Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2020, 18:56

Chodziłem do mojej podstawówki 8 lat i nie znałem lokalizacji sporej ilości sal

Avatar PewienKtosiek

23 lipca 2020, 18:56

Pewnie miałeś dużą podstawówkę

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2020, 18:59

@PewienKtosiek: na 1000 dzieci

Avatar Bartolinise

23 lipca 2020, 19:05

moja była przystosowana do 300, chodziło prawie 3 razy tyle

Avatar Jejathebest

23 lipca 2020, 19:17

ile?
Do mojej maks 60 chodziło

Avatar BilmoBlampkins

23 lipca 2020, 19:30

@Jejathebest: u mnie 65 ale zawsze bylo około 50

Avatar Denom

23 lipca 2020, 22:18

ja przez rok nie zapamiętałem planu lekcji

Avatar Skowir

27 lipca 2020, 03:37

Mmmm, 1000 dzieci. Anakin był by w swoim żywiole

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2020, 09:11

@Skowir: Oj był, zabawa była przednia

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2020, 09:12

@Skowir: znaczy to był tylko wypadek

Avatar kazekage895

26 lipca 2020, 20:46

Potwierdzam. Za ch*ja nie pamiętamy rozmieszczenia klas. Zawsze musimy sprawdzić na planie albo popytać się innych

Avatar NesquikBoi

26 lipca 2020, 17:19

dokładnie tak jest

Avatar venomman

26 lipca 2020, 17:01

Avatar AnonGuy

26 lipca 2020, 16:16

Całe szczęście u nas jest to jakoś sensownie ponumerowane: schemat XYY przy czym X to numer piętra, brak oznacza parter i YY numer sali, po prawej są 1-15, po lewej 16-30, numeracja zawsze idzie w lewo względem głównego wejścia

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2020, 16:15

Ja znam wszystkie sale.
Tylko nie wiem, w której mamy mieć lekcje-

Avatar Landark

23 lipca 2020, 18:57

W gimnazjum miałem kocenie, ale w liceum to dokładnie tak jak jest napisane, bo co roku numeracja sal się zmieniała

Avatar starmagedon

23 lipca 2020, 19:08

@Landark: Zmieniali numery sal? Co to za okropny sadyzm?

Avatar Landark

23 lipca 2020, 20:08

@starmagedon: To raczej przez to, że ciągle były remonty, dobudówki itp. i tak na przykład klasa 1 i 23 były obok siebie, a 22 była na poddaszu na drugim końcu szkoły

Avatar CzeresniakPl

23 lipca 2020, 19:04

To chyba jestem jedyną osobą która zna na wylot budynek podstawówki i gimznazjum w mojej wsi, bo zawsze spacerowałem po korytarzach itp, więc zgaduje że po miesiącu będę znał całe liceum do którego ide

Avatar Bartolinise

23 lipca 2020, 19:05

@CzeresniakPl: ja też znam lol

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Płać pan

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka