Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 lipca 2020, 09:24
Tak wygląda teraz. Czujesz się staro?
Odpisz
10 grudnia 2023, 19:55
@JestemNormikiem: ej plis nazwa tego mema pod którym to jest
Odpisz
16 lipca 2025, 15:29
@papcio2137: https://memy.jeja.pl/21534,moj-pies-paradoks.html
Odpisz
6 października 2025, 22:04
@JestemNormikiem: A tak teraz
Trochę ludzi się zgodziło
Odpisz
26 lipca 2020, 14:26
Wiem, że to nikogo nie obchodzi, ale 2 lata po tym wydarzeniu miałem 100 tysięcy poparć na koncie.
A rok po tym komentarzu Randera byłem w top 3 użytkowników z najwyższym doświadczeniem.
A w 2014 roku miałem 17500 poparć i 50 obrazków na głównej.
Przez 6 lat uzbierałem 190 tysięcy poparć i 1100 obrazków na główną.
Kiedyś to było, nie to co teraz.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2020, 14:27
@jacek1s: w którym roku miałeś 10 K strzałek w górę?
Odpisz
26 lipca 2020, 14:27
@jacek1s:
Odpisz
26 lipca 2020, 14:30
@Oliwier256: 11 lipca 2013 roku.
Odpisz
26 lipca 2020, 14:30
@jacek1s: jaki był Twój pierwszy mem?
Odpisz
26 lipca 2020, 14:31
@jacek1s: Ja wtedy byłem 4 lata przed założeniem konta
Odpisz
26 lipca 2020, 14:31
Nie wiem czy wolno się takimi rzeczami chwalić, ale ten jest ostatnim, który mogę zobaczyć na stronie 146 z memów na głównej.
https://memy.jeja.pl/14680,biegajac-w-parku.html
Odpisz
29 lipca 2020, 02:50
@jacek1s: Łoł! Jaka legendarna kanapka się na Jeja zjawiła! Kiedyś było inaczej to prawda. Szanuję że nie skasowałeś konta. Jak czasami cofam się kilka lat i widzę genialny komentarz napisany z już usuniętego konta to aż się smutno robi. :(
Odpisz
29 lipca 2020, 09:02
@Lordu: Jakbym usunął konto to pod prawie każdym obrazkiem byś widział konto usunięte.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 11:58
@jacek1s: Hej
Odpisz
29 lipca 2020, 13:40
daj ktos link do mema
Odpisz
15 września 2020, 10:15
memy.jeja.pl/21534,moj-pies-paradoks.html
Odpisz
29 lipca 2020, 22:35
Ale oprócz tego legenda jest też oguras
Ok 850 zielonych łapek...
Do szkoły psie
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 10:26
Ja założyłem konto w 2013 roku i jak zacząłem bardziej ogarniać i przeniosłem się do obrazków (teraz memy), co nastapiło 14 września 2014r (ale ze mnie zj*b, ze coś takiego pamiętam lulz), to GokuBartes miał jakieś chyba 400 lapek w dol
Odpisz
29 lipca 2020, 10:04
Ku*wa GokuBartes nie Goku_Bartes
Odpisz
29 lipca 2020, 00:46
Tego nic nie przebije
Odpisz
28 lipca 2020, 19:36
Ile jest obecnie rekordowo w dół?
Odpisz
28 lipca 2020, 19:50
@onui2:
Odpisz
28 lipca 2020, 19:55
@miszcz_yodua: bardzo dzk
Odpisz
29 lipca 2020, 00:19
@miszcz_yodua: Chłopak całą noc memy przeglądał i się wkurzył, jak lekturę zobaczył
Odpisz
28 lipca 2020, 21:24
Boli mnie stwierdzenie "łapki w dół", dla mnie "wdółgłosy" czy poprostu "czerwone" brzmią o wiele lepiej
Odpisz
28 lipca 2020, 22:05
@migdzik: coż, dla mnie również. Dlatego napisałam "czerwone". Tak po prostu
Odpisz
28 lipca 2020, 21:01
Nawet ja dałem magiczną tradycyjną strzałkę w dół
Bo komentarz rzeczywiście ch*jowy w stosunku do mema
Odpisz
28 lipca 2020, 21:33
@Toitoi666: Raczej te czerwone ludzie dają Goku Bartesowi, bo taka tradycja
Odpisz
26 lipca 2020, 17:01
Dajcie linka
Odpisz
28 lipca 2020, 19:46
memy.jeja.pl/21534,moj-pies-paradoks.html
Odpisz
28 lipca 2020, 20:38
faktycznie za długie
Odpisz
28 lipca 2020, 20:40
@Racibor: tak
Odpisz
26 lipca 2020, 14:23
Albo co typ napisał pod jego komentarzem (gdy miał 45 czerwonych) że to najbardziej w dół głosowany jaki widział
Odpisz
26 lipca 2020, 15:06
jeszcze nie wiedział
Odpisz
28 lipca 2020, 20:20
@Przemek572: tyle to i ja mogę zdobyć, es
Odpisz
26 lipca 2020, 14:47
Raz pomyliłem Rem z Ram i miałem chyba ok 90 strzałek w dół, a aktualnie najżywszy komentarz gdzie mam dużo strzałek w dół to
Odpisz
26 lipca 2020, 14:27
Nie pamiętam, bo na grach siedziałem
Odpisz
26 lipca 2020, 14:22
Ja nawet wtedy niewiedziałem że jeja istnieje
Odpisz
26 lipca 2020, 14:22
@Oliwier256: Ja wiedziałem bo siedziałem na grach, ale na memy nie wchodziłem
Odpisz
26 lipca 2020, 14:26
@Tajnyifajny: ja chyba tak samo
Odpisz