Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 12:59
To ja chce porozmawiać z wolnorynkowcem. Ktoś chętny?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:11
@TowarzyszTobislav: ja
Odpisz
28 lipca 2020, 15:12
Ok, pierwsze pytanie.
Czy jesteś za handlem ludźmi?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:26
@TowarzyszTobislav: nie. Uważam że wolność powinna być jak największa byle żeby nie naruszają wolność i drugiej osoby
Odpisz
28 lipca 2020, 15:28
Czyli sobie zaprzeczyłeś.
Odpisz
28 lipca 2020, 15:28
@TowarzyszTobislav: ja jestem liberałem, najważniejszą wartością dla mnie jest wolność
Odpisz
28 lipca 2020, 15:29
Ok, a handel narkotykami?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:31
@TowarzyszTobislav: Tak. Debile co się uzależnią to wyginą i będzie selekcja naturalna
Odpisz
28 lipca 2020, 15:32
@TowarzyszTobislav: Tak. Ci co się uzależnią to wyginą i będzie selekcja naturalna
Odpisz
28 lipca 2020, 15:35
A handel organami?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:37
@TowarzyszTobislav: nie mam zdania
Odpisz
28 lipca 2020, 15:37
Dobrze, a co sądzisz o surogatkach?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:49
@TowarzyszTobislav: o czym?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:50
Surogatka, osoba która rodzi dzieci dla innych par za pieniądze. Akurat inny wolnorynkiwec też nie wiedział kto to.
Odpisz
28 lipca 2020, 15:51
Na razie nie będę opisywał bo jadę do babci.
Odpisz
28 lipca 2020, 15:52
@TowarzyszTobislav: hmmm
Odpisz
28 lipca 2020, 19:56
Już jestem.
Odpisz
28 lipca 2020, 20:15
@TowarzyszTobislav: chyba też takie nie za bardzo
Odpisz
28 lipca 2020, 20:19
To zaprzecza wolnemu rynkowi.
Odpisz
28 lipca 2020, 20:21
@TowarzyszTobislav: ale to narusza wolność tego dziecka
Odpisz
28 lipca 2020, 20:21
Taki jest wolny rynek.
Odpisz
28 lipca 2020, 20:22
@TowarzyszTobislav: już Ci mówiłem że jestem liberałem i najważniejsza wartością dla mnie jest wolność
Odpisz
28 lipca 2020, 20:24
Dobra, narazie nie mam więcej pytań. Ty je zadaj jeśli chcesz.
Odpisz
28 lipca 2020, 20:25
@TowarzyszTobislav: popierasz Korwina bosaka Brauna lub berkowicza?
Odpisz
28 lipca 2020, 20:26
Nie, myślę, że w Polsce nie ma dla mnie partii, choć staram się od nich wyciągnąć jakąś wiedzę.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 09:11
@TowarzyszTobislav: ja też jestem korwinistą i mogę pogadać
Odpisz
2 sierpnia 2020, 09:39
@krypton22: witam, czy Piłsudski jest dla ciebie bandytą, i czy popierasz rządy sanacji
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:06
@KrystianSPL: dowódcą wojskowym dobrym, ale miernym politykiem, sanacja wprowadzała w Polsce socjalizm, powodowała biednienie kraju
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:07
@krypton22: "dowódcą wojskowym dobrym" co zrobił że tak myślisz?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:09
@KrystianSPL: pomyliłem się, chciałem napisać że był patriotą ( chciał dobrze) o tym jakim był dowódcą to nie mam zdania
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:32
@krypton22: xd?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:45
@TowarzyszTobislav: dawaj mi zadaj pytania bo koleś troche nieogarnięty
Odpisz
3 sierpnia 2020, 10:44
@adasko669: W sumie to bym Ci zadał te same pytania.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 15:25
@TowarzyszTobislav: 1.Nie, bo niewolnictwo to ograniczanie wolności tych ludzi. 2.Wszelkie substancje psychoaktywne powinny być dostępne dla ludzi, byleby nie były wykorzystywane w celu zaszkodzenia 2 osobie. 3.Jak ktoś wyrazi zgodę to owszem. 4.Tak, jak dziecku jest w stanie zapewnić lepszy byt jakieś małżeństwo, a młoda kobieta będzie miała środki na życie. Dodatkowo mamy 1 dodatkowego obywatela, a nie jak w przypadku zakazu by się w ogóle nie pojawił. To chyba tyle.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:27
@adasko669: Ale surogastwo to handel ludźmi, nie uważasz?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 18:32
Mam tak samo, ale przy feministkach
Odpisz
2 sierpnia 2020, 09:15
KORWIN TO WOLNOŚĆ, KORWIN TO NADZIEJA
Odpisz
28 lipca 2020, 12:32
Ej a jak widzicie lewaka to nabijacie go na pal czy normalnie sracie na ciało?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:13
@Krzyniu: najpierw do pokrzyw potem na szubienice
Odpisz
28 lipca 2020, 17:42
@Krzyniu: to uderzam go prawą ręką
Odpisz
28 lipca 2020, 12:31
Tak naprawdę to robi się już nudne bo ile można masakrować lewaków
Odpisz
2 sierpnia 2020, 08:51
@Bosku:
Odpisz
28 lipca 2020, 11:46
No jest to śmieszne kiedy widzisz lewaka, który nie umie się posługiwać czymś takim jak logiczne myślenie
Odpisz
28 lipca 2020, 11:51
*kogokolwiek, niepotrafiącego posługiwać się logicznym myśleniem
Odpisz
28 lipca 2020, 11:57
Lewacy jednak zaliczają się do topki śmieszności.
Odpisz
28 lipca 2020, 12:00
ja się wolę śmiać niż płakać
Odpisz
28 lipca 2020, 11:51
*śmieje się*
Odpisz
28 lipca 2020, 11:40
Kuce*, ale mem ok
Odpisz