0 błędów oczywiście, płaczę ze szczęścia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 10:07
Admin nie zmienił tytułu, czuj się wyróżniony OPie
Odpisz
28 lipca 2020, 15:38
@wojtun: Moje memy w większości też nie mają zmienionych tytułów.
Odpisz
28 lipca 2020, 15:39
a tak dokładniej to zmieniono mi tytuł jednego mema z czterech xD
Odpisz
28 lipca 2020, 11:42
Brakuje jeszcze "0 w moim lustrze"
Odpisz
28 lipca 2020, 11:20
Kekłem
Odpisz
26 lipca 2020, 23:00
Żadnych błędów i spoko Mem popieram postarałeś się
Odpisz
26 lipca 2020, 22:46
0 w binarce *sory nie mam obrazka*
Odpisz
26 lipca 2020, 22:32
Tytuł jest idealny
Odpisz
26 lipca 2020, 22:32
Śmiechłem
Odpisz