@ZSRRBall: Za jak wielkiego zje** mnie masz, żeby myśleć że obrażam sję o coś takiego? Ja tylko kulturalnie zapytałem. Rozumiem, że inteligentny nie jestem i być może skądś to wiesz, ale bez przesady. A "farfocel" przypomniał mi jak ostatnio podczas grania ze znajomym random z teamu nazwał mnie serem xD
Komentarze
Odśwież26 lipca 2020, 18:13
Dlaczego Pixie zmniejsza się z każdym komixem?
Odpisz
26 lipca 2020, 17:30
Odpisz
21 lipca 2020, 12:16
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2020, 17:16
czy naprawdę wszystkiemu na tej stronie trzeba nadać śmieszność? Opowiadanie historyjek w komiksach bez dodanej śmieszności stało się nielegalne?
Odpisz
26 lipca 2020, 18:01
@Burger2004_09: Jeśli nie ma śmieszności, to niech będzie coś innego. Tu nie widzę niczego wartego uwagi.
Odpisz
26 lipca 2020, 23:02
Jak to nie jest warte twojej uwagi to na to nie patrz.
Odpisz
21 lipca 2020, 10:13
Kiedy Pixie będzie miała rozmiar atomu?
Odpisz
21 lipca 2020, 10:14
Powstał oficjalny komiks wyśmiewający to, że w każdej nowej części pixie jest coraz mniejsza.
Odpisz
21 lipca 2020, 10:16
@Ten_tamten: tak już wszyscy to wiedzą, ale dalej nie odpowiedziałeś na pytanie, farfoclu.
Odpisz
21 lipca 2020, 10:17
@ZSRRBall: Dlaczego od razu farfoclu? A jeśli chodzi o rozmiar atomu to już był zaprezentowany we wcześniej wspomnianym przeze mnie komiksie.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2020, 10:21
@Ten_tamten: ku*wa tylko mi nie mów , że się obraziłeś za słowo "farfoclu"
Poza tym, mogłeś o tym powiedzieć w swoim pierwszym komentarzu
Odpisz
21 lipca 2020, 10:23
@ZSRRBall: Za jak wielkiego zje** mnie masz, żeby myśleć że obrażam sję o coś takiego? Ja tylko kulturalnie zapytałem. Rozumiem, że inteligentny nie jestem i być może skądś to wiesz, ale bez przesady. A "farfocel" przypomniał mi jak ostatnio podczas grania ze znajomym random z teamu nazwał mnie serem xD
Odpisz
21 lipca 2020, 10:14
To nie jest całość, były jeszcze 2 panele.
Odpisz
21 lipca 2020, 10:15
@Ten_tamten: To dodam resztę osobno
Odpisz
21 lipca 2020, 10:20
@ExtraDip: Co ty knujesz, duszo tajemnicza?
Odpisz
21 lipca 2020, 10:21
@KufelMleka: Jak się nie przyjmie to dodam od nowa w całości i będzie gitarowo
Odpisz
21 lipca 2020, 10:22
@ExtraDip: Andrzej, to może rypnąć jak ofensywa na Paryż.
Odpisz
21 lipca 2020, 10:14
Odpisz
21 lipca 2020, 10:14
@JaegerPLN: Oj tak tak
Odpisz
21 lipca 2020, 10:17
@JaegerPLN: Szkoda że taki krótki
Odpisz