Nie każdy wraca do żywych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niezniszczalne
Hobby dla faceta
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2021, 10:30
Ja 14.04.2020 be like:
Odpisz
19 października 2020, 01:08
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
Za co był wasz pierwszy ban?
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
jeszcze nie miałem
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 11:47
tunele hindi herbatke xD
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
za wyzywanie
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
za cursed
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
jeszcze nie miałem
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
ale mi powiadomienie 5 ludzi prawie w tym samym czasie xd
Odpisz
29 lipca 2020, 11:48
Za kochane szkielety
Odpisz
29 lipca 2020, 11:48
Za spam.
Odpisz
29 lipca 2020, 11:48
szkieletory
Odpisz
29 lipca 2020, 11:48
Za pisanie pod starymi komentarzami.
Odpisz
29 lipca 2020, 11:49
Za nieodpowiednie obrazki
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 11:49
Za obrażliwy avatar wobec Admina.
Odpisz
29 lipca 2020, 11:50
za wyzywanie
Odpisz
29 lipca 2020, 11:50
Bruh ja miałem najlepiej. W grudniu administracja się pomyliła i mi wlepili bana na logowanie bo rzekomo napisałem nienawistny komentarz
Odpisz
29 lipca 2020, 11:52
8 lat na stronie i ani jednego bana.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 11:52
Za borno, niestety
Odpisz
29 lipca 2020, 11:54
słaby sequel szukania sera w poczekalni
Odpisz
29 lipca 2020, 11:54
porno
Odpisz
29 lipca 2020, 11:55
Nocna zmiana (cursedy i trupy)
Odpisz
29 lipca 2020, 11:55
Za doprowadzenie do gówno rewolucji, zjebem byłem
Odpisz
29 lipca 2020, 11:56
za ostrzeganie przed nocną zmianą (według admina to był spam)
Ale poprosiłem o unbana
Odpisz
29 lipca 2020, 11:56
Za napisanie pod pogadajcem żeby ktoś wysłał hentai
Odpisz
29 lipca 2020, 11:59
Aktywny udział w nocnym spamie
Odpisz
29 lipca 2020, 12:05
za spamowanie szkieletami
Odpisz
29 lipca 2020, 12:29
Tunel
Odpisz
29 lipca 2020, 13:37
wrzuciłem lemon party do poczekalni
Odpisz
29 lipca 2020, 13:37
Za 3 pogadajmy pod rząd
Odpisz
29 lipca 2020, 14:14
nice
Odpisz
29 lipca 2020, 14:50
Przeklinałem ;ccc
Odpisz
29 lipca 2020, 14:53
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 14:53
@Damond: A ja tyle
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 14:54
@Damond: kiedyś miałam w ogóle dużo więcej, się zbierało. Archeolog miał rekord
Odpisz
29 lipca 2020, 15:19
admin mi ciągle do usuwa
nie wiem czemu
urażony jakiś do mnie?
przepraszam panie adminie ale taka jest prawda
tak pan zrobił.
Odpisz
29 lipca 2020, 17:12
Spam.
Odpisz
29 lipca 2020, 21:54
@Polish_Soldier: nie spam
nigdy nie mogę wytłumaczyć za co mam bana
Odpisz
29 lipca 2020, 21:58
@Murarzowa: Czemuż odpowiedziałaś na mój komentarz?
Odpisz
29 lipca 2020, 21:59
@Polish_Soldier: Przy okazji dała powiadomienie 34 pozostałym osobom w wątku
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 21:59
@Polish_Soldier: Chyba się pomyliła i myślała, że twój komentarz odnosi się do niej.
Odpisz
30 lipca 2020, 00:03
Tak
proszę o wybaczenie po prostu nie spałam długo, nie mogę spać głowa mnie boli
ale przeglądam jeja jak głupia chodź nie powinnam dla bezpieczeństwa własnej godności
Odpisz
30 lipca 2020, 00:07
@Murarzowa: Nic się chyba nie stało, że napisałaś do mnie ten komentarz - zdarza się.
Cóż, współczuję ci z powodu bólu głowy. Polecam wziąć jakiś lek na ból głowy, zrobić sobie herbatkę lub inny ciepły napój (lub co lubisz pić) i odpocząć sobie poprzez sen lub poleżenie w łóżku.
Odpisz
30 lipca 2020, 00:13
@Polish_Soldier: Idę spać
sen pomaga
i życzę tu wszystkim dużo snu.
Odpisz
31 lipca 2020, 10:03
jeszcze nie miałem to nowe konto A na starym też nie miałem (stare miałem 1.5 roku)
Odpisz
31 lipca 2020, 10:09
jeszcze nie miałam, jestem na razie aniołkiem wcielonym, jeśli nie patrzyć na komy-
Odpisz
31 lipca 2020, 10:13
Ujawnienie listy członków nocnej straży bruh
Odpisz
31 lipca 2020, 11:07
za zacytowanie mema
Odpisz
31 lipca 2020, 11:54
spam słabymi cursedami próbując wywołać nocną
Odpisz
31 lipca 2020, 11:57
wstawianie b0rno, cursedy i zdjęcia zmasakrowanych nóg do poczekalni
Odpisz
31 lipca 2020, 12:20
Ja pierwszego bana na tym koncie dostałem za obrażanie administracji
Odpisz
31 lipca 2020, 13:27
za wrzucenie do poczekalni zdjęć martwego kreta równo o 23:00
Odpisz
31 lipca 2020, 15:07
naruszenie ciszy wyborczej albo spam
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:58
Mem obrażający admina
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:59
@VentoAssonnato: jak trafiłaś na ten wątek?
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:00
@ZiemiaJestElipsom: Mem w ulubionych. Dodałam go dzień przed końcem bana
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 14:01
@VentoAssonnato: Komentarz niżej napisałaś piątego, a teraz piszesz kolejny
Odpisz
19 sierpnia 2020, 14:02
no...
Odpisz
8 października 2020, 11:49
mój akurat dzisiaj sie skonczyl
Był za to że dodałem szkielet podczas spamu, mam jeszcze do 15 na dodawanie
Odpisz
25 sierpnia 2020, 21:16
Wolferon
Odpisz
5 sierpnia 2020, 09:18
Ja wróciłam 3 dni temu. Pewnie każdy ma to w dupie...
Odpisz
29 lipca 2020, 11:51
"ej, ch*jce, jestem tu zajęty byciem zajebiście martwym. Więc zamknijcie swoje ciepłe, mięsiste mordy"
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:05
Odpisz
1 sierpnia 2020, 00:48
Ja jestem na jeja prawie cztery lata, a jeszcze nie miałem bana
Odpisz
31 lipca 2020, 19:44
Nie miałem
Odpisz
31 lipca 2020, 14:18
Kiedy powiesz ojcu, że wyglądasz cool w tej bluzie
Odpisz
29 lipca 2020, 14:58
Bany nie są wcale takie złe. Pozwalają się odizolować od innych użytkowników i przemyśleć swoje postępowanie.
Odpisz
29 lipca 2020, 17:12
@PaniDama: O ile są słusznie nadane i długość jego jest adekwatna do popełnionego czynu.
Odpisz
29 lipca 2020, 18:04
@Polish_Soldier: PrZeStqń.
Odpisz
29 lipca 2020, 19:02
@PaniDama: Nie rozumiem o co ci chodzi.
Odpisz
31 lipca 2020, 12:12
@Polish_Soldier: Użytkownik PaniDama nie pozwala Tobie z nią dyskutować
Odpisz
31 lipca 2020, 12:31
@Mr_Alien: Skoro zabrania to niech zablokuje mi tą możliwość.
Odpisz
31 lipca 2020, 12:31
@Polish_Soldier: właśnie się zastanawiam czemu tego niby nie zrobiła
Odpisz
31 lipca 2020, 12:32
@Mr_Alien: Może jednak lubi, jak jej odpowiadam na komentarze.
Odpisz
31 lipca 2020, 12:33
@Polish_Soldier: still better love story than twillight
Odpisz
31 lipca 2020, 12:34
@Mr_Alien: W sumie śmiesznie wyszłoby, gdyby tak się stało.
Odpisz
31 lipca 2020, 10:52
Ja jeszcze nie dostałem bana
Odpisz
29 lipca 2020, 11:51
Teraz bany to małe piwo bo jak np złamiesz regulamin komentarzem to nie możesz pisać komentarzy ale np możesz oceniać i dodawać memy a kiedyś przez jakiś czas jak dostawałeś jakiegokolwiek bana to miałeś praktycznie na wszystko.
Odpisz
29 lipca 2020, 11:46
Jesteś takim duchem który strzałkuje komentarze
Odpisz
29 lipca 2020, 11:47
Chyba że masz bana na logowanie
Odpisz
29 lipca 2020, 11:46
A potem widzisz ile trwa
Odpisz
29 lipca 2020, 11:46
No niezbyt zajebiście
Odpisz