Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 23:11
*niedźwiedź afroamerykański
Odpisz
22 lipca 2020, 15:38
O, przepraszam nie czarny tylko afroamerykański
Odpisz
22 lipca 2020, 08:43
Niedźwiedź polarny ma czarną skórę i białe futro
Odpisz
22 lipca 2020, 08:44
@JejakMemiak: poprawka.
Niedźwiedź polarny ma czarną skórę i przezroczyste futro
Odpisz
22 lipca 2020, 12:30
@JejakMemiak: Dasz mi swój avek?
Odpisz
22 lipca 2020, 09:39
Ten pierwszy to niedźwiedź brutalny
Odpisz
20 lipca 2020, 21:48
opresja białych
utozsamiaj sie teraz
Odpisz
22 lipca 2020, 09:00
@Nusiekk: Opresja białych jest jak prawa kobiet, nie istnieje.
Odpisz
20 lipca 2020, 21:42
Niedźwiedź polarny ma czarną skórę, ale białe futro
Odpisz
20 lipca 2020, 21:43
a niedźwiedź brunatny jasna skórę ale brązowe futro
Odpisz
20 lipca 2020, 21:50
nie białe tylko półprzezroczyste
Odpisz
20 lipca 2020, 23:23
właściwe to nie ma białego
Odpisz
20 lipca 2020, 21:49
Niedźwiedź polarny jest rasistowski ponieważ je foki a foki są czarne czyli to dyskryminacja wobec czarnych więc trzeba wytępić niedźwiedzie polarne
Odpisz
20 lipca 2020, 22:04
@Gateusz: w takim razie jesteśmy na dobrej drodze.
Odpisz
20 lipca 2020, 21:49
Nie mówi się niedźwiedź czarny,tylko afroamerykański.tY rAsiSTo!
Odpisz
20 lipca 2020, 21:47
Ten szary wygląda jak taki stary niedźwiedź brunatny
Odpisz
20 lipca 2020, 21:42
Wy się śmiejecie, ale patrz@c na,, poprawność polityczną" do tego może dojść
Odpisz
20 lipca 2020, 21:46
@Akosz: Lewaki będą próbowały pomalować na czarno niedźwiedzia polarnego?
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 21:47
@Tajnyifajny: znając lewaków:pewnie tak.
Ale chodziło mi o nazewnictwo
Odpisz
20 lipca 2020, 21:45
Тили-тили бум,
Закройте глаза,
Кто-то ходит во дворе
и стучит в дверь ...
Тили-тили бум
Птицы поют ночью
Это внутри дома и
отправляется навестить, кто
он не спит ...
Он идет ... Он идет, ... ближе!
Тили-тили-бомж
Вы слышите, как он приближается?!
Скрываясь в углу,
И ты смотришь прямо на тебя ...
Тили-Тили-бом.
Ночь скроет все
Он ползет позади тебя
И он поймает тебя.
Он идет ... Он приближается
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 21:48
@Nuzjn: zobaczymy czy ktoś kto umie po rosyjsku to odczyta
Ps. Musiałeś?...
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 21:49
@Akosz: pewnie nie i tak musiałem
Odpisz
20 lipca 2020, 21:50
@Akosz: Aaaa dobra wiem,to kołysanka o takim straszydle
Odpisz
20 lipca 2020, 21:51
@Nuzjn: ale strzałki w dól są za znaczenie,, piosenki" bo kilka osób tutaj zebranych treść tą rozumie
Odpisz
20 lipca 2020, 21:51
@VincyI: właśnie o tym
Odpisz
20 lipca 2020, 21:51
@Akosz: Jak chcesz to mogę poszukać filmiku wyjaśniającego tą kołysankę i przesłać
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 21:52
@VincyI: znam tą,, kołysankę". Rosjanie chyba pobili rekord picia wódki na czas podczas jej tworzenia
Odpisz
20 lipca 2020, 21:53
@VincyI: w skrócie, ktoś jest pod twoimi drzwiami kiedy jesteś w domu włamuje się chowa się w kącie i skrada się za ciebie i... Koniec kołysanki
Odpisz
20 lipca 2020, 21:54
@Akosz: ogólnie to ja nie chciałbym tam mieszkać, wyobraź sobie ża masz 5 lat i mama ci to śpiewa do snu
Odpisz
20 lipca 2020, 21:55
@Nuzjn: potem się ludzie dziwią że zbytnio interesuję się strzelbami typu mossberg
Odpisz
20 lipca 2020, 21:56
@Akosz: ogólnie to pokazałem to z napisami mojemu kumplowi i teraz mu to śpiewam cały czas, wiem jestem zły
Odpisz
20 lipca 2020, 21:58
@Nuzjn: jakie zwyrodnialstwo... Jeszcze jak kolega będzie oglądał,, the ring " i mu to się przypomni, to dostanie combo x2 do zawału
Odpisz