Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LiptonIceTea

28 lipca 2020, 23:59

Moja wycieczka szkolna z trzema typami w pokoju :
-Ja
-Cichy Dzieciak
-Ten mocny tylko w gębie
-Masturbator

Avatar staxom

29 lipca 2020, 19:08

@LiptonIceTea: Masturbator brzmi jak rip off Terminatora

Avatar LiptonIceTea

29 lipca 2020, 20:54

@staxom: nie chcesz być z nim w pokoju

3:00 wybiła , ona wstaje na środku pokoju i zaczyna ciągle zdejmować i zakładać gacie o-o

Avatar
zielonydom

28 września 2022, 16:47

@LiptonIceTea: U mnie było mniej dziwnie, jednak dalej trochę dziwnie.
Hotel wyglądał tak, że był budynek z recepcją i 6 innych, 10 pokojowych budynków dla gości.
W pokoju byliśmy:
- Ja, koleś pierwszy raz na obozie, trochę głąb, no i jeszcze z jakiegoś powodu nawet małe rzeczy na tym wyjeździe powodowały moją salwę śmiechu.
- Staszek, zapalony entuzjasta wyścigów F1, główny działacz naszej ekipy, zazwyczaj pierwszy coś robił.
- Wojtek, mięśniak naszej ekipy. Król jedzenia. Zazwyczaj kiedy obiad był kiepski a bar zamknięty, musiałem wybłagać od niego jakieś cheetosy. Raz w deszczową noc zakradł się pod czyjś pokój, i zawołał że chce swój ssssssskarb!
- Kajetan, lider ekipy. Normalny koleś. I lider. Miał w miarę pożądek.
- Dwóch braci z innego pokoju, kochali hawajską, często przesiadywali w naszym.

Na dodatek u nas rozleciał się podajnik do mydła i łóżko, prawie zostałem zlinczowany za mieszkanie z wielbicielami hawajskiej, odwiedził nas sanepid, wypiłem za dużo kawy wieczorem i nie zasnąłem do północy, po czym o 6 nad ranem stoczyłem się do kibla, włożyłem głowę do sedesu i wymiotowałem budząc wszystkich, odgrywałem kucharza wrzucającego narkotyki do swoich ciast, wraz z innymi którzy odgrywali znacznie bardziej poj...ne role.
W skrócie, było fajnie.

Avatar staxom

28 września 2022, 17:44

Jezu

Avatar Przyczajonyodkurzacz

28 lipca 2020, 22:18

U mnie dziś koleżankę opętało

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar SleppyGulr

9 marca 2021, 10:34

@Przyczajonyodkurzacz: może jej od krwi odbiło, jak Toko z anime

Avatar Przyczajonyodkurzacz

9 marca 2021, 10:40

@SleppyGulr: być może

Avatar xXkuba22Xx

29 lipca 2020, 19:22

nigdy nie bylem na żadnym obozie, anie kolonii. szkoda... teraz juz nie pojade, chyba, że są jakies dla ludzi +18

Avatar Legolas9988

29 lipca 2020, 19:26

@xXkuba22Xx: Są zawsze obozy pracy ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Jakut484

30 lipca 2020, 22:15

@Legolas9988: albo śmierci... polecam :)

Avatar Jakut484

30 lipca 2020, 22:14

to jestem ja na poprzedniej ;-;

Avatar Legolas9988

29 lipca 2020, 19:25

Aż przypomniał mi się obóz w górach kilkanaście lat temu:
- Ja
- Dziewczyna śpiąca nago
- Młody alkoholik
- Ten co, ubiera się na zimę, gdy jest lato

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Ja_czyli_Ja

30 lipca 2020, 08:47

@Legolas9988: chyba? To w końcu wiesz czy nie wiesz?

Avatar Legolas9988

30 lipca 2020, 10:24

@Ja_czyli_Ja: Nie pamiętam, ale jak spała nago to spała nago.

