Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2025, 23:19
dziękuję ten mem wyleczył mnie z depresji
Odpisz
27 grudnia 2021, 13:52
Nierel
Odpisz
20 lipca 2020, 21:54
Suuuper
Odpisz
20 lipca 2020, 21:55
Dzięki za szablon kolego. Tu mam chyba w lepszej jakości
Odpisz
23 lipca 2020, 17:02
@Tajnyifajny: Nawet przeszło
Odpisz
23 lipca 2020, 19:35
Tak, kogoś też przeszło z tym szablonem
Odpisz
23 lipca 2020, 17:27
Gorzej jak zrozumiesz że twoje problemy były błahostką bo teraz masz nowe poważniejsze
Odpisz
22 lipca 2020, 09:52
Ok Bloomer
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 21:57
Tymczasem ja która nie ma jeszcze kilka dobrych lat do osiemnastki a już boi się własnej przyszłości i przyszłości Polski
Odpisz
20 lipca 2020, 21:59
@Rosse303: Też boję się o swoją przyszłość
Odpisz
20 lipca 2020, 22:00
@Rosse303: Ale nie tak mocno, teraz uczę się html i jest ok. Czuję że ten czas spędzony nad tym jest dobrze spędzony
Odpisz
20 lipca 2020, 22:12
@Rosse303: Nie martw się. Tzn. martw się, bo nie martwienie się mogłoby Ci troche zaszkodzić, ale rób to z umiarem. Pamiętaj, że każdy się w jakimś stopniu martwi i jest to rzecz naturalna. Po prostu staraj się być dobrym człowiekiem, dla siebie i dla innych, oraz nie myśl za dużo o rzeczach, które Cię smucą :)
Odpisz
20 lipca 2020, 22:14
dziękuję za pocieszenie jednak jak na mój wiek jestem zbyt ogarnięta a zbyt niestabilna emocjonalnie żeby po prostu się nie martwić
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 22:28
@Rosse303: No to polecam wizyty u psychologa, nie jest to nic strasznego. Po prostu się rozmawia o swoich problemach i szuka na nie rad.
Szczerze mówiąc sam miałem problemy z zamartwianiem się, sporo myślałem o wszechświecie i o tym, że właściwie ludzie nic w nim nie znaczą i doszedłem do wniosku, że właściwie jedyne co nam pozostaje, to cieszyć się życiem i pozwolić na to innym. Ale to mój wniosek, a każdy może mieć inne przemyślenia, zależne od wiary, temperamentu itp. :)
Pod żadnym pozorem też nie czuj się gorsza od innych przez rzeczy, na które nie masz wpływu. I nie pozwól innym sobie wmówić, że tak jest, bo to po prostu nieprawda. Każdy człowiek jest na swój sposób cudowny i oryginalny.
Odpisz
20 lipca 2020, 22:15
Gdyby tylko tak się dało ze wszystkimi problemami...
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2020, 21:59
Tak się da?
Odpisz
20 lipca 2020, 22:01
@lalaluja: Czasami tak mam
Odpisz
20 lipca 2020, 21:58
błahostką*
pani maruda
Odpisz
20 lipca 2020, 21:59
@iliet: Okej, to samo h dziwnie mi się widziało
Odpisz