Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2020, 01:11
Taa.... przewidzieli przyszłość a nie lenistwo rysowników
Odpisz
19 lipca 2020, 18:58
Chyba było
Odpisz
19 lipca 2020, 19:02
Jak było jak autorskie?
Odpisz
19 lipca 2020, 19:03
@starmagedon: nie wiem wydaje mi się że widziałem podobne
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 19:22
@starmagedon: Było, skąd jest ten kwadracik w prawym dolnym? To nie jest szablon, to jednorazowy mem który, ktoś go stworzył i pojawił się na tej stronie
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 19:45
@Towarzysz777: Nawet jeśli było to to ma takie dobre oceny, że ma spore szanse na główną. Admin i tak ostatnio często przepuszcza te, które były
Odpisz
19 lipca 2020, 19:55
@starmagedon: No Bożemu coś się stało, ale nie zmienia to faktu że byo ;)
Odpisz
19 lipca 2020, 19:56
@Towarzysz777: Przepuszcza nawet te pod, którymi są linki do takich samych memów i tłumaczy to tym, że wielu nowych tych memów nie widziało
Coraz ciekawiej na tym Jeja
Odpisz
21 lipca 2020, 20:39
@Towarzysz777: Przeszło na główną a ja znalazłem to o co wam chodziło https://memy.jeja.pl/581994,przenoszenie-sie-w-przeszlosc-to.html
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 20:41
@starmagedon: O ile mnie pamięć nie myli to dokładnie o to chodziło, jak dla mnie bezdyskusyjnie byo, bo tekst nad obrazkiem zmienił się praktycznie nieznacznie i nie zmienił sensu mema, można by napisać 15 razy inny tekst krótszy czy dłuższy i wstawić ten obrazek, a to by nie oznaczało że nie było bo nowy tekst i cyk 15 memów z tym samym sensem ale nie identycznych xD
Nie jest identyczne ≠ nie byo
Zatem Boży czy Ty dumny z siebie jesteś ?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 20:46
@starmagedon: A Ty punkta dostałeś to się ciesz xD Dzięki dobrym ocenom jejaków i dobremu humorowi admina
Odpisz
21 lipca 2020, 20:47
@Towarzysz777: Cieszę się, ale czuję się z tym dosyć dziwnie. Jak to wstawiałem to nie wiedziałem, że było a dziś to znalazłem w losowych.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 20:54
@starmagedon: Przypadkiem w losowych? Wow
Odpisz
21 lipca 2020, 20:56
@Towarzysz777: Właściwie to koło 15, zapisałem link i poszedłem po obiad i zapomniałem o tym. Dopiero jak zobaczyłem, że przeszedł to dałem
Odpisz
21 lipca 2020, 20:19
To było akurat najprostsze do przewidzenia
Odpisz
21 lipca 2020, 20:05
O boże ku*wa
Odpisz