Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_KSIAZE

25 lipca 2020, 20:50

bo Wy nie wiecie jak się kłócą ludzie, gdy mowa o najlepszej marce zegarkowej..

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2020, 07:27

@Maly_KSIAZE: Casio

Avatar Maly_KSIAZE

26 lipca 2020, 20:45

#seikolepsze ;)

Avatar Czekoladkapl

26 lipca 2020, 07:24

Duże samochody>małe samochody change my mind

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2020, 07:26

@Czekoladkapl: każdy ma jakieś kompleksy

Avatar Czekoladkapl

26 lipca 2020, 07:27

To było z wielką klasą i pasujące do mojego wzrostu, tylko pogratulować *klaszcze z szacunkiem*

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2020, 15:26

Disel

Avatar Czekoladkapl

26 lipca 2020, 07:23

LPG

Avatar KunegundaZeStrychu

25 lipca 2020, 18:52

Jeszcze ludzie kłócący się o sposób jedzenia płatków z mlekiem

Avatar Polakowaty

25 lipca 2020, 17:28

Tankujmy to co Kubica do niedawna czyli etanol

Avatar big_guap

25 lipca 2020, 15:38

ciepłownik

Avatar starmagedon

23 lipca 2020, 22:22

Oczywiście, że wzbogacony uran 235

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Pozytywny_wariat

25 lipca 2020, 14:38

@starmagedon:
Znając Elona Muska to za niedługo on to zrobi

Avatar starmagedon

25 lipca 2020, 14:40

@Pozytywny_wariat: Znając go to on wyśle wagon towarowy z marihuaną w środku prosto na słońce

Avatar benben7

25 lipca 2020, 14:16

Ludzie kłócący się która płeć jest najlepsza, i nagle do tej kłótni dołącza się niebieskowłosa kobieta

Avatar Save_chan

25 lipca 2020, 09:11

Wujek z dziadkiem ostatnio kłócili się jaka bajka lepsza

Avatar Kejdzej

23 lipca 2020, 23:46

Oczywiście że 95 bo LPG to podrożało ostatnio a 95 potaniało. Kuuurea kiedyś miałem Punto na gaz i wtedy LPG było około 1,60, czasami znajdywałem nawet za 1,40, a teraz to ponad dwa złote kosztuje ja pie**ole. I tak mi szkoda bardzo że to piękne auto się zepsuło na dobre.

Avatar Lekki69

24 lipca 2020, 12:37

@Kejdzej: Stosunkowo do wzrostów przeciętnych zarobków to jest taniej. Jak nie masz punciaka to co teraz masz?

Avatar Kejdzej

24 lipca 2020, 14:05

@Lekki69: Renault Clio, całkiem fajne ale to już nie ten klimat lat 90'. Brakuje mi odtwarzacza kaset i swoistego zapachu

Avatar Lekki69

24 lipca 2020, 16:03

@Kejdzej: A o to ci chodzi, z takich klimatów najbardziej mi podchodzą e30 lub audi 80tki. A tak to preferuje raczej nowsze auta.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2020, 22:37

Po pierwsze Mercedes (powiedziałbym Volvo ale ch*j wie co chińczyki z tymi nowymi odje**li i kiedy się zepsują)
Po drugie Pegasus (deal with it)
Po trzecie Bosak
Po czwarte benzyna 98 bo jest zdrowa dla silnika i ma mniejsze spalanie od 95, nie śmierdzi i nie kopci jak diesel i nie niszczy żywotności silnika jak LPG

Avatar AnonGuy

24 lipca 2020, 00:45

kolego radzę poczytać jaka jest różnica pomiędzy 95 a 98, a to że masz większe spalanie na 95 może świadczyć o tym że masz silnik wystrojony pod 98. Ale z tym że LPG jest szkodliwe to się zgodzę.

Avatar Spino21

24 lipca 2020, 01:21

98 wlewa się najczęściej do motocykli ponieważ ma dużo oktanow i lepiej działa to na silnik motocykla który jest zbudowanym to działania w wysokich przeciążeniach i 98 mu w tym pomaga a 95 to do samochodów i do motocykli 50-125 bo nie mają tak mocnych silników... Mam nadzieję że dobrze to napisałem ":v

Avatar AnonGuy

24 lipca 2020, 01:30

@Spino21: no po części masz rację, ale przeciążenia tu nie mają nic do rzeczy. Chodzi o to że większa liczba oktanów to łagodniejsze spalanie oraz większa odporność na detonację która prowadzi do spalania stukowego. Dlatego z reguły w bardziej wysilonych jednostkach stosujemy najczęściej 98, a mniej wysilonych 95. Najlepiej dla silnika i portfela jest lać taką jaką zaleca producent. Jedynie co to nigdy nie powinno się lać 95 do silnika wymagającego 98. W odwrotnej sytuacji ucierpi jedynie nasz portfel (nie tylko chodzi o to że 98 jest droższa, ale też trochę mniej kaloryczna co może potencjalnie prowadzić do zwiększonego spalania).

Avatar Spino21

24 lipca 2020, 09:10

@AnonGuy: ooo tak dokładnie

Avatar Meme13

23 lipca 2020, 23:29

Albo muzyka

Avatar
bylojuz12

Edytowano - 23 lipca 2020, 22:28

Fandom kłócący się czy książka/gra/film jest dobra czy raczej jest kompletną tragedią i zniewagą dla dziedzictwa serii a twórcy powinni spłonąć na stosie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2020, 22:42

tak

Avatar
darkisz

23 lipca 2020, 22:42

Dziena

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2020, 22:22

najlepsze są kłótnie o majonez

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 lipca 2020, 22:23

ja wolę napoleoński od mosso

Avatar EWIPS

23 lipca 2020, 22:25

tylko kielecki

Avatar Polish_Soldier

23 lipca 2020, 22:29

Winiary moim zdaniem najlepszy.

Avatar Towarzysz777

23 lipca 2020, 22:22

Wodór hihi :D

Avatar starmagedon

23 lipca 2020, 22:24

@Towarzysz777: Tfuuu, drogi w pozyskaniu xD Wydajny i to jak, ale niebezpiecznie wybuchowy

Avatar Towarzysz777

23 lipca 2020, 22:27

@starmagedon: Aaaaj tam niebezpieczny, odezwał się ten od energii jądrowej xD Wystarczy zbiornik mogący wytrzymać potężne ciśnienie by zatrzymać ewentualny wybuch w środku, toć elektrownie jądrowe mają wystarczająco dużo zabezpieczeń by nic nie wybuchło, a jeżeli wybuchnie to by zostało w środku, tak samo można zaprojektować zbiornik :P

Avatar starmagedon

23 lipca 2020, 22:28

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Tacy sami, a ściana między nami

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ładne rzeczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka