memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 sierpnia 2020, 23:34
Waterblender ; )))
Odpisz
29 lipca 2020, 10:42
My Master
28 lipca 2020, 21:51
Tytuł wyglądał jak opis sytuacji w której chce Ci się srać . . . . . . ;-;
28 lipca 2020, 23:39
@Par00fka:
28 lipca 2020, 23:40
@Seat_ibiza_1998: no to co napisałem lol
@Par00fka: boję się ciebie
28 lipca 2020, 23:41
@Seat_ibiza_1998: bo napisałem to co myślę?
28 lipca 2020, 23:42
@Par00fka: nieważne, zapomnijmy o tym
28 lipca 2020, 23:43
@Seat_ibiza_1998: właśnie miałem pisać żebyśmy zakończyli rozmowę więc miłej nocy
28 lipca 2020, 23:44
@Par00fka: również życzę dobrych snów anonimowy kolego, pozdrawiam
28 lipca 2020, 22:10
Ja kiedyś na nią jeszcze siadałem, no niestety zawsze kończyło się spadaniem jak na rodeo.
Edytowano - 28 lipca 2020, 21:26
Kiedyś piłkę albo deskę do pływania zanurzyłem mocno, wyślizgnęła mi się i trafiła mi w nos
28 lipca 2020, 21:14
Mi raz udało się wepchnąć całą deskę do pływania, którą bardzo trudno było włożyć pod powierchnię wody. I wystrzeliła tym opływowym i płaskim kształtem z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA w moje krocze. Ból trudny do opisania-
26 lipca 2020, 19:20
tak jest
26 lipca 2020, 19:04
Ale nagle puszczasz ją i piłka pod wpływem ciśnienia wypi***ala szybciej niż stary po browca na przecenie
26 lipca 2020, 19:05
I to tobie w twarz...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 23:34
Waterblender ; )))
Odpisz
29 lipca 2020, 10:42
My Master
Odpisz
28 lipca 2020, 21:51
Tytuł wyglądał jak opis sytuacji w której chce Ci się srać
.
.
.
.
.
.
;-;
Odpisz
28 lipca 2020, 23:39
@Par00fka:
Odpisz
28 lipca 2020, 23:40
@Seat_ibiza_1998: no to co napisałem lol
Odpisz
28 lipca 2020, 23:40
@Par00fka: boję się ciebie
Odpisz
28 lipca 2020, 23:41
@Seat_ibiza_1998: bo napisałem to co myślę?
Odpisz
28 lipca 2020, 23:42
@Par00fka: nieważne, zapomnijmy o tym
Odpisz
28 lipca 2020, 23:43
@Seat_ibiza_1998: właśnie miałem pisać żebyśmy zakończyli rozmowę więc miłej nocy
Odpisz
28 lipca 2020, 23:44
@Par00fka: również życzę dobrych snów anonimowy kolego, pozdrawiam
Odpisz
28 lipca 2020, 22:10
Ja kiedyś na nią jeszcze siadałem, no niestety zawsze kończyło się spadaniem jak na rodeo.
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 21:26
Kiedyś piłkę albo deskę do pływania zanurzyłem mocno, wyślizgnęła mi się i trafiła mi w nos
Odpisz
28 lipca 2020, 21:14
Mi raz udało się wepchnąć całą deskę do pływania, którą bardzo trudno było włożyć pod powierchnię wody.
I wystrzeliła tym opływowym i płaskim kształtem z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA w moje krocze.
Ból trudny do opisania-
Odpisz
26 lipca 2020, 19:20
tak jest
Odpisz
26 lipca 2020, 19:04
Ale nagle puszczasz ją i piłka pod wpływem ciśnienia wypi***ala szybciej niż stary po browca na przecenie
Odpisz
26 lipca 2020, 19:05
I to tobie w twarz...
Odpisz