Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2020, 01:12
Tymczasem ja:
Odpisz
30 lipca 2020, 22:10
Mort jest słodki
Odpisz
30 lipca 2020, 22:35
@Makaronzmajonezem: mort jest zajebisty
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:05
@Par00fka: Czcijmy Boga Morta!
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:12
Ave Mort
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:34
@Par00fka: hehehe
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:34
@Peroczek: nienawidze cie zaje**łeś mi morta
Odpisz
1 sierpnia 2020, 15:12
@Par00fka:
Odpisz
1 sierpnia 2020, 15:13
@Par00fka:
Odpisz
1 sierpnia 2020, 15:14
@Peroczek: ch** ci w duoe blokuje cie
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:00
Bracie jeśli to czytasz został wybrany przez borsuczą mafie nie bój się nic ci nie zrobimy dołącz do nas do naszej rodziny
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:20
@Borsuk_Edward: co do ku*wy
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:23
@Borsuk_Edward: halo co jest boję się
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2020, 13:30
@Par00fka: Nie bój się dołącz do borsuczej mafii dołącz do naszej rodziny
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:31
@Borsuk_Edward: proszę wysłać jakieś szczegóły
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:33
@Par00fka: Gdy dołączysz raz już nie możesz odejść mafia będzie dla ciebie niczym rodzina zawsze ci pomoże i nigdy cię nie zostawi i tego samego oczekuje od ciebie w zamian rodzina mafijna jest na pierwszym miejscu i jest najważniejsza pomagamy biednym ale nie za darmo jesteśmy z ludu dla ludu
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:34
@Borsuk_Edward: dobra kolego kupiłeś mnie tym jak paczkę żelków
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:35
@Par00fka: w takim razie witaj w rodzinie
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:35
@Borsuk_Edward: a jakieś zasady są?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:38
@Par00fka: Nigdy nie stawiaj innych rzeczy i ludzi od mafii nad nią ona zawsze jest na pierwszym miejscu i rekrutuj nowych ludzi
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:39
@Borsuk_Edward: a jak mogę zaprezentować to że należę do naszej rodziny?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:40
@Par00fka: możesz np. ustawić sobie na prof małego borsuka w prawym dolnym rogu jak chcesz ale to nie jest obowiązkowe
Odpisz
1 sierpnia 2020, 13:44
@Borsuk_Edward: będę godnie repreneztowal nasza rodzinę
Ave borsuk
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:58
głos morta jest piękny
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:26
Najlepsze że ten fragnent był w tej bajce xD
Odpisz
30 lipca 2020, 22:18
trueeeeeeeeee
Odpisz
31 lipca 2020, 09:33
@Jakut484: ja tu tylko kłódke zakładam
Odpisz
1 sierpnia 2020, 09:23
@Par00fka: ja tutaj żadnych drzwi nie widze
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:52
@Jakut484: nowy?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 12:57
to troll
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:33
od dzisiaj nie na widzę je** elo
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:37
tak no i? T
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:39
nienawidzę siebie no i tera będzie najlepiej tak?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:41
@Jakut484: co ku*wa?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:43
@Par00fka: spoko też nwm o co mu chodzi
Odpisz
4 sierpnia 2020, 22:55
tak jestem nowy i mam 12 latek :)
Odpisz
4 sierpnia 2020, 22:56
sobie zobacz odkąd jestem
Odpisz
17 stycznia 2021, 18:32
@Jakut484: ja który nwm o co wam chodzi
Odpisz