Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 08:53
Kiedy z jednego mema dowiedziałeś się więcej niż przez rok szkoły...
Odpisz
29 lipca 2020, 22:42
Pozdro dla kumatych
Odpisz
29 lipca 2020, 17:26
XD w tłumaczu pisało: Kości zostały rzucone.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 17:01
Jeśli ktokolwiek by tego nie zrozumiał, chodzi o to, że anoreksja, to choroba, przez którą ludzie są niesamowicie chudzi, a napis na memie znaczy "kości zostały rzucone" czyli osoba rzuca (zrywa) anorektyczkę, która jest bardzo chuda i widać jej kości
Edit: tak, wiem, pewnie każdy to zrozumiał
Odpisz
29 lipca 2020, 17:23
@G_gaster: ja nie zrozumiałem dzięki miły jejaku
Odpisz
29 lipca 2020, 17:08
jakie zło
Odpisz
29 lipca 2020, 16:31
Akurat w regnum poloniae gram
Odpisz
29 lipca 2020, 16:25
(Zło) to
Odpisz
29 lipca 2020, 16:20
zło
Odpisz
27 lipca 2020, 09:39
Łacińskie śmieszki
Odpisz
27 lipca 2020, 08:58
"Kości zostały rzucone"
Odpisz
27 lipca 2020, 08:48
to jest złoto pod warunkiem że znasz łacinę
Odpisz
27 lipca 2020, 07:44
Jezu opie ale au
Odpisz
27 lipca 2020, 01:58
Już wam wprowadzili ten nowy przedmiot?
Odpisz
27 lipca 2020, 01:59
@TimekPL123: Jaki przedmiot
Odpisz
27 lipca 2020, 02:02
@NorseWarrior: Chodzi o łacinę
Odpisz
27 lipca 2020, 02:04
lacine albo filozofie albo muzyke albo plastyke albo kulture antyczna
Odpisz
27 lipca 2020, 02:07
Aha to teraz o co chodzi z tą łaciną gdzie ten przedmiot wprowadzili? W podstawówkach?
Odpisz
27 lipca 2020, 02:13
@NorseWarrior: ma podobno być we wszystkich liceach i technikach
Odpisz
27 lipca 2020, 02:17
@PanHadziabdzia: No ja pie**ole do reszty już ten pis poku*wiło. Bo za mało ku*wa czasu w szkołach marnujemy i za mało niepotrzebnych gówno-przedmiotów, to jeszcze parę dorzucą.
Ale to, że system szkolnictwa jest nieefektywny, to już nie jest problem...
Je**ć ich ku*wa
Odpisz
27 lipca 2020, 02:23
@PanHadziabdzia: Nie we wszystkich, tylko w tych we których dyrekcja postanowi aby łacina zastąpiła plastykę albo muzykę
Odpisz
27 lipca 2020, 02:23
@NorseWarrior: To jest do wyboru, tak wybranie muzyki albo plastyki
Odpisz
27 lipca 2020, 02:23
@NorseWarrior: w pierwszej klasie tylko
Odpisz
27 lipca 2020, 06:54
my nie mieliśmy wyboru gdy nam kazano uczyć się filozofii. No ale kurde jestem w je**nym technikum budowlanym wtf? Rozumiem że chcą rozwijać cieciaky ale na co ku*wa w budowlance filozofia? To tak jakby kazać w stolarce uczyć się astronomii
Odpisz
27 lipca 2020, 07:21
u mnie będzie jeszcze filozofia do wyboru
Odpisz
28 lipca 2020, 11:38
@Guziec_lord: Bo to szkoła wybiera, nie uczniowie
Odpisz