Co te lody takie niedobre?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2014, 21:13
skończyłam.
Odpisz
3 października 2014, 21:13
te chipsy są suche
Odpisz
3 października 2014, 21:12
te żelki są galaretowate
Odpisz
3 października 2014, 21:12
to chili jest ostre
Odpisz
3 października 2014, 21:11
ta sól jest za słona
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 21:11
to jest suche jak pięty Żeromskiego
Odpisz
8 lutego 2014, 18:58
Co te lody takie niedobre?
W kiblu były?
Odpisz
18 listopada 2013, 17:10
Czemu ta woda mineralna , ma bombelki :p
Odpisz
13 grudnia 2013, 15:30
@EMO1112: chyba bąbelki
Odpisz
14 grudnia 2013, 18:19
@kotekada4: NO WŁASNIE !! :D
Odpisz
14 grudnia 2013, 18:22
@EMO1112: ._. A ? to miało być napisane specjalnie ? Nie udało się ._.
Odpisz
18 listopada 2013, 13:16
Te lody są niedogotowane!
Odpisz
17 listopada 2013, 16:54
wyczuwam nowy mem. czasoprzestszeń internetu jest zagrożona
Odpisz
17 listopada 2013, 18:11
to już dosyć stary mem
Odpisz
17 listopada 2013, 19:36
@bylejakbylegdzie: na sobie zawiodłem ;_; chwytaj miecz jedi zniszcz ją!
Odpisz
17 listopada 2013, 18:41
Co to jest za potwór?Odgrzewany w brudnej mikrofalówce
Odpisz
17 listopada 2013, 17:37
Je ile chce i jeszcze jej za to płacą.To musi być robota.
Odpisz
17 listopada 2013, 16:22
Ale morda.
Odpisz
17 listopada 2013, 15:01
ej gratulacje pamietam cie a mojego nie ma :'{
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2013, 14:06
mój pomysł!!! TAK :D ^^ nareszcie ktoś to zrobił ;3
nawet ten sam tekst XD a nie zmieniony co w komentach napisałem :P
Odpisz