Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2020, 02:17
same
Odpisz
23 lipca 2020, 21:56
Cobbl lepszy
Odpisz
23 lipca 2020, 20:04
2 dni budowałem ale odkąd mój piesek zginął już nie grałem w minecrafta
Odpisz
23 lipca 2020, 19:40
Ja teraz przepalam cegły ponownie, wtedy wyglądają jeszcze fajniej.
Odpisz
20 lipca 2020, 20:02
W trakcie kiedy moi koledzy wymyślali jakie by to piękne bazy zrobić to ja postawiłem kilka klocków losowych, potem czytałem im Ewangelię Według Grubasa i przepalałem wodorosty
Odpisz
20 lipca 2020, 20:04
@skelemaster: a to jest moja "konstrukcja" z poprzedniego serwera
Niestety to jej jedyna zachowana fotografia
Odpisz
20 lipca 2020, 21:00
@skelemaster: haha strzała szkieleta robi szuu
Odpisz
23 lipca 2020, 19:35
@skelemaster: szałasy bez drabinek
Odpisz
20 lipca 2020, 20:30
I jeszcze drewno na rogach
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 19:04
Ja na przykład robię nory hobbitów z okorowanego drewna
W sumie do robienia baz używam tylko drewna
Odpisz
20 lipca 2020, 18:24
to mój ulubiony do tego materiał do tego
Odpisz
20 lipca 2020, 17:24
Ja zacząłem lubić ostatnio te czarne cegły z netheru i to niebieskie drewno
Odpisz
20 lipca 2020, 18:12
czernit
Odpisz
20 lipca 2020, 17:46
Ja sobie zawsze robię mały przytulny domek z podziemnymi korytarzami
Odpisz
20 lipca 2020, 17:39
Gdy se znowu projektujesz kozak bazę w Minecraft z ogromnymi pomieszczeniami i w pewnym momencie orientujesz się, że nie wiesz jak ozdobić bazę i zostaje ci takie wielkie pomieszczenie.
Odpisz
20 lipca 2020, 17:46
Takie są najlepsze
Odpisz
20 lipca 2020, 17:41
Kamienne cegły, popękane kamienne cegły i zamszone kamienne cegły:
Odpisz
20 lipca 2020, 17:42
Kamienne cegły z rybikami cukrowymi:
Odpisz
20 lipca 2020, 17:31
Beton>>>>>>Kamienne cegły
Odpisz
23 lipca 2020, 21:42
нет, блин
Odpisz
20 lipca 2020, 17:30
Mi już ten blok się w ch*j znudził
Odpisz
20 lipca 2020, 17:25
Ja tam do budowanie domów używam byle czego. U mnie najważniejsze są tunele podziemne
Odpisz
20 lipca 2020, 17:30
@MatkaBoskaSowiecka: jak ty mozesz zyc w jakims domku z gowna. bez jakis kwiatkow, ogrodu, sypialni ladnej
Odpisz
20 lipca 2020, 17:32
@ResiaPL: Mam ładną sypialnie. Pod ziemią. Domek pełni raczej funkcję murów
Odpisz
20 lipca 2020, 23:08
@MatkaBoskaSowiecka: ty to kopuły pewnie lubisz najbardziej
Odpisz
20 lipca 2020, 23:11
@ZiEmNiAcZeK13233: Kopuły są super, ale jakoś ich nie buduję
Odpisz