Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Dwa oblicza
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2020, 19:47
Bazooka
Odpisz
7 maja 2017, 14:57
Co ona odpi***ala XDDD
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 23:35
Kupujesz bron łowiecka z zapasem ammo zdolną rozwalić M1 Abrams . Wybucha scenariusz z fallouta . A TY NADAL NIE POTRAFISZ STRZELAĆ !!
Odpisz
31 grudnia 2013, 20:59
Mega Epic Hyper Supersonic Stinky Rainbow FACEPALM!!!
Odpisz
20 listopada 2013, 18:48
To się nazywa "selekcja naturalna" :D
Odpisz
16 listopada 2013, 20:48
piraci wcale nie mają opasek na oku z powodu braku oczu - po prostu jedno oko mają zasłonięte, żeby podczas bitew morskich móc się przemieszczać pod pokład i nie mieć problemów z akomodacją w ciemności.
Się ogląda polimaty...
Odpisz
16 listopada 2013, 20:58
@Paulius: się wie. tu nie chodzi o pokazanie prawdy ale rozśmieszenie widza :)
Odpisz
16 listopada 2013, 21:17
@Paulius: Radek jest fajny :D
Odpisz
20 listopada 2013, 12:48
@Paulius: Nie żeby coś... ale prawdziwych piratów już nie ma... :/
Odpisz
20 listopada 2013, 13:58
akurat są tyle że nie mają takich statków tylko małą łódź żeby dostać się na statek pasażerski gdzie każą zegarki telefony portfele itp. oddać a potem odpływają z łupem
Odpisz
20 listopada 2013, 15:21
@Paulius: a wiesz co to akomodacja ?
Odpisz
20 listopada 2013, 16:43
@bylejakbylegdzie: Chyba chodziło ci o taką "gangste"
Odpisz
20 listopada 2013, 17:06
@Paulius: oglądałem :D
Odpisz
20 listopada 2013, 13:59
może to wiatrówka a one nie mają odrzutu
Odpisz
20 listopada 2013, 16:39
@bylejakbylegdzie: mają bardzo mały odrzut jak już. :P
Odrzut zawsze jakiś jest, ze względu na prawa fizyki (przede wszystkim III zasadę dynamiki Newtona)
Odpisz
17 listopada 2013, 21:08
Przypomina mi się ta ,,gitarzystka" z Dzień dobry TVN xD
Odpisz
17 listopada 2013, 13:50
chłopak mnie zucił :D
Odpisz
20 listopada 2013, 16:29
@hubobot: Pedał? O_o
Odpisz
21 listopada 2013, 16:51
@flamefrost20: chyba nie załapałeś ??? !!!!!
Odpisz
16 listopada 2013, 23:02
Ale dziwną ma sukienkę-spodnie nie wiem co to jest .
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2013, 22:24
Ach ten "profesjonalny" chwyt...
Odpisz