memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 lipca 2020, 14:03
Fandom K-Popa w skrócie
Odpisz
30 lipca 2020, 14:06
*K-Popu
30 lipca 2020, 14:12
@MatkaBoskaSowiecka: Skąd wiesz, że nie chodzi o fandom koreańskiego protestanckiego duchownego?
30 lipca 2020, 14:53
Bo tam raczej nie śpiewają
30 lipca 2020, 15:43
@MatkaBoskaSowiecka: Śpiewają, piosenki religijne
30 lipca 2020, 16:17
@ToFFeXPL: Nie wiem, nie było mnie tam
2 sierpnia 2020, 15:49
Popi to raczej w prawosławiu a nie w protestantyzmie.
2 sierpnia 2020, 17:21
@RhobarIV: Poje**ło mi się, masz rację
2 sierpnia 2020, 16:45
Wyobraźcie to sobie, Przyjeżdżacie do Ameryki i śpiewacie: "Tylko jedno w głowie mam, koksu pięć gram" I tacy wzruszeni Amerykanie
Edytowano - 30 lipca 2020, 14:21
Aż mi się to przypomniało https://youtu.be/qIM-w8ji9zQ (spokojnie to nie rickroll)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 14:03
Fandom K-Popa w skrócie
Odpisz
30 lipca 2020, 14:06
*K-Popu
Odpisz
30 lipca 2020, 14:12
@MatkaBoskaSowiecka: Skąd wiesz, że nie chodzi o fandom koreańskiego protestanckiego duchownego?
Odpisz
30 lipca 2020, 14:53
Bo tam raczej nie śpiewają
Odpisz
30 lipca 2020, 15:43
@MatkaBoskaSowiecka: Śpiewają, piosenki religijne
Odpisz
30 lipca 2020, 16:17
@ToFFeXPL: Nie wiem, nie było mnie tam
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:49
Popi to raczej w prawosławiu a nie w protestantyzmie.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 17:21
@RhobarIV: Poje**ło mi się, masz rację
Odpisz
2 sierpnia 2020, 16:45
Wyobraźcie to sobie,
Przyjeżdżacie do Ameryki i śpiewacie:
"Tylko jedno w głowie mam, koksu pięć gram"
I tacy wzruszeni Amerykanie
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 14:21
Aż mi się to przypomniało https://youtu.be/qIM-w8ji9zQ (spokojnie to nie rickroll)
Odpisz