matake4050

20 lipca 2020, 14:58

@xHaroTM: Akurat śniegu już trochę mamy. Pozostała kwestia znalezienia portalu, (w dalszym ciągu) diamentów, i enchantowajia przedmiotów, bo nam expa brakuje jak na razie XD

Avatar JaJestemZWami

22 lipca 2020, 20:24

@matake4050: Ja to robię z samymi strzałami i łukiem klasycznie.

Avatar Kargon

20 lipca 2020, 14:15

nie możemy pokonać cli-one!
użyjemy catfooda
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Avatar Rosse303

19 lipca 2020, 09:10

Ja z nim nigdy nie walczyłam na przetrwaniu

Avatar Polish_Soldier

19 lipca 2020, 11:42

@Rosse303: Witaj w klubie.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 12:25

@Rosse303: Nie tylko ty

Avatar xHaroTM

20 lipca 2020, 09:01

ha nooby

Avatar Drag_on

20 lipca 2020, 10:00

@Rosse303: ja też

Avatar nazyk

20 lipca 2020, 11:29

@Rosse303: walczyłem ale ciągle przegrywam

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 11:31

@xHaroTM: Noob to osoba która jest nowa,nie umie grać i jest słaba.
Ja gram minecrafta przynajmniej 7 lat i nie skupiam się aż tak na zabiciu smoka a na po prostu dobrej zabawie

Avatar xHaroTM

20 lipca 2020, 11:50

ok przepraszam

Avatar DRAGON_POLSKA

20 lipca 2020, 10:39

ja sam zabiłem smoka kresu

Avatar Saczekx45

20 lipca 2020, 10:26

U mnie jest to pierwsze jest tak samo jak drugie :/

Avatar Sergiusz1234

19 lipca 2020, 09:34

Ja zawsze byłem tym od kopania w kopalni, Szymek od jedzenia I enchantu a Bartek od ogólnego planowania

Avatar ZSRRBall

19 lipca 2020, 09:09

ja z moimi ziomkami mam tylko tak jak na 1

Avatar Bartolinise

19 lipca 2020, 09:07

Zawsze

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 lipca 2020, 09:05

Ja z nim walczę już drugi raz.
Za pierwszym razem mnie zjechał przez brata co mi przeszkadzał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Zdeklasowani znowu

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Ikony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka