Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hakerka5678

29 grudnia 2015, 03:53

@KontoUsunięte: kto o zdrowych zmysłach lata po domu z siekierą ? xd

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2014, 13:03

Lo, mi się kiedyś jak latałam po domu z siekierą, to kij się urwał, a w siekierze te ostrze się ułamało w tak łuk, przytknęłam se go do szyi i wysłałam to znajomej i wpadła i taki poker face jak kanapkę w***ałam.XD:-)

Avatar rapper31147

15 listopada 2013, 23:08

hmm zakładając że w lewą rękę "ma wbity nóż" a prawą ręką trzyma ten nóż to jak zrobiła zdjęcie?

Avatar bylejakbylegdzie

15 listopada 2013, 23:55

@rapper31147: 3 ręka, w czarnobylu nie byłeś :D?

Avatar Patryk933

16 listopada 2013, 15:11

@rapper31147: a czy to ona musiała robic to zdjęcie ?

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2013, 12:06

Trochę późno dodane na jeja,bo ten obrazek krążył po internecie kilka dni temu,ale efekt niezły,dlatego dam 4/5

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2013, 00:59

Tylko jedno mnie zastanawia... dlaczego na zdjęciu jest ręka FACETA...

Avatar Olo112

16 listopada 2013, 01:10

Niby czemu?

Avatar Karso21Respawn

16 listopada 2013, 09:21

Jak masz taką rękę to gratuluję.

Avatar Hank1212

16 listopada 2013, 09:31

To jest ręka jakiejś babci...

Avatar VexPL

15 listopada 2013, 20:06

Photoshop...

Avatar Patryk933

15 listopada 2013, 20:10

@VexPL: jest takie coś jak połamany do połowy nóż(nie wiem jak to się nazywa_ i gdy się to przyłoży do ręki to wygląda jakby się wbiło to realna rzecz a nie od razu FOTOSZOP

Avatar Griszka

15 listopada 2013, 22:24

@VexPL: gratulacje, właśnie wygrałeś nagrodę "Złote penisy" w kategorii " nie umiem czytac ze zrozumieniem "!

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2013, 13:54

@Patryk933: Proszę pana, wie pan co to znaki interpunkcyjne oraz wielkie litery? Dziękuję, dobranoc.

Avatar Patryk933

16 listopada 2013, 15:10

nie czepiaj się drobnostek,to nie lekcja polskiego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Niegrzeczny Oskarek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka