Lepiej najpierw sprawdzić, czy to nie powtórka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2020, 23:12
Jak możesz mieć 1-15 jak usuwane przy 1-7
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2020, 23:23
@JestemNormikiem: dopóki nie odświeżysz strony wciąż możesz oddać głos
Odpisz
3 sierpnia 2020, 23:12
@JestemNormikiem: bylo 2-13 ktos zmienil z ↑ na ↓ i ktos bez odswiezania strony dal ↓
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:12
@JestemNormikiem: Była też jakaś mowa o 0-4.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2020, 13:03
n = 0 → 4
n ∈ ℕ1 → 7n
Odpisz
1 sierpnia 2020, 20:39
dlatego nie chce mi się tłumaczyć, dopiero aż jeja poprosi to wtedy odsyłam im przetłumaczony
Odpisz
1 sierpnia 2020, 21:40
@FluttershyIsNOTaDoormat: co, jak jeja prosi o przetłumaczenie?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 21:50
czej, dam ci screena
Odpisz
1 sierpnia 2020, 21:50
akurat ty powinieneś wiedzieć
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2020, 22:17
@FluttershyIsNOTaDoormat: Tak wiem powinienem wiedzieć, jestem TraslateGoogle i jestem specem od tłumaczenia bla bla bla. Ale mi osobiście Jeja wciąż nie przesłało prośby abym im coś przetłumaczył, więc skąd miałbym to wiedzieć?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 22:26
no nie wiem, ty jesteś specem
Odpisz
1 sierpnia 2020, 22:34
@FluttershyIsNOTaDoormat: No właśnie dlatego, że jest specem nie wie, bo mu nie wysłali, bo zawsze tłumaczy
Odpisz
1 sierpnia 2020, 23:00
@XGamerX:
:o
Odpisz
2 sierpnia 2020, 06:53
@FluttershyIsNOTaDoormat: to niby jak ma dostac dobre oceny skoro jejaki nie zrozumieją co jest napisane
Odpisz
2 sierpnia 2020, 07:43
na ogół nic trudnego tam niema
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:27
@FluttershyIsNOTaDoormat: Mam twojego maila *Lenny*
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:45
@Smuteczek: żaden, problem, pisz coś jak chcesz :P
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:34
@FluttershyIsNOTaDoormat: Wyślę Ci nudesy mojego starego :v
Odpisz
2 sierpnia 2020, 17:53
@Smuteczek: a przystojny? :3
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:05
@FluttershyIsNOTaDoormat: Nie.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:22
@Smuteczek: a to nie
Odpisz
30 lipca 2020, 20:33
ten z dorą?
Odpisz
30 lipca 2020, 20:33
@Nusiekk: Yup
Odpisz
30 lipca 2020, 20:37
@NightShadePL: to ja jako jedyny pozytywny glos oddalem
wstyd mi na starość odpowiadać za słaby gust jejakow
Odpisz
30 lipca 2020, 20:37
@NightShadePL: Wyślesz tu?
Odpisz
30 lipca 2020, 20:38
@Cosnapewno: tak, mogę wysłać
Odpisz
30 lipca 2020, 20:41
@NightShadePL: To wyślij proszę
Odpisz
30 lipca 2020, 20:44
@Cosnapewno: Proszę Bardzo
Odpisz
30 lipca 2020, 20:49
@NightShadePL: Widziałem oryginał, fajnie przetłumaczone
Odpisz
30 lipca 2020, 20:56
@NightShadePL: a kiedy go wrzucałeś?
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 21:04
dziś, pomiędzy 18 a 19
Odpisz
30 lipca 2020, 21:05
@NightShadePL: to się nie dziwię, pamiętam że jakoś dwa może 3 miechy temu to widziałem
Odpisz
1 sierpnia 2020, 21:29
@NightShadePL: bardzo mi przykro, ale jednak twój mem ma błędy przez co źle się czyta np.
1kadr - spoko
2kadr- ,,Ja wezmę twoją walizkę" - nikt tak nie mówi, mogłeś normalnie napisać ,,wezmę twoją walizkę" ewentualnie ,,pozwól, że wezmę tę walizkę"
3 kadr- tu właściwie kłuje w oczy ,,moja umowa stanowi inaczej" brzmi jak z translatora być może lepiej by zabrzmiało ,,moja umowa brzmi inaczej" cos w tym stylu
4 kadr- tu właściwie literówka nie ,,poDnieść konsekwencje" a ,,ponieść"
5/6 X
7 kadr- powinno być ,,Co ciebie tak śmieszy?"
Tylko przy tym lisie mi nie grało, reszta spoko brzmi, ale głowa do góry i nie poddawaj się :>
Odpisz
1 sierpnia 2020, 21:10
Szerokie dziewczyny fajne
Odpisz
1 sierpnia 2020, 20:41
I feel ya.
Odpisz
1 sierpnia 2020, 20:41
a co powiesz jak ci każą przetłumaczyć "bardzo pozytywnie oceniony mem" a potem i tak go nie dadzą na główną...
Odpisz
30 lipca 2020, 20:31
ale ostatecznie go nie przetłumaczyłeś
Odpisz
30 lipca 2020, 20:31
Odpisz