Avatar Przemek572

30 lipca 2020, 08:36

Satanista tylko z nazwy

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 28 lipca 2020, 22:25

Nigdy nie byłam na koloniach bądz obozach, ale z tego co wiem to roi się tam głownie od patologicznych dzieci, więc...cieszę się, ze nigdy nie byłam, bo w sumie coś czuję, że ze współlokatorami tego typu się nie dogadam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MatkaBoskaSowiecka

29 lipca 2020, 21:10

@HaniaGamer: Trochę się wstydzę, bo to wszystko co mnie spotkało złego było w sumie moją winą ;_;

Avatar HaniaGamer

29 lipca 2020, 21:14

@MatkaBoskaSowiecka: ja jestem chętna do wysłuchania jakby co. Jak się bardzo wstydzisz do można na wiadomości prywatnej. A jak naprawdę bardzo bardzo się wstydzisz to nie musisz. Nie chcę być nie miła, czy też chamska :)

Avatar Mr_Senate

29 lipca 2020, 18:17

Co byście nie mówili, najlepszy jest taki obóz, który trwa cały rok
Internat. Poziom przeżycia i fun jak na obozie, ale jest lepszy w tym, że jest całoroczny

Avatar Lordu

29 lipca 2020, 20:08

@Mr_Senate: Najlepszy taki w starym fest budynku w kilku typa w pokoju wielkości schowka na miotły.

Avatar MuminekPL

29 lipca 2020, 20:05

Ej. Ten ostatni to ja

Avatar d0wek

29 lipca 2020, 19:21

Najgorsze jest, jak nie masz do tych ludzi zaufania ani spokoju z nimi.

Avatar CHrumchrummagic

29 lipca 2020, 18:29

Dla mnie brzmi to jak każdy mój obóz harcerski

Avatar Mr_Senate

29 lipca 2020, 18:38

@CHrumchrummagic: Ale obóz szyszkojadów z ZHP czy tych drugich z ZHR?

Avatar CHrumchrummagic

29 lipca 2020, 18:39

@Mr_Senate: szyszkojady ZHP

Avatar Mr_Senate

29 lipca 2020, 18:41

@CHrumchrummagic: To prawda że uważacie ZHR za po**bów?

Avatar CHrumchrummagic

29 lipca 2020, 18:42

@Mr_Senate: nie przynajmniej w moim szczepie nie widzimy za bardzo różnicy między nami nawet nie zwracamy uwagi na to czy ZHP czy ZHR

Avatar G_gaster

Edytowano - 29 lipca 2020, 01:39

Ja jeżdżę na kolonie co roku i w tym roku było najbardziej zajebiście, niby zimno i niby na zadupiu, ale ludzie fajni i dziewczynę znalazłem
Edit: tak, wiem, jejak ≠ dziewczyna, sam nie wiem, jak to się stało

Avatar Mr_Senate

29 lipca 2020, 18:14

@G_gaster: Kolonia na zadupiu ma dodatkowy urok. Poza tym, jakby ktoś zaczął mordować uczestników i odciął wszytkie drogi łączności, byłoby ciekawie

Avatar Gryficowa

29 lipca 2020, 18:14

Ej
Satanista to ktoś z kim mogłabym spać w pokoju
Jakbym nie była tak aspołeczna jak jestem

Avatar Uliczny_hejter

29 lipca 2020, 18:10

Co kryje się pod frazą "masturbacja z innymi"?

Avatar bloodymilk

28 lipca 2020, 22:23

Byłam na kilku obozach. Na jednym z nich wylądowalam w pokoju z dwoma dziewczynami kupującymi wtedy ciągle slime'y i oglądającymi filmy na Instagramie z tym. Z kolei mój kuzyn miał metala z efajką i dzieciaka, który pierwszego dnia rzucał bananem o ścianę bez kontekstu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy po raz kolejny jedziesz na obóz z nadzieją, że dostaniesz pokój z normalnymi ludźmi, ale tym razem śpisz z pokręconym tiktokerem, małym wkurzającym nowicjuszem, satanistą rysującym pentagramy na podłodze i fanem nocnej masturbacji z innymi