Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2021, 09:16
f
Żegnaj mistrzu
Odpisz
28 marca 2021, 15:12
Odpisz
20 lutego 2021, 07:45
FFFF
Niech spoczywa w pokoju [*]
Odpisz
15 listopada 2020, 23:28
FFFFFFFFFFFFFFFFFFF
F
F
F
F
F
FFFFFFFFFFF
F
F
F
F
F
F
F
F
F
Odpisz
22 sierpnia 2020, 13:38
F (*) (*)
Odpisz
5 sierpnia 2020, 11:08
[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*] [*] [*] [*] [*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
Odpisz
27 lipca 2020, 13:59
zamiast beczeć powinniśmy zaakceptować fakt że ci ludzie są teraz w lepszym świecie nie musząc się już użerać z 2020
Odpisz
27 lipca 2020, 15:59
@Maly_modelarz15: Nie ma lepszego świata.
Odpisz
27 lipca 2020, 16:52
@darcus:
Odpisz
27 lipca 2020, 17:19
@conect12345: Aye aye.
Odpisz
28 lipca 2020, 10:19
@darcus: raz jesteś ateistą, raz wierzącym, teraz znowu zmieniłeś zdanie i znowu jesteś ateistą. Chłopie zdecyduj się.
Odpisz
28 lipca 2020, 14:20
Nie 'chłopie'. Zwróć uwagę, że nie napisałam nic co sugerowałoby że nie wierzę w Boga, ani nawet w zaświaty. Stwierdziłam jedynie że nie ma LEPSZEGO świata. Poza tym, nie wiem kiedy odniosłeś wrażenie że jestem wierząca.
Odpisz
28 lipca 2020, 17:14
@darcus: jak to darcus zmienił płeć
no to nie jesteś godny einsteina na profilowym, bo on by nigdy takiej tezy nie ogłosił
Odpisz
28 lipca 2020, 17:45
@Maly_modelarz15: Jakiej?
Odpisz
28 lipca 2020, 17:49
@darcus: że nie ma innego świata
chłopie wymiary przestrzeń i rzeczywistość to była jego specjalność
Odpisz
28 lipca 2020, 19:36
@Maly_modelarz15: Powiedziałam że nie ma lepszego świata, nie innego
Odpisz
28 lipca 2020, 19:56
@darcus: czemu inny nie miał by być lepszy?
Odpisz
28 lipca 2020, 21:08
@Maly_modelarz15: Bo ewoluowaliśmy do życia w tym, nie innym świecie.
Odpisz
28 lipca 2020, 21:10
@darcus: no my tak ale że my tu jesteśmy to nieznaczy że dla innych istnień nie ma czegoś lepszego
Odpisz
28 lipca 2020, 23:44
@Maly_modelarz15: No ale nie dla ludzi.
Odpisz
29 lipca 2020, 00:58
@darcus: a co jeśli dla "dawnych" ludzi lub nadludzi którzy są godni życia w lepszej rzeczywistości?
Odpisz
29 lipca 2020, 01:42
@Maly_modelarz15: No takiego nie ma.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 02:53
@darcus: nawet, jeśli to sprawka ewolucji to i tak ewolucja dotyczy tylko czasu od narodzin, przez życie, aż do śmierci. Tak, przez wiele pokoleń, ale i tak tylko przez ten czas. Później jest lepszy świat.
Odpisz
29 lipca 2020, 03:23
Kiedy później?
Odpisz
29 lipca 2020, 03:24
@darcus: No po śmierci, po skończeniu życia w ciele.
Odpisz
29 lipca 2020, 03:42
Śmierć jest końcem życia, jaki świat ma być po tym?
Odpisz
29 lipca 2020, 04:11
@darcus: śmierć jest zakończeniem życia w ciele, później jest życie duchowe w niebie, no albo w piekle.
Odpisz
29 lipca 2020, 04:12
Tsa... A jaki masz na to dowód?
Odpisz
29 lipca 2020, 04:23
@darcus: Nie mam dowodu. Ja w to wierzę.
Odpisz
29 lipca 2020, 04:31
@darcus: Wracając do pytania, skąd odniosłem wrażenie że jesteś wierzącym.
Pod którymś memem już nie pamiętam którym, próbowałeś innym wytłumaczyć, że Bóg istnieje, i jako dowód podałeś to że Bóg sam z siebie jest ideałem, bez dosłownie żadnego błędu. Zupełnie nie mogli cię zrozumieć i co to ma wspólnego z tezą. W tym samy wątku, ktoś cię zapytał "a czy ty nie byłeś przepadkiem ateistą?" na co odpowiedziałeś "No właśnie... byłem."
Z tego głównie założyłem że jesteś wierzącym.
Odpisz
29 lipca 2020, 04:46
Byłam ateistą, teraz jestem apateistą. A tamten wątek napisałam żeby skłonić ludzi do myślenia. Każdy argument który podałam zawierał błąd rzeczowy. Nikt nie był w stanie wykryć żadnego z nich.
Odpisz
29 lipca 2020, 04:52
@darcus: Aha.
Odpisz
29 lipca 2020, 05:32
Jak wspominałam, nie ma lepszego świata.
Odpisz
29 lipca 2020, 11:12
@darcus: dobra ale to nie odpowiada na moje pytanie; czemu zmieniasz płeć
Odpisz
29 lipca 2020, 11:36
@Maly_modelarz15: Płci się nie zmienia, najwyżej koryguje.
Odpisz
29 lipca 2020, 13:43
@darcus: ku*wa darcus zepsuł się nam jeszcze bardziej
Odpisz
29 lipca 2020, 15:51
@Maly_modelarz15: Cooo xD
Odpisz
28 lipca 2020, 21:36
Odpisz
28 lipca 2020, 11:52
{*}
Odpisz
28 lipca 2020, 09:45
F
Odpisz
28 lipca 2020, 00:50
F
Odpisz
27 lipca 2020, 20:47
[*]
Odpisz
27 lipca 2020, 17:30
[*]
Odpisz
27 lipca 2020, 17:09
F
Odpisz
27 lipca 2020, 12:19
Polecam oglądnąć odcinek na kanale Widzę Głosy z jego udziałem
Odpisz
27 lipca 2020, 15:30
@Kr4yt: Ogólnie to cały kanał jest warty uwagi
Odpisz