Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wetekin

1 sierpnia 2020, 11:19

Jaką wojnę 1812 miało wygrać USA? Z tym okresem do głowy przychodzi mi tylko Napoleon.

Avatar ZSRRBall

28 lipca 2020, 22:08

Ale wy wiecie, ze wtedy byly 2 Włochy?

Avatar Tomieslaw

28 lipca 2020, 22:08

@ZSRRBall: A ty wiesz, że to tylko mem?

Avatar ZSRRBall

28 lipca 2020, 22:10

@Tomieslaw: a ty wiesz ze to jest odpowiedz jakbym napisal komentarz
"ale mało zabawny obrazek internetowy, przecież Włochy nie zdradziły, ifioci"

Przestań się sadzić.

Avatar Tomieslaw

28 lipca 2020, 22:12

@ZSRRBall: Okej, zrozumiałem to tak jakbyś się wkurzył, ale błędnie jak widać.

Avatar polandszczalka

28 lipca 2020, 23:29

@ZSRRBall: wsumie to były jedne i a te twoje drugie to bardziej niemiecka okupacja. Widać że wiedzę czerpiesz maks z hoia

Avatar ZSRRBall

29 lipca 2020, 07:22

@polandszczalka: po 1: nie, bo 1 tobyli zwolennicy demokracji, 2 faszyzmu
Po 2: XDDDD z czego

Avatar arceus1

31 lipca 2020, 09:05

@ZSRRBall: Włoska Republika socjalna to było marionetkowe panstwo stworzone de facto przez Niemców
A królestwo Włoskie w tamtych czasach to byli faszyści Mussoliniego którzy go zdradzili i zaczęli udawać że monarchia konstytucyjna znowu im się podoba :v

Avatar HerrGrievous

31 lipca 2020, 13:31

@ZSRRBall: Hearts Of Iron IV. Gra strategiczna.

Avatar ZSRRBall

Edytowano - 31 lipca 2020, 13:33

@HerrGrievous: Wiem co to jest. ale nie wiem jak można z gry czerpać wiedzę. Zwłaszcza takiej jak hoi

Avatar Benissimo

28 lipca 2020, 22:12

Największym wygrywem wojny jest Finlandia będąca po stronie przegranej ale i tak wygrywając

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2020, 22:08

Niemcy: ej ziomek, przegrywamy wojnę.
Włochy:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Fergus

To się nie może nie udać

Nie po oczach

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka