Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2021, 17:13
Witam przybysza z losowych
Odpisz
10 lutego 2022, 10:16
@kajba: hej
Odpisz
10 lutego 2022, 13:25
@foxkitty:
Odpisz
21 lipca 2020, 14:13
to trochę przykre ;/ właśnie dlatego posiadanie dziecka powinno być zawsze świadomą decyzją
Odpisz
22 lipca 2020, 21:52
@iliet: raczej powinna być jakać licencja na cimcirimci bez zabezpieczenia, ponieważ niektórzy podejmują świadomą decyzję o potomstwie ale później okazują się beznadziejnymi rodzicami
Odpisz
22 lipca 2020, 21:41
Jak mu to kupią to ciężej będzie zdać następne
Odpisz
21 lipca 2020, 14:42
Ale wiecie że on i jego brat należą do jednego pokolenia i w tym przypadku stwierdzenie "różnica pokoleń" nie ma sensu?
Odpisz
22 lipca 2020, 19:45
@Demetrix: sa dzieci ktore maja 20 lub wiecej lat roznicy
Odpisz
22 lipca 2020, 19:49
@Wicki00: to nic nie zmienia
Odpisz
22 lipca 2020, 19:57
@Demetrix: Nic nie zmienia? Chłopie może w średniowieczu teraz wszystko zmienia się w tak szybkim tempie że nawet ktoś urodzony 5 lat później jest zupełnie inny.
Odpisz
22 lipca 2020, 20:24
@Wicki00: ale to nadal jedno pokolenie
Odpisz
22 lipca 2020, 21:16
@Demetrix: Ale każde pokolenie ma własny czas
każde pokolenie chce zmienić nas
każde pokolenie odejdzie w cień
a nasze nie
Odpisz
22 lipca 2020, 19:41
Młodszy - starszy brat to nie pokolenie...
Odpisz
22 lipca 2020, 19:42
@Tajdeus: pan maruda...
Odpisz
22 lipca 2020, 19:49
@Tajdeus: No właśnie może nie do końca.
Zależnie której definicji użyjemy, można uznać że jest różnica pokoleniowa. Starszy brat mógł być Millenialsem, a młodszy już z pokolenia Z.
Ale jeśli użyć definicji 1 to tak, wtedy nie ma różnicy pokoleniowej.
W sumie bardzo to pokręcone.
Odpisz
22 lipca 2020, 19:35
Mi tak samo mama mówiła, a ja jej odpowiedziałem, że spoko, bo istnieje takie coś jak koparka, i lekko ją zagiąłem
Odpisz
21 lipca 2020, 14:17
Ten tytuł to specjalnie taki czy co? Bo to boli
Odpisz
21 lipca 2020, 14:17
@HerrGrievous: wydaje mi się, że specjalnie
Odpisz
21 lipca 2020, 14:12
Po prostu cię nie kochają bo byłeś wpadką
Odpisz
21 lipca 2020, 14:08
Różne metody motywacji
Odpisz
21 lipca 2020, 14:07
Rużnica w tytule
Odpisz