Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2021, 12:25

Mmmmmmm... Ciasto🍰 z 🍰 polewą 🍰 i 🍰 tym czymś czerwonym 🍰

Avatar ThePolishKillerPL

14 kwietnia 2016, 16:23

Czy ja czuję tu na ostatnim obrazku Portal 2 ?

Avatar Caffreze

11 grudnia 2017, 14:16

@ThePolishKillerPL: portal 1*

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2017, 16:41

Dej mnie ten Aliancowy <3

Avatar gabrysplodowski

25 marca 2017, 22:51

Ta przedostatnia z oczekiwań to z wowa?

Avatar pieseu

19 listopada 2013, 21:48

to minecraft'owe najbrzydsze

Avatar Kijox

11 listopada 2016, 10:54

@pieseu: i najłatwiejsze do zrobienia

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2015, 17:35

Zjadłbym to z Minecrafta :p

Avatar kemi12

4 sierpnia 2015, 15:09

I po co to robić jak będzie tylko szkoda jeść ;P

Avatar LuigiXD

28 listopada 2013, 17:10

chciałbym to ciasto z mario

Avatar crystal559

21 listopada 2013, 19:22

fajnie wyglądają wizualnie ale na pewno nie dało by się ich zjeść Tona lukru hmmmm :/

Avatar aneczka27

20 listopada 2013, 23:13

Tona lukru plastycznego... Nie wiem jak można lubić to paskudztwo, zawszę wolę proste ciasta-krem.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 18:39

Wyglądają bardzo ładnie, ale zapewniam, że to ostatnie jest najsmaczniejsze... bez tych gównianych lukrów.

Avatar
Stranger

19 listopada 2013, 18:22

chcę ostatniego torta i tego z minecrafta! Inne aż szkoda zjeść :P

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2013, 21:50

Czy siódmy obrazek to starcraft pierwszy czy drugi?

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 14:32

siódmy

Avatar SentexPL

18 listopada 2013, 21:39

Ważne że dostane ciasto na urodziny :)

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2013, 21:19

jakie ciasto byście chcieli najbardziej? bo ja z portala i half life

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka