Historia zna takie przypadki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Papierowa szkoła posting
Drewniany kominek
Jakby trochę nie fair
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2022, 19:26
em więc no ten
Odpisz
31 sierpnia 2020, 21:26
Za każdym razem
Odpisz
23 lipca 2020, 21:23
Kur ale smaka mi tym kebabem zrobiłeś
Odpisz
4 sierpnia 2020, 21:03
kolego dziś z siostrą jechałem do miasta do fryzjera i jak wracaliśmy to w sumie nie chcieliśmy iść do biedry kupić pierogi aby se zrobić tak jak mówiła mama tylko mieliśmy pojechać na kebsa a ja kebsa jadłem w sumie raz w życiu i okazało się że było zamknięte i musieliśmy wziąć pizze :(
Odpisz
31 lipca 2020, 08:09
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!
Odpisz
25 lipca 2020, 18:35
Również to.
Odpisz
25 lipca 2020, 01:13
Sajuz nieruszymij.
Odpisz
24 lipca 2020, 19:22
Белая Армия, черный Барон!
Odpisz
23 lipca 2020, 21:24
też czasem dłoń upuszczam, nie lubię przywiercać kości z powrotem
Odpisz
23 lipca 2020, 21:24
No to wkurza jak upuszczę rękę z lodem
Odpisz
23 lipca 2020, 21:28
@Tajnyifajny: i wafelkiem
Odpisz
23 lipca 2020, 21:28
nie zapominajmy o wafelkach
Odpisz
23 lipca 2020, 21:27
99% komentarze o jedzeniu
1% komentarze o Imperium Rosyjskim
Odpisz
23 lipca 2020, 21:28
@Pierzgal2003: To nie sekcja komentarzy na YT kolego
Odpisz
23 lipca 2020, 21:24
Kebab jak jest opakowany w to srebro a upadnie to nic się nie dzieje, normalnie podniósłbym i zjadł
Odpisz
23 lipca 2020, 21:22
Kuźwa, okropne uczucie
Odpisz