Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2021, 18:56
Yes
Odpisz
14 sierpnia 2021, 09:25
Odpisz
23 sierpnia 2020, 14:36
Zgadzam się w zupełności
Odpisz
25 lipca 2020, 05:50
Do filmowej wersji Avatar: The Last Airbender fandom kompletnie się nie przyznaje. "There is no movie in Ba Sing Se".
Odpisz
25 lipca 2020, 15:13
@MagJames: Jaki film? Ja nic nie wiem
Odpisz
31 lipca 2020, 16:28
@MagJames: PJO też nie, nazywamy je filmami Peter Johnson
Odpisz
23 lipca 2020, 22:59
Oj tak tak byczq +cała półka książek Riordana
(mam jeszcze 6 poza półką z mitologii nordyckiej i egipskiej od Riordana)
Odpisz
24 lipca 2020, 21:22
@DarkVilczur: ja mam połowę we Flanaganie. Zwiadowcy i Drużyna
Odpisz
24 lipca 2020, 21:26
@DarkVilczur: egipskiej? Co to za seria?
Odpisz
24 lipca 2020, 21:29
@Demetrix: Kroniki Rodu Kane
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 21:39
@DarkVilczur: oj tak, tak byczq, III część Apollina jest czytana
P. S. Wiem, jakie jest zdjęcie
Odpisz
24 lipca 2020, 22:08
@Rafixior: a jest juz 5 część apollina czy nie? Bo wiem że napewno są narazie 4 bo je mam
Odpisz
24 lipca 2020, 22:13
@DarkVilczur: Jeszcze nie ma, nawet jeszcze nie znamy nazwy. Ale chyba niedługo się dowiemy.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:14
@DarkVilczur: 5 ma wyjść jesienią już sam nie pamietam, ale chyba w październiku. Jak się mylę to poprawcie.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:15
@Szymon1989: Podobno ma się nazywać „Wieża Nerona”.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:23
ciekawe kiedy polskie tłumaczenie będzie. I ciekawe czy po Apollinie bedzie dalej fabula ciagnieta czy nie
Odpisz
24 lipca 2020, 22:27
@DarkVilczur: Z jednej strony chciałbym, bo to moja ulubiona seria literacka, a z drugiej nie bo boje się po prostu, że Rick coś zepsuje. Z resztą chyba Riordan coś mówił, że na razie kończy z pisaniem.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:30
no w sumie lepiej zakończyć gdy już główni bohaterowie są dorośli niż ciągnąć serię bez pomysłu
Odpisz
24 lipca 2020, 22:33
@DarkVilczur: Zgadzam się. Może jeszcze fani będą jakieś dodatki pisać (takie nie oficjalne) co byłoby moim zdaniem całkiem spoko.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:43
@DarkVilczur: kolekcjonerzy książek wujka Ricka, łączmy się! (Ja mam jeszcze jego thrillery)
Odpisz
24 lipca 2020, 22:48
ja bym zdecydowanie była zadowolona, gdyby wujek Rick pociągnął jeszcze Magnusa Chase'a i Kroniki rodu Kane o jakąś dodatkową duologię albo trylogię. Chciaż myślę też, że po zakończeniu serii o Apollo pan Riordan zajmie się swoją redakcją innych książek o mitologii (a ma być tego jeszcze multum)
Odpisz
24 lipca 2020, 22:49
@Rddxrete: mq być chyba coś z którąś z azjatyckich mitologii. Bodajże chinską
Odpisz
24 lipca 2020, 23:45
@Rddxrete: Na Zeusa, TAK! Jakby były kolejne książki z tych serii byłoby cudownie!
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 00:04
ja czytałem dużo książek (porównując do moich rówieśników) i Persy Jackson jest jedną z moich ulubionych serii
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 15:44
@DarkVilczur: Na stronie wydawnictwa na fb pokazali okładkę i napisali, że następna część Apolla będzie w październiku. Nie mogę się doczekać!
Odpisz
28 lipca 2020, 13:04
@Mleczo: W internecie można przeczytać już dwa pierwsze rozdziały Wieży Nerona po angielsku, ja akurat je tłumaczę na polski dla młodszej kuzynki
Odpisz
30 lipca 2020, 07:19
@DarkVilczur: ogólnie polska premiera ma być właśnie w pażdzierniku
Odpisz
28 lipca 2020, 12:34
Fani Fallouta: 4 część to gówno, lepsza New Vegas. NIEEE 4 JEST NAJLEPSZA
Fani Metro: Książki są lepsze niż gry. Wiem
Jak coś to żart, bo wiem że jest tu masa fanów Fallouta i ja to pochwalam
Odpisz
25 lipca 2020, 19:17
Didn't saw Percy Jakcson, but almost every single time the book is better than a movie. So weird, dumbasses?
Odpisz
25 lipca 2020, 10:42
Generalnie to za jakiś czas ma wyjść serial Percy’ego Jacksona na Disney Plus.
Odpisz
25 lipca 2020, 15:19
@MadeInPaint: Najlepsze jest to, że zaprosili Ricka Riordana, by pomógł w tworzeniu scenariusza <3
Odpisz
24 lipca 2020, 02:54
Eragon tak samo
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 08:55
@konstantyn777: Ja nawet książki nie czytałam, ale jak oglądałam ekranizacje (w gimnazjum polonistka nam puściła) to miałam wrażenie, że jest film jest urwany i ma dużo niespójności
Odpisz
25 lipca 2020, 10:45
@konstantyn777: nwm ja go oglądałem jak miałem 5 lat dla mnie wtedy wszystko było majsterszczykiem
Odpisz
25 lipca 2020, 13:56
@konstantyn777: Pierwsza część to Star Wars przepisane ns fantasy xd
Odpisz
25 lipca 2020, 10:00
Daj ktoś szablon
Odpisz
25 lipca 2020, 09:19
Czytałem i się zgafzam
Odpisz
25 lipca 2020, 08:36
To jest tak bardzo to kitu, nic się z książką nie zgadza
Odpisz
25 lipca 2020, 07:33
Tak
Odpisz
23 lipca 2020, 22:46
Ogólnie to już jakiś czas temu oglądałem film na podstawie serii Josepha DeLaneya "Kroniki Wardstone"
No ja pie**ole
Odpisz
24 lipca 2020, 23:49
oh boy przywolales ta traume. jak mozna bylo tak skopac tak swietny material (sorry za brak pl znakow angielsko-japonska klawiatura)
Odpisz
25 lipca 2020, 01:45
Skąd oni wzięli tego smoka?
Odpisz
25 lipca 2020, 07:32
oj tak, gdzie bogin? w dupie, nie dali bo pewnie się bali fandomu Pottera bo inne niż w ich ulubionym filmie.
Odpisz
25 lipca 2020, 00:43
Ma trochę więcej podtekstów i dwuznaczności ale jest spoko
Odpisz