Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
No to posłuchane
Równi i równiejsi
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2020, 17:07
Na zmiany w aplikacji nie można za bardzo liczyć, gdyż dużo kasy niby na to idzie.
Odpisz
24 lipca 2020, 17:10
@Polish_Soldier: No, jakby się tak zastanowić
Jakie mogą być przychody z jeja.pl? Właściwie chyba tylko z reklam
Odpisz
24 lipca 2020, 17:57
@Mr_Senate: moim zdaniem mógłby być oficjalny sklep z np. Kubkami.
Odpisz
24 lipca 2020, 19:28
@podgrzybek126: Ja bym se kupił taką czapkę z jeja
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:02
@Przemek572: ja bluzę
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2020, 16:33
@Przemek572: Ja pada do Xboxa One xD
Odpisz
22 sierpnia 2024, 22:37
JejaVit staje się coraz bliższą opcją.
Odpisz
12 sierpnia 2020, 21:11
Ja już się przyzwyczaiłam xd
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:28
Czekam na grupy dyskusyjne
Odpisz
24 lipca 2020, 16:53
Ja czekający na ciemny motyw Jeja:
Odpisz
24 lipca 2020, 16:53
Ja już mam. Na kompie rzecz jasna. Telefonu nie używam
Odpisz
24 lipca 2020, 16:54
@Witciu: Dark Reader fajna sprawa jako rozszerzenie ale no wygląda to jakoś 'nienaturalnie'
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 16:54
Rozszerzenie zainstaluj do przeglądarki, będzie szybciej
Odpisz
24 lipca 2020, 16:58
Ja operowskie mam wbudowane. Tak, korzystam z opery bo mój ram już jest zmęczony
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 17:16
w telefonach xiaomi można ustawić ciemny motyw dla dowolnej aplikacji, oczywiście nie zawsze działa prawidłowo ale na jeja działa to ok
Odpisz
24 lipca 2020, 17:21
@tlok25: ale oczoje**e
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:36
@tlok25: ej ja mam Xiaomi i nie wiem gdzie to jest
Oświecisz?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:42
@tlok25: Mam Xiaomi i sobie to ustawiłem wszędzie, ale nie na jeja, bo na jeja to wygląda... Ych. I w ogóle na niektórych aplikacjach czarna czcionka na czarnym tle.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:44
@KayonPL: GDZIE TO JEST!
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:01
@KayonPL: Kayaon czy ten drugi typo odpowie ktoś
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:11
@tlok25: wszystkie telefony z Androidem 10 to mają a nie tylko xiaomi
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:12
@jejaplxiaomi: zazwyczaj w opcjach programisty ale nie wiem jak na xiaomi jest bo nigdy nie miałem
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:23
@PanDyrektor: aha dzięki
Mam androida 9
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:48
@jejaplxiaomi: w miui 12 ustawienia>wyświetlacz>tryb ciemny>poszczególne aplikacje
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:16
@jejaplxiaomi: raczej nie tyle oświecisz co ociemnisz xd
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 08:54
@tlok25: A jaki ty masz telefon że możesz mieć MIUI 12? Ja mam Redmi Note 8T i nie mogę do 12 aktualizować
Odpisz
6 sierpnia 2020, 09:02
mi 9 z regionem ustawionym na Indie
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 09:03
@tlok25: A no tak, mozna sobie region zmienić, dzięks
Odpisz
6 sierpnia 2020, 09:07
@tlok25: ah tak, perfekcyjnie
Odpisz
6 sierpnia 2020, 09:09
@jejaplxiaomi: Ja mam taką wersję
Odpisz
6 sierpnia 2020, 10:24
Też mam Note 8T, czekamy na aktualizacje po prostu, bo to stopniowo wprowadzają.
Odpisz
6 sierpnia 2020, 10:25
@tlok25: A ten tryb ciemny to nie miał być bardziej zrównoważony na miui 12 czy to tylko na klawiaturze?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 16:44
mam opere gx nie mam opcji dodawania rozszerzenia
Odpisz
7 sierpnia 2020, 07:43
@Nikodem8378: No to masz problem
Odpisz
7 sierpnia 2020, 19:45
@Nikodem8378: a przypadkiem nie trzeba zrobić tak, wchodzisz na opera addons, pobierasz rozszerzenie Install Chrome Extensions, wchodz na chrome web store, pobierasz tam dark reader i masz?
Odpisz
7 sierpnia 2020, 08:54
Tu powinien być ten superbohater z napisem "nie musisz dziękować " Ale nie mogę go znaleźć
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:44
@Bendy_Pl:
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:45
Dzk
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:03
Przeszło na główną, czyli nie i koniec.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:07
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 17:12
to jest akurat spoko. Gorszym pomysłem jest nowy system blokowania
Odpisz
24 lipca 2020, 17:30
@szymonz07: Tia, system blokady możnaby zrobić lepiej. Na przykład po co niby trzeba czekać 24h na możliwość odblokowania? Bruh
Odpisz
24 lipca 2020, 16:57
Bożydar jest po prostu kultystą PC Master Race, no trudno.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 16:58
@KufelMleka: bozydar kulturystą? :OO
Odpisz
24 lipca 2020, 17:00
Szkoda, że nie twoim, no ale bywa, może kiedyś go nawrócisz.
Odpisz
24 lipca 2020, 16:53
A ja mam bana więc nmg dodać szablonu
Odpisz
24 lipca 2020, 16:54
@ZiemiaJestElipsom: wiem jak się czujesz
Odpisz
24 lipca 2020, 16:55
@Oliwier256:
Odpisz
24 lipca 2020, 16:57
@ZiemiaJestElipsom:
Odpisz
24 lipca 2020, 16:58
Odpisz
24 lipca 2020, 16:58
@ZiemiaJestElipsom: też
Łączymy się w bólu
Odpisz
24 lipca 2020, 16:56
To nawet nie jest złe
Odpisz
24 lipca 2020, 16:55
Akurat to jest bardzo fajne bo będzie no więcej memów w generatorze. A na telefonie można wysłać z mobilnej strony.
Odpisz
24 lipca 2020, 16:55
nie
Odpisz
24 lipca 2020, 16:54
Teraz będzie o tym ku*wa 100000000 memów.
Czy wy pierwszy raz dostajecie takie coś
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 16:53
u l e p s z a n i e a p l i k a c j i j e s t k o s z t o w n e i l e r a z y m a a d m i n w a m t o p o w t a r z a c z e g o n i e s t a c
ehhh formatowanie sie zrypalo jescze
Odpisz
24 lipca 2020, 16:53
Przynajmniej się starają
Odpisz