Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy po raz kolejny jedziesz na obóz z nadzieją, że dostaniesz pokój z normalnymi ludźmi, ale tym razem śpisz z pokręconym tiktokerem, małym wkurzającym nowicjuszem, satanistą rysującym pentagramy na podłodze i fanem nocnej masturbacji z innymi
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 23:59
Moja wycieczka szkolna z trzema typami w pokoju :
-Ja
-Cichy Dzieciak
-Ten mocny tylko w gębie
-Masturbator
Odpisz
29 lipca 2020, 19:08
@LiptonIceTea: Masturbator brzmi jak rip off Terminatora
Odpisz
29 lipca 2020, 20:54
@staxom: nie chcesz być z nim w pokoju
3:00 wybiła , ona wstaje na środku pokoju i zaczyna ciągle zdejmować i zakładać gacie o-o
Odpisz
28 września 2022, 16:47
@LiptonIceTea: U mnie było mniej dziwnie, jednak dalej trochę dziwnie.
Hotel wyglądał tak, że był budynek z recepcją i 6 innych, 10 pokojowych budynków dla gości.
W pokoju byliśmy:
- Ja, koleś pierwszy raz na obozie, trochę głąb, no i jeszcze z jakiegoś powodu nawet małe rzeczy na tym wyjeździe powodowały moją salwę śmiechu.
- Staszek, zapalony entuzjasta wyścigów F1, główny działacz naszej ekipy, zazwyczaj pierwszy coś robił.
- Wojtek, mięśniak naszej ekipy. Król jedzenia. Zazwyczaj kiedy obiad był kiepski a bar zamknięty, musiałem wybłagać od niego jakieś cheetosy. Raz w deszczową noc zakradł się pod czyjś pokój, i zawołał że chce swój ssssssskarb!
- Kajetan, lider ekipy. Normalny koleś. I lider. Miał w miarę pożądek.
- Dwóch braci z innego pokoju, kochali hawajską, często przesiadywali w naszym.
Na dodatek u nas rozleciał się podajnik do mydła i łóżko, prawie zostałem zlinczowany za mieszkanie z wielbicielami hawajskiej, odwiedził nas sanepid, wypiłem za dużo kawy wieczorem i nie zasnąłem do północy, po czym o 6 nad ranem stoczyłem się do kibla, włożyłem głowę do sedesu i wymiotowałem budząc wszystkich, odgrywałem kucharza wrzucającego narkotyki do swoich ciast, wraz z innymi którzy odgrywali znacznie bardziej poj...ne role.
W skrócie, było fajnie.
Odpisz
28 września 2022, 17:44
Jezu
Odpisz
28 lipca 2020, 22:18
U mnie dziś koleżankę opętało
Odpisz
28 lipca 2020, 22:20
@Przyczajonyodkurzacz: Opowiadaj :>
Odpisz
28 lipca 2020, 22:22
@MatkaBoskaSowiecka: 2 dni temu dla żartów narysowała pentagram. Po kolacji zaczęła dziwnie się zachowywać, upaprała siebie i pentagram krwią. Zaczęła atakować mnie i moje 2 koleżanki, gryźć, bić i kaleczyć. Za pomocą miotły, płynu do dezynfekcji zamknęliśmy ją w łazience, gdzie ocknęła się po 15 minutach i niczego nie pamietała.
Odpisz
28 lipca 2020, 22:23
@Przyczajonyodkurzacz: Łeee tam, pewnie udawała
Odpisz
28 lipca 2020, 22:23
@Przyczajonyodkurzacz: Pie**olisz
Odpisz
28 lipca 2020, 22:23
nie, bo znamy ją od dawna i udawała inaczej, mnie realnie
Odpisz
28 lipca 2020, 22:24
@Przyczajonyodkurzacz: raczej nie tak wygląda opętanie. Gdyby serio taka była to trzeba by wezwać egzorcyste. Może od tej krwi czy czegoś dostała jakiejś wścieklizny czy czegoś w tym stylu
Odpisz
28 lipca 2020, 22:24
@MatkaBoskaSowiecka: nie, ona serio to robiła. Ku*wa bała się szczotki i płynu do dezynfekcji
Odpisz
28 lipca 2020, 22:24
@ZSRRBall: to ku*wa nie wiem o co chodzi
Odpisz
28 lipca 2020, 22:25
@Przyczajonyodkurzacz: pic or it didn't happen
Odpisz
28 lipca 2020, 22:27
@Przyczajonyodkurzacz: no mówię że może jakiejś choroby dostała.
Bo gdyby była opętana to demon prawdopodobnie by z niej sam nie wyszedł+ miałaby zdolności nadprzyrodzone i mówiła w innym języku, nieznanym ludziom.
Jest jeszcze opcja, że ma chorobę psychiczną, załóżcie jej kaftan bezpieczeństwa i zamknijcie w pstchiatryku
Odpisz
28 lipca 2020, 23:26
@ZSRRBall: jeja w dzień-śmieszne obraxki
Jeja w nocy-
Odpisz
28 lipca 2020, 23:41
@Przyczajonyodkurzacz: może po prostu jest atencjuszką i wszystko udawała
Odpisz
29 lipca 2020, 07:10
@Przyczajonyodkurzacz: a czy za pomocą pentagramu można przywołać dobrego demona?
Odpisz
29 lipca 2020, 10:34
@DRAGON_POLSKA: demony zawsze są złe.
Odpisz
29 lipca 2020, 11:24
@DRAGON_POLSKA: nie do ku*wy
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 15:06
@DRAGON_POLSKA: Tak
Jeśli przywoływanie działa.
Odpisz
29 lipca 2020, 18:13
@Przyczajonyodkurzacz: Trzeba było dzwonić po tego egzorcystę, co salcesonem wyrzucał duchy nieczyste z opętanych
Odpisz
29 lipca 2020, 18:17
@DRAGON_POLSKA: GF nauczyło mnie jednego - Nie
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 19:05
@ZSRRBall: A może to był demon wersja demo albo wciąż w niej jest? (nie ważne jak to brzmi)
Odpisz
29 lipca 2020, 19:28
@ZSRRBall: Mmm mmm nowa choroba
Odpisz
29 lipca 2020, 19:55
@Legolas9988: Zaraza
Odpisz
9 marca 2021, 10:34
@Przyczajonyodkurzacz: może jej od krwi odbiło, jak Toko z anime
Odpisz
9 marca 2021, 10:40
@SleppyGulr: być może
Odpisz
29 lipca 2020, 19:22
nigdy nie bylem na żadnym obozie, anie kolonii. szkoda... teraz juz nie pojade, chyba, że są jakies dla ludzi +18
Odpisz
29 lipca 2020, 19:26
@xXkuba22Xx: Są zawsze obozy pracy ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
30 lipca 2020, 22:15
@Legolas9988: albo śmierci... polecam :)
Odpisz
30 lipca 2020, 22:14
to jestem ja na poprzedniej ;-;
Odpisz
29 lipca 2020, 19:25
Aż przypomniał mi się obóz w górach kilkanaście lat temu:
- Ja
- Dziewczyna śpiąca nago
- Młody alkoholik
- Ten co, ubiera się na zimę, gdy jest lato
Odpisz
30 lipca 2020, 00:07
@Legolas9988: w jakim sensie ona spała nago?
Odpisz
30 lipca 2020, 01:53
@Ja_czyli_Ja: Chyba spała bez żadnych ubrań
Odpisz
30 lipca 2020, 07:15
@Legolas9988: no to miałeś farta xD
Odpisz
30 lipca 2020, 08:47
@Legolas9988: chyba? To w końcu wiesz czy nie wiesz?
Odpisz
30 lipca 2020, 10:24
@Ja_czyli_Ja: Nie pamiętam, ale jak spała nago to spała nago.
Odpisz
30 lipca 2020, 08:36
Satanista tylko z nazwy
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 22:25
Nigdy nie byłam na koloniach bądz obozach, ale z tego co wiem to roi się tam głownie od patologicznych dzieci, więc...cieszę się, ze nigdy nie byłam, bo w sumie coś czuję, że ze współlokatorami tego typu się nie dogadam
Odpisz
28 lipca 2020, 22:25
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja byłam. Raz
Już nigdy nie pojadę na kolonie
Odpisz
28 lipca 2020, 22:28
@MatkaBoskaSowiecka: Ja nigdy nie byłam, bo moja mama chciała puszczać swoje dzieci na obozy lub kolonie kiedy akurat ja jestem już za stara.
Akurat moi bracia byli raz, ale z tego co mówili to tylko dziewczyny były jakieś nieogarnięte, z resztą wszystkie były z tej samej klasy z podstawówki do której chodziłam i były typowymi Karynkami
Odpisz
28 lipca 2020, 23:25
@BardzoOryginalnaNazwa: ja byłem jak miałem 7 lat i tak mi tam dokuczali że przez kolejne 6 bałem się obozów. Dopiero rok temu pojechałem na 2 w życiu ale na szczęście byli tam totalnie zajebiści ludzie i mam zamiar teraz jeździć co roku.
Odpisz
29 lipca 2020, 21:08
@MatkaBoskaSowiecka: czy chcesz opowiedzieć swą historię?
Odpisz
29 lipca 2020, 21:10
@HaniaGamer: noc ciekawego poprostu niepozwalali mi niczego robić, śmiali się że mnie no i ogólnie średnie IQ uczestników wynosiło 3
Odpisz
29 lipca 2020, 21:10
@HaniaGamer: Trochę się wstydzę, bo to wszystko co mnie spotkało złego było w sumie moją winą ;_;
Odpisz
29 lipca 2020, 21:14
@MatkaBoskaSowiecka: ja jestem chętna do wysłuchania jakby co. Jak się bardzo wstydzisz do można na wiadomości prywatnej. A jak naprawdę bardzo bardzo się wstydzisz to nie musisz. Nie chcę być nie miła, czy też chamska :)
Odpisz
29 lipca 2020, 18:17
Co byście nie mówili, najlepszy jest taki obóz, który trwa cały rok
Internat. Poziom przeżycia i fun jak na obozie, ale jest lepszy w tym, że jest całoroczny
Odpisz
29 lipca 2020, 20:08
@Mr_Senate: Najlepszy taki w starym fest budynku w kilku typa w pokoju wielkości schowka na miotły.
Odpisz
29 lipca 2020, 20:05
Ej. Ten ostatni to ja
Odpisz
29 lipca 2020, 19:21
Najgorsze jest, jak nie masz do tych ludzi zaufania ani spokoju z nimi.
Odpisz
29 lipca 2020, 18:29
Dla mnie brzmi to jak każdy mój obóz harcerski
Odpisz
29 lipca 2020, 18:38
@CHrumchrummagic: Ale obóz szyszkojadów z ZHP czy tych drugich z ZHR?
Odpisz
29 lipca 2020, 18:39
@Mr_Senate: szyszkojady ZHP
Odpisz
29 lipca 2020, 18:41
@CHrumchrummagic: To prawda że uważacie ZHR za po**bów?
Odpisz
29 lipca 2020, 18:42
@Mr_Senate: nie przynajmniej w moim szczepie nie widzimy za bardzo różnicy między nami nawet nie zwracamy uwagi na to czy ZHP czy ZHR
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 01:39
Ja jeżdżę na kolonie co roku i w tym roku było najbardziej zajebiście, niby zimno i niby na zadupiu, ale ludzie fajni i dziewczynę znalazłem
Edit: tak, wiem, jejak ≠ dziewczyna, sam nie wiem, jak to się stało
Odpisz
29 lipca 2020, 18:14
@G_gaster: Kolonia na zadupiu ma dodatkowy urok. Poza tym, jakby ktoś zaczął mordować uczestników i odciął wszytkie drogi łączności, byłoby ciekawie
Odpisz
29 lipca 2020, 18:14
Ej
Satanista to ktoś z kim mogłabym spać w pokoju
Jakbym nie była tak aspołeczna jak jestem
Odpisz
29 lipca 2020, 18:10
Co kryje się pod frazą "masturbacja z innymi"?
Odpisz
28 lipca 2020, 22:23
Byłam na kilku obozach. Na jednym z nich wylądowalam w pokoju z dwoma dziewczynami kupującymi wtedy ciągle slime'y i oglądającymi filmy na Instagramie z tym. Z kolei mój kuzyn miał metala z efajką i dzieciaka, który pierwszego dnia rzucał bananem o ścianę bez kontekstu.
Odpisz