ja tam jestem smutna gdy słyszę o strzelaniu do ptaków... a najbardziej szpaka. każdy strzał to cierpienie dla tak kruchego ciałka. wiem, że postrzegany jest jako szkodnik. ale... znalazłam rok temu pisklę, miało tak około 1 dzień. wykarmiłam, wychowałam, a każdy, kto wychowa bądź choć pozna tak przyjazne i stadne zwierzątko, nię będzie już go tępił, a jedynie założy ochronę, by nie powodował strat. jeśli macie jakieś pytania co do Unusia zadajcie pytania. tak bardzo za nim tęsknie...
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2020, 07:04
Czy ktoś ma oryginał tego kotka, albo wie pod jakimi hasłami go szukać? Moja dusza go potrzebuje
Odpisz
15 października 2022, 13:28
@Podwinniczek: wytnij se
Odpisz
12 kwietnia 2021, 09:24
ja tam jestem smutna gdy słyszę o strzelaniu do ptaków... a najbardziej szpaka. każdy strzał to cierpienie dla tak kruchego ciałka. wiem, że postrzegany jest jako szkodnik. ale... znalazłam rok temu pisklę, miało tak około 1 dzień. wykarmiłam, wychowałam, a każdy, kto wychowa bądź choć pozna tak przyjazne i stadne zwierzątko, nię będzie już go tępił, a jedynie założy ochronę, by nie powodował strat. jeśli macie jakieś pytania co do Unusia zadajcie pytania. tak bardzo za nim tęsknie...
Odpisz
3 sierpnia 2020, 08:31
Michał Szpak czy Szpaku? Bo ten pierwszy jeszcze ujdzie ale tego drugiego rozstrzelać zanim się rozmnoży
Odpisz
3 sierpnia 2020, 09:13
Odpisz
3 sierpnia 2020, 09:26
why not both
Odpisz
3 sierpnia 2020, 09:59
dlaczego?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 11:15
twoja opinia
Odpisz
3 sierpnia 2020, 08:29
Do szpaka trzeba strzelać
Odpisz
3 sierpnia 2020, 08:50
do Szpaku
Odpisz
3 sierpnia 2020, 11:16
Ale też nie trzeba
Odpisz
24 lipca 2020, 17:19
Szpak to szpak
Odpisz
24 lipca 2020, 17:20
@polska_cebulka: To pierwsze to ptak, a to drugie ma ptaka
Odpisz
24 lipca 2020, 17:21
@Tajnyifajny: już nie
Odpisz
24 lipca 2020, 17:24
@lolpandapl: Złoty wątek
Tak to on.
Odpisz