Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Co za przypadek
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2020, 11:06
Odpisz
25 lipca 2020, 11:07
@CHrumchrummagic: nie wiem, może avek myli ludzi?
Odpisz
25 lipca 2020, 11:08
@Bartolinise: może być ale nie chce zmieniać bo ludzie mnie przynajmniej zauważają
Odpisz
25 lipca 2020, 11:09
@CHrumchrummagic: mnie po avku to co najwyżej mogą uznać za bezguście muzyczne
Odpisz
25 lipca 2020, 11:09
@CHrumchrummagic: rozumiem, ja mam avek podobny od kiedy konto założyłem, nwm jak ty
Odpisz
25 lipca 2020, 11:09
@Bartolinise: ja zmieniałem parę razy
Odpisz
25 lipca 2020, 11:10
@CHrumchrummagic: mhm, ok
Odpisz
16 września 2020, 09:04
@Bartolinise: no i teraz mam chłopaka na avku
Odpisz
16 września 2020, 15:59
@CHrumchrummagic: ok
Odpisz
29 lipca 2020, 07:31
Chopie ja miałem średnią 5.50
Odpisz
29 lipca 2020, 15:26
@Ja_to_normal_serio: Która klasa?
Odpisz
30 lipca 2020, 17:58
@Simciakk: 4
Odpisz
31 lipca 2020, 13:30
@Ja_to_normal_serio: nie mam już więcej pytań
Odpisz
28 lipca 2020, 20:19
Ja jestem głupia ale jeszcze nigdy nie miałam 1 z matmy, właściwie z niczego na razie
Odpisz
25 lipca 2020, 11:05
Ja w 8 klasie miałem chyba tylko 1 jedynkę
Odpisz
25 lipca 2020, 11:05
@Damond: a ja w 5 żadnej kekw
Odpisz
25 lipca 2020, 11:06
@Damond: Subtelna różnica, czy cząstkowa, czy na semestr
Odpisz
25 lipca 2020, 11:06
@Damond: ja w 8 miałem dwie pierwsze oceny, czy nawet trzy 1 z niemca
Odpisz
25 lipca 2020, 11:06
@Januszcebula6998: cząstkowa
Odpisz
25 lipca 2020, 11:06
@Damond: ja 6 jedynek ze sprawdzianów
Odpisz
25 lipca 2020, 11:07
@Januszcebula6998: jedna jedynka cząstkowa, głównie miałem 4 i 5 (przeważnie 4)
Odpisz
28 lipca 2020, 19:09
@Damond: to o jedną za dużo
Odpisz
28 lipca 2020, 19:45
@Damond: Ja tez, dostalem za to ze mialem powyzej 3 nieprzygotowan. Nw czy w innych szkolach tez tak jest ale tam tak bylo
Odpisz
28 lipca 2020, 19:47
@Piotreksulk: u nas też było 3 np = ocena niedostateczna, każda kolejna = chb -10 pkt. Na semestr się resetuje
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 19:51
@onui2: no to u mnie masz 3 na semestr a potem za kazde masz niedostateczna. Noi jeszcze byl szczesliwy numere
Odpisz
28 lipca 2020, 19:55
@Piotreksulk: u nas 2
Odpisz
28 lipca 2020, 19:08
Matma nie jest trudna, poziom maturalny to w 8. klasie na 45% można napisać
Odpisz
28 lipca 2020, 18:56
nie chcę się chwalić, ale z matmy to dobra jestem :D
Odpisz
28 lipca 2020, 18:42
-Dostałem 1 z matmy
-ja tez
-a poprawiasz?
-tak
-to ja tak samo
Odpisz
28 lipca 2020, 18:40
Jak ktoś chce żebym mu pomógł z matmy to proszę pisać, bo jestem dobry. Tylko, że pewnie nie będę mógł pomóc wielu jejakom. Bo dużo osób jest tu ode mnie starszych.
Odpisz
28 lipca 2020, 17:46
-Co masz? To co zwykle?
-Tak
Odpisz
28 lipca 2020, 17:43
Ten uczuć kiedy z jednego tematu na matmie masz 1 a z innego 5 jako jeden z niewielu w klasie xdd
Matma to stan umysłu...
Odpisz
28 lipca 2020, 17:43
@Mr_Quicky: I to 5 ze spr, którego prawie cała klasa nie zdała xdd
Odpisz
28 lipca 2020, 17:21
I przy okazji jedynka z polskiego, jak się trafi na nauczyciela starej daty "chłopacy"
Odpisz
28 lipca 2020, 17:12
Dostałem 1+
Gratuluję
Odpisz
28 lipca 2020, 17:11
U mnie zawsze było tak:
-Ej ty poprawiasz?
-Tak
-To poprawiamy razem
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 17:07
U mnie w klasie w gimnazjum prawie (bo nie licząc mega uzdolnionych) każdy zachowywał się jak płeć męska na tym memie, ale dlatego, że nasz nauczyciel niezbyt tłumaczył co i jak + tego było za dużo
Odpisz
28 lipca 2020, 17:04
Ile razy tak miałem
Odpisz