Chyba strzelę sobie kawkę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2024, 15:27
Najpotężniejsza broń angoli (bo to czajnik na herbatę bardziej)
Odpisz
18 listopada 2013, 10:07
Ja strzeliłem sobie godzinę temu, lecz mogę sobie strzelić drugą :D
Odpisz
18 listopada 2013, 15:42
@HYPER_SMOKI: za co minus ?
Odpisz
18 listopada 2013, 16:25
@niszczyciel2011: ktoś go nie zrozumiał trzeba go podratować ma ode mnie 2 :DDDDD
Odpisz
18 listopada 2013, 16:26
@HYPER_SMOKI: znaj moje dobre serce dam ci 3 bo toniesz w czerwonych minusach :)):DD
Odpisz
18 listopada 2013, 18:20
@Patryk933: Dzięki :D co tu się stało wo gule? :D
Odpisz
18 listopada 2013, 19:02
@Patryk933: sory mam tylko 1 konto :D
Odpisz
19 listopada 2013, 16:13
@niszczyciel2011: heh wiem,ale rozumiem że dałeś :DD ?
Odpisz
19 listopada 2013, 16:14
@HYPER_SMOKI: yyyy co ? :D
Odpisz
19 listopada 2013, 17:57
@Patryk933: Nieważne :D po prostu pechowy czarny czajniczek :D
Odpisz
19 listopada 2013, 18:16
@HYPER_SMOKI: hehe
Odpisz
19 listopada 2013, 19:16
@Patryk933: no pewka że dałem :D
Odpisz
19 listopada 2013, 19:27
@niszczyciel2011: wiem wiem ja też :DD
Odpisz
18 listopada 2013, 15:39
Wystrzałowa ta kawa.
Odpisz