Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pilne
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2020, 23:32
Ku*wa spotkanie się na kawie nie oznacza porwania i gw*****...
Odpisz
26 lipca 2020, 07:55
Szalona rozmowa
Odpisz
21 lipca 2020, 00:23
brzmi jak rozmowa introwertyków
Odpisz
21 lipca 2020, 00:36
@dzikiekoty: po 1 introwertycy by ze sobą tak nie pisali bo się nie znają i nie czują się pewnie po 2 żaden introwertyk tak by nie napisał do osoby której nie zna
Odpisz
21 lipca 2020, 00:39
@Nuzjn: wiesz i tak i nie
Odpisz
21 lipca 2020, 01:54
@Nuzjn: i po 3 żaden zdrowo myślący introwertyk nie zaproponował by spotkania
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 11:55
@Nuzjn: jestem introwertykiem a w internecie nie mam zbytnio problemu pisać do osób których nie znam
Odpisz
21 lipca 2020, 11:56
@Ravin: a z tym się zgodzę
Odpisz
21 lipca 2020, 18:01
@Nuzjn: introwertyzm to nie jest aspołeczność :)
Odpisz
21 lipca 2020, 22:25
@Ravin: zależy od kiedy kogoś zna i w jakich okolicznościach
Odpisz
21 lipca 2020, 23:14
@dzikiekoty: wiem
Odpisz
22 lipca 2020, 18:21
@dzikiekoty: Dajcie sobie spokój z tymi introwertykami i resztą ludzi
Odpisz
22 lipca 2020, 19:09
@Nuzjn: Używasz terminu, o którym nie masz bladego ku*wa pojęcia
Odpisz
22 lipca 2020, 23:30
@przemek1ni: znam
Odpisz