Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wombat_123

17 maja 2022, 11:26

10

Avatar gracjan_pl

26 lipca 2020, 12:53

Pamiętam jak pykałem w 1.5.2 za gówniaka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
kola4

8 marca 2021, 10:47

@NightShadePL: Ja od 1.7 z tego co pamiętam

Avatar Gameroqu

11 marca 2022, 23:24

@gracjan_pl: a ja od 1.10 lub 1.11 czyli ponad połowe życia znam tą grę.

Avatar MangleTheFoxy123

11 sierpnia 2020, 09:50

ja wsm znam mc od ok. 2011-2012 ale gram od końcówki 2015 :v a pierwsza wersja na której grałam to 1.7.10

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2020, 17:44

Heh ja zaczynałem na 1.2.3 w maju 2012
Kurła piękne czasy

Avatar Rollecoster0

28 lipca 2020, 22:50

ja od 1.8.9

Avatar Ignisus

30 lipca 2020, 20:45

@Rollecoster0: witam w klubie

Avatar maslo123_5

28 lipca 2020, 17:02

Ja grałem od alfy

Kurde jeszcze ta ograniczona ilość zapisów

Avatar napletnik

28 lipca 2020, 15:22

Ja zacząłem grać od beta 1.8 i to było gdzies pod koniec 2011

Avatar GigannPlus

28 lipca 2020, 14:50

Ja od 1.8 zacząłem grać

Shinigima launcher

Avatar Bober2069

28 lipca 2020, 14:01

Kiedy mc 1.5.2 został wydany 11 lat temu

Avatar Tymek590

28 lipca 2020, 13:32

ja zaczalem od 1.6.4 albo 1.5.2
i tak wszystko do 1.9 jest wporzo
pozniej to taki mc na modach

Avatar xHaroTM

28 lipca 2020, 13:31

ja na becie zaczalem

Avatar Domkri

28 lipca 2020, 13:13

Kiedy ogarniesz że 2012 był 8 lat temu

Avatar player203a8

26 lipca 2020, 14:25

Ja coś zacząłem grać jak wychodziła wersja 1.0 lub trochę wcześniej.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2020, 13:10

@player203a8: Która miała być wersją 1.9 bety, ale jednak im się zmieniło zdanie.

Avatar Elolan

28 lipca 2020, 13:08

Ja dopiero zaznałem przyjemność grania w jakże piękną grę jaką jest minecraft gdy wyszedł 1.8.3.

Avatar Sharlatan

28 lipca 2020, 12:36

Ja pamiętam bete 1.8, gdy wprowadzili po raz pierwszy creative

Avatar Witrox16

28 lipca 2020, 12:34

Ja w Minecraft gram już od kiedy wyszło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Poziomica
Dodane przez: Poziomica

Nie są aż takie pyszne

Nie idź!

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka