Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

5 lutego 2022, 12:17

Avatar koniecnazw

22 lipca 2020, 07:21

Cudze chwalicie, swego nie znacie

Avatar encepence2

22 lipca 2020, 09:26

@koniecnazw: u nas w gminie pozbyli się problemu przez nie budowanie asfaltu ma jednej z głównych dróg. Wyboje są o wiele większe niż dziury, I czasami jak jeżdżę autobusem to wszyscy wylatują w powietrze na 30cm, ale przecież dziur nie ma. Nic tylko jeździć.

Avatar koniecnazw

22 lipca 2020, 22:51

@encepence2: Skoro o komunikacji miejskiej mowa to powiem tylko że w gdańsku jest taki odcinek drogi na której nawet w tramwajach podrzuca i to na całkiem sporą wysokość.

Avatar Broski

21 lipca 2020, 21:30

Dziwny to kraj. Baseny mają, ale toalet już nie.

Avatar Karakan_z_ZSRR

21 lipca 2020, 21:47

@Broski: A może ten basen robi za to i to

Avatar ChoryGrzyb

22 lipca 2020, 10:03

@Karakan_z_ZSRR: woda niby brązowa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 lipca 2020, 23:13

TO MOJE BAGNO

Avatar MinRyuuk

21 lipca 2020, 22:14

Mówili, że im się średnio powodzi, a tu proszę jaki zwrot akcji

Avatar iliet

21 lipca 2020, 21:24

jak widać oczko wodne+ będzie sukcesem w naszym kraju

Avatar Witciu

21 lipca 2020, 21:12

Nie ukrywam, chciałbym mieszkać na takiej ulicy. Przynajmniej wyjeżdżając zawsze bym miał krótki trening i rozgrzewkę przed każdym wyjazdem, czy to na miasto czy w teren

Avatar DiabVCH

21 lipca 2020, 21:09

Już wiadomo skąd rząd czerpał inspirację i się wcale nie dziwie bo zajebiscie miec taki basenik

Avatar Yoda_MLG

20 lipca 2020, 01:28

A da się mieć własny cudzy basen?

Avatar EWIPS

20 lipca 2020, 01:40

@Yoda_MLG: Jak ukradniesz to tak ale ciężko się kradnie, nie polecam

Avatar pikacz

20 lipca 2020, 01:25

Przecież to jest polska wieś

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 01:25

W Indiach już widzę oczko+ na zaawansowanym poziomie

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 01:25

Na bogato nie to co u nas

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar EWIPS
Dodane przez: EWIPS

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka