Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar parufkaman

28 lipca 2020, 23:11

*niedźwiedź afroamerykański

Avatar Bendy_Pl

22 lipca 2020, 15:38

O, przepraszam nie czarny tylko afroamerykański

Avatar JejakMemiak

22 lipca 2020, 08:43

Niedźwiedź polarny ma czarną skórę i białe futro

Avatar JejakMemiak

22 lipca 2020, 08:44

@JejakMemiak: poprawka.
Niedźwiedź polarny ma czarną skórę i przezroczyste futro

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2020, 12:30

@JejakMemiak: Dasz mi swój avek?

Avatar Ja_to_normal_serio

22 lipca 2020, 09:39

Ten pierwszy to niedźwiedź brutalny

Avatar Nusiekk

20 lipca 2020, 21:48

opresja białych
utozsamiaj sie teraz

Avatar Benios30

22 lipca 2020, 09:00

@Nusiekk: Opresja białych jest jak prawa kobiet, nie istnieje.

Avatar
Marowak12

20 lipca 2020, 21:42

Niedźwiedź polarny ma czarną skórę, ale białe futro

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 21:43

a niedźwiedź brunatny jasna skórę ale brązowe futro

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 21:50

nie białe tylko półprzezroczyste

Avatar Antonio331

20 lipca 2020, 23:23

właściwe to nie ma białego

Avatar Gateusz

20 lipca 2020, 21:49

Niedźwiedź polarny jest rasistowski ponieważ je foki a foki są czarne czyli to dyskryminacja wobec czarnych więc trzeba wytępić niedźwiedzie polarne

Avatar WandaWillson

20 lipca 2020, 22:04

@Gateusz: w takim razie jesteśmy na dobrej drodze.

Avatar VincyI

20 lipca 2020, 21:49

Nie mówi się niedźwiedź czarny,tylko afroamerykański.tY rAsiSTo!

Avatar MatkaBoskaSowiecka

20 lipca 2020, 21:47

Ten szary wygląda jak taki stary niedźwiedź brunatny

Avatar Akosz

20 lipca 2020, 21:42

Wy się śmiejecie, ale patrz@c na,, poprawność polityczną" do tego może dojść

Avatar Tajnyifajny

20 lipca 2020, 21:46

@Akosz: Lewaki będą próbowały pomalować na czarno niedźwiedzia polarnego?

Avatar Akosz

Edytowano - 20 lipca 2020, 21:47

@Tajnyifajny: znając lewaków:pewnie tak.
Ale chodziło mi o nazewnictwo

Avatar Nuzjn

20 lipca 2020, 21:45

Тили-тили бум,
Закройте глаза,
Кто-то ходит во дворе
и стучит в дверь ...

Тили-тили бум
Птицы поют ночью
Это внутри дома и
отправляется навестить, кто
он не спит ...

Он идет ... Он идет, ... ближе!

Тили-тили-бомж
Вы слышите, как он приближается?!
Скрываясь в углу,
И ты смотришь прямо на тебя ...

Тили-Тили-бом.
Ночь скроет все
Он ползет позади тебя
И он поймает тебя.

Он идет ... Он приближается

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Nuzjn

20 lipca 2020, 21:56

@Akosz: ogólnie to pokazałem to z napisami mojemu kumplowi i teraz mu to śpiewam cały czas, wiem jestem zły

Avatar Akosz

20 lipca 2020, 21:58

@Nuzjn: jakie zwyrodnialstwo... Jeszcze jak kolega będzie oglądał,, the ring " i mu to się przypomni, to dostanie combo x2 do zawału

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka