Nie powinienem wstawiać tego mema, ale już poszło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 10:37
Odpisz
29 lipca 2020, 20:38
ch** niepotrzebnie zacenzurowane bo nie wiedziałem o co chodzi z cj
Odpisz
29 lipca 2020, 21:31
@NesquikBoi: to admin tak zrobił ja zamazalem tylko 'Nie' i 'tego' i bardziej nieporadnie
Odpisz
29 lipca 2020, 21:36
@NesquikBoi: pewnie będzie grał w GTA San Andreas
Odpisz
27 lipca 2020, 11:15
I cyk wrzucanie wszystkiego do szafy łącznie z kredkami, niedożartym jedzeniem i colą-
Odpisz