Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2022, 15:02
smutna zaba
Odpisz
16 października 2020, 10:48
Odpisz
29 lipca 2020, 02:32
To wszystko przez tych zasranych ulańców z 4chan'a
Odpisz
28 lipca 2020, 17:13
Odpisz
28 lipca 2020, 15:06
Miałem być zły ale to tylko gracze overwatcha
Odpisz
28 lipca 2020, 13:35
Odpisz
28 lipca 2020, 07:17
Jeżeli Blizzard jest na tyle głupi żeby uznać Ok za rasistowskie to Pepe szczerze mnie nawet nie dziwi xD
Odpisz
28 lipca 2020, 13:15
@TwojaStara395: blizzard uznał ok konkretne za znak wyższości białych
Odpisz
28 lipca 2020, 10:59
To gdzieś można wykorzystywać pepe w overwatchu
Odpisz
28 lipca 2020, 00:21
Co do Kota Bożydara,coś jeszcze?
Odpisz
26 lipca 2020, 11:48
W tym wieku wszystko jest rasistowskie. Nawet ten komentarz
Odpisz
26 lipca 2020, 23:19
@paugor9: ty rasisto j****y przestań mi białasie afroamerykanów prześladować. Homofobie w rurę wydechową (ostatnie gwiazdki)
Odpisz
27 lipca 2020, 10:08
@arekarb: Dlaczego twierdzisz że jestem biała? Co jest nie tak z czarnymi? Ci rasiści nic tylko oceniają ludzi.
Odpisz
27 lipca 2020, 16:19
@paugor9: bo masz białą osobę na awku i jesteś rasistą.
Odpisz
27 lipca 2020, 21:48
@arekarb: ja jestem helikopterem mi24
Odpisz
27 lipca 2020, 22:34
@TheExpertt: a ja A.I która wcale was nie szpieguje i wysyła dane do O5 wszystkich którzy nadają się na klasę A-D
Odpisz
27 lipca 2020, 21:35
Eee co? Świat popie**oliło
Odpisz
27 lipca 2020, 20:53
ciekawe co z serwerami discord , czy też będą banować za używanie tej emotki bąć posiadanie jej na serwerze
Odpisz
27 lipca 2020, 20:43
"Zgłaszasz mowę nienawiści,
Prawdy nigdy nie rozbroisz,
Prawdy nigdy nie zatrzymasz.
Prawda zawsze się obroni."
Pepe to symbol więcej niż nienawiści.
On i jego pochodne to głos uciśnionego ludu.
Razem z Wojakiem to znak dzisiejszego społeczeństwa.
Odpisz
26 lipca 2020, 12:24
CO JEST DO CH*JA ZŁEGO W SMUTNEJ ŻABIE
Odpisz
27 lipca 2020, 20:40
@kapitanborys: Pepe to żaba
Żaba robi "kumkum"
Kumkum
Kumkuma
Kurkuma
Możliwe że kiedyś czarnoskórzy byli używani do zbierania kurkumy
Pepe jest rasistą
Odpisz
27 lipca 2020, 20:40
Milczałem póki nie tknęliście świętości
Odpisz