Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2020, 19:39
Jak coś to wstawiam malachitowy
Odpisz
31 lipca 2020, 19:40
i amarantowy
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:41
Wybacz jestem informatykiem, ja tu tylko widzę #00988c oraz #e52b50
Odpisz
6 sierpnia 2020, 14:34
Myślałem, że malachitowy to taki podobny do armantowego poniżej. Dziękuje, że wyprowadziłeś/aś mnie z błędu.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 21:50
To ja jestem "córką" w tym przypadku.
Jak kupić jakiekolwiek ubrania, to nie zdecyduje się za szybko.
Odpisz
31 lipca 2020, 18:21
Ja gdy kupuje z mamą to ma w dupie czy jest wygodne, pyta tylko się czy mi się podoba
Odpisz
31 lipca 2020, 00:56
Złoto
Odpisz
30 lipca 2020, 23:25
Wolę żarcie
Odpisz
30 lipca 2020, 21:18
- ej, obczaj jakie spodnie
- no fajne
- bierzemy?
- no
Odpisz
29 lipca 2020, 22:52
Ja wchodzę do sklepu i mówię:
"Dzień dobry poproszę najtańsze buty jakie macie.".
Odpisz
30 lipca 2020, 19:33
ale chadem jestes, chodzisz w sandalas jezusa
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 19:37
@ReptilianJan: akurat prawdziwe sandały Jezusa by były najdroższe i byłyby wykupione przez moją babcie
Odpisz
30 lipca 2020, 19:56
Zapraszam na bazarek po białorusko-chińskie adidaski za dwie dyszki
Odpisz
30 lipca 2020, 20:51
@Nuzjn: prawdziwe sandały jezusa byłyby takie drogie, że twoja babcia musiałaby być miliarderką by je kupić
Odpisz
30 lipca 2020, 21:03
@kuba5028: będę miał duży spadek
Odpisz
30 lipca 2020, 20:22
U mnie zakupy wyglądają raczej tak;
-i jak, tąla bluzka ma dobry rozmiar?
-tak.
-ok, czyli wygodna. materiał też dobry, bierzemy.
-ale ona jest strasznie brzydka.
-twój ojciec też, bierz co jest póki tanio.
.
.
.
A butów nienawidzimy kupować, zawsze poświęcamy temu minimum czasu i idziemy do jednego, ewentualnie 2 sklepów.
Odpisz
30 lipca 2020, 19:53
Od kiedy takie stereotypy są śmieszne?
Odpisz
30 lipca 2020, 19:56
@KermitFilozof: To nie tyle stereotyp, co hiperbola istniejących tendencji
Odpisz
30 lipca 2020, 19:56
@przemek1ni:
Odpisz
29 lipca 2020, 22:41
A mój tata to jest typu ,,A może te?" ,,A takie?" ,,Weź przymierz tamte". Ale to dlatego, bo mi się zazwyczaj nic nie podoba. W sumie to strasznie kochane z jego strony. A moja mama jest ,,Weź te, bo mi się podobają"
Odpisz
29 lipca 2020, 22:32
Kupowanie butów z mamą:
Mama: Przymierz te i te, i te, i jeszcze tamte. Hm... nie, w tych źle wyglądasz. Nałóż jeszcze raz te pierwsze. *godzinę później* Dobra, ostatnia para. Jak nie te ci nie będą pasować, to bierzemy te pierwsze.
Ja: *wywalone, bo mam dość*
Kupowanie butów z tatą:
Ja: *znajduję buty, które mi się podobają i przymierzam*
Tata: Pasują? To bierz i idziemy do kasy.
Obie sytuacje miały miejsce (no, może nie dokładnie tak to wyglądało, ale podobnie)
Odpisz
29 lipca 2020, 22:18
No widze że buty to przecież sklep obuwniczy
Odpisz
29 lipca 2020, 22:10
Sytuacja z dzisiaj. Mieliśmy (ja i rodzicielka) już wracać do domu, bo byłyśmy obie głodne, ale przypomniało jej się, że w domu nie ma szufelki. Mieliśmy tylko to kupić, ale skończyło się na tym, że rodzicielka a to patrzyła na garnki, a to na przyprawy, a to na dżemy… A ja powoli zastanawiałam się nad zjedzeniem maseczki.
Odpisz
29 lipca 2020, 21:52
Gdy byłam na zakupach z ojcem to dosłownie tak wyglądały nasze zakupy. Pokazał mi buty, bez zastanowienia kupiliśmy i wróciliśmy do domu
Odpisz
29 lipca 2020, 22:01
@Henzej: I okazuje się, że nie pasują na nogi
Odpisz
29 lipca 2020, 22:08
Akurat pasują i do teraz w nich chodzę
Odpisz
29 lipca 2020, 21:49
To mnie bawi aż za bardzo.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 21:51
@Kapitalista: Nie tylko ciebie
Odpisz
29 lipca 2020, 22:06
@Kapitalista: Witaj w klubie.
Odpisz