Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Płać pan
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 03:53
@KontoUsunięte: kto o zdrowych zmysłach lata po domu z siekierą ? xd
Odpisz
26 lutego 2014, 13:03
Lo, mi się kiedyś jak latałam po domu z siekierą, to kij się urwał, a w siekierze te ostrze się ułamało w tak łuk, przytknęłam se go do szyi i wysłałam to znajomej i wpadła i taki poker face jak kanapkę w***ałam.XD:-)
Odpisz
15 listopada 2013, 23:08
hmm zakładając że w lewą rękę "ma wbity nóż" a prawą ręką trzyma ten nóż to jak zrobiła zdjęcie?
Odpisz
15 listopada 2013, 23:55
@rapper31147: 3 ręka, w czarnobylu nie byłeś :D?
Odpisz
16 listopada 2013, 15:11
@rapper31147: a czy to ona musiała robic to zdjęcie ?
Odpisz
16 listopada 2013, 12:06
Trochę późno dodane na jeja,bo ten obrazek krążył po internecie kilka dni temu,ale efekt niezły,dlatego dam 4/5
Odpisz
16 listopada 2013, 00:59
Tylko jedno mnie zastanawia... dlaczego na zdjęciu jest ręka FACETA...
Odpisz
16 listopada 2013, 01:10
Niby czemu?
Odpisz
16 listopada 2013, 09:21
Jak masz taką rękę to gratuluję.
Odpisz
16 listopada 2013, 09:31
To jest ręka jakiejś babci...
Odpisz
15 listopada 2013, 20:06
Photoshop...
Odpisz
15 listopada 2013, 20:10
@VexPL: jest takie coś jak połamany do połowy nóż(nie wiem jak to się nazywa_ i gdy się to przyłoży do ręki to wygląda jakby się wbiło to realna rzecz a nie od razu FOTOSZOP
Odpisz
15 listopada 2013, 22:24
@VexPL: gratulacje, właśnie wygrałeś nagrodę "Złote penisy" w kategorii " nie umiem czytac ze zrozumieniem "!
Odpisz
16 listopada 2013, 13:54
@Patryk933: Proszę pana, wie pan co to znaki interpunkcyjne oraz wielkie litery? Dziękuję, dobranoc.
Odpisz
16 listopada 2013, 15:10
nie czepiaj się drobnostek,to nie lekcja polskiego
Odpisz