Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar snowfox

1 sierpnia 2020, 12:52

Czego się spodziewałeś je**ny simpie

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 31 lipca 2020, 19:53

powiem tak , oni jej imponują ( jestem chłopakiem jak coś ) i jej się podobają tacy ,, ludzie,, przecież coś takiego nie ma sensu ponieważ jak okaże się że będzie miała dziecko ( po kilku latach ,,związku,,)to będzie 75% szans na to że patus spie**oli bo wszyscy wiemy jak to z patusami jest nawet użytkownik ,, Kruczysko,, napisał taki komentarz w którym zapytał się jakiejś dziewczyny dlaczego wybierają patusów i dostał odpowiedź i było to tak CYTUJĘ:

,,Bo przy takich (Bad Boy'ach) czujemy się bezpiecznie"

Przy takich ku*wa idiotach którzy zachowują się jak zwierzęta i mają w dupie wszystko oprócz własnych zachcianek na palenie i chlanie i wchodzenie komuś w drogi?

Avatar Chaber

31 lipca 2020, 23:50

@DRAGON_POLSKA: ja wolę normalnych

Avatar snowfox

1 sierpnia 2020, 12:50

@Chaber: to znaczy że ty też jesteś normalna

Avatar damianb312

1 sierpnia 2020, 08:05

Stary współczuję sam wiem jak to boli

Avatar Stulej4

1 sierpnia 2020, 00:47

Jakby ci to powiedzieć...

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

Edytowano - 31 lipca 2020, 18:45

Czyli oczekiwałeś, że za odzyskanie piórnika rzuci ci się w ramiona i będzie twoja? I na pewno przez te kilka lat nie zapomni o tej sytuacji. I przez kilka lat łobuz nie ma szans, nawet najmniejszej, na wyrośnięcie na spoko ziomka? A tamta dziewczyna będzie go unikać, bo kiedyś zabrał jej piórnik? Ok. Też bym chciała żyć w takim uniwersum

Avatar TowarzyszTobislav

31 lipca 2020, 19:12

@Urzad_od_spraw_niczego: Ty chyba sobie żartujesz w tej chwili.

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

31 lipca 2020, 20:04

@TowarzyszTobislav: w sumie to tak. A co?

Avatar TowarzyszTobislav

31 lipca 2020, 20:15

@Urzad_od_spraw_niczego: Bo to co napisałeś jest głupie.

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

31 lipca 2020, 20:18

@TowarzyszTobislav: Skoro tak uważasz ok

Avatar NesquikBoi

31 lipca 2020, 19:35

simp

Avatar jestem_Ziemianinem

Edytowano - 31 lipca 2020, 19:20

Ty rycerzu na białym koniu, który oddał piórnik z biedry koleżance! Ty bohaterze! Ta śmiertelnica nie wiedziała co traci! Zasługujesz na wieczne życie wśród bogów Olimpu, a niech ta niewdzięcznica smaży się w otchłani Tartaru!!!!

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 00:53

Yo dude, jeśli dajesz sobie spuścić wpie**ol za walony piórnik, o który i tak patol dla beki żeby poddenerwować wziął (zapewne i tak by oddał), to nie masz odrazu prawa by otrzymac kupon na 1x darmowy seks od kobiety. Oznacza to tylko ze jestes simp, a patol wcale taki zly jak go malujesz może nie jest.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 18:46

powiem tak - chłop może nie od razu simp, ale też racja - to tylko je**ne oddanie piórnika, nie oczekuj za to niesamowitej nagrody, miłości niczym do wielkiego bohatera i zaręczyn

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 lipca 2020, 19:05

@mikinibi: Nie, ale jak nie znasz kogoś i szufladkujesz go jako patol, bo tak łatwo, i masz wyśnienia, że jesteś jakimś księciem, bo oddałeś jej spowrotem piórnik jest żałosne. To jest jak oczekiwanie seksu, bo otwarłeś kobiecie drzwi i ją puściłeś pierwszy. Jeśli leci na patola to nie dlatego że jest głupia i chce badboyów, te tłumaczenia mówią sobie nawzajem 34 letni prawiczki. To, że jesteś do niej miły, nie oznacza, że musi być od razu twoja. Zreszta gdy umawiała się z patolem, to pierwsza jej myśl , to napewno była, że nie chcę z nim być, bo 3 tygodnie temu zaje**ł jej piórnik. Ludzie robią sobie co chcą i chodzą z kim chcą, i jeśli ktoś uważa że jest lepszy i że zasługiwał na nią bardziej, to trzeba było może zagadać? A nie oddać piórnik. Lol. Nie mówię że patus dobry, ale co jeśli się zmienił, bo nie wiemy jaki tu jest timeskip. Co jeśli się uspokoił. No właśnie. Zresztą simp dla żartu powiedziałem, chociaż wciąż biały ksieciunio ten typ jest.

Avatar Memixgroszkowaty

31 lipca 2020, 18:35

Avatar MituDestroyer

31 lipca 2020, 18:29

Kto się czubi ten się lubi

Avatar Grohlsko

31 lipca 2020, 18:14

Avatar Catianna

30 lipca 2020, 23:07

Przez takie sytuacje mam ochote wybić osobniki homo sapiens o płci żeńskiej, które tak robią i patrzeć jak topią się w pięknych gorących płomieniach. Dodatkowo przez takie rzeczy, które robią k*biety czasem żałuję, że jestem jedną z nich i musze się z nimi użerać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar Honest

31 lipca 2020, 00:22

@Pararanek: człowiek osiąga prawdziwą samoświadomość gdy może na to wszystko popatrzeć z boku,zaobserwować co nas łączy ze zwierzętami czego możemy uniknąć i jak na nas wpływa po dziś dzień ewolucja,lecz gdy poprostu nie myśli o takich sprawach,żyje aby żyć,dla zabawy,nie ma innego celu prócz spełnienia swoich ambicji to tego nie dostrzega,jakby to powiedzieć ludzie nie kierują sie podświadomością,są w stanie racjonalnie myśleć,ale czasem człowiek nie jest świadomy że obecnie podąża za najprostszymi pragnieniami,walka nie musi wyglądać zawsze tak że dwa samce biorą dzidy i zaczynają walczyć,może to mieć różne podłoże i okoliczności np.zwykłe odbijanie sobie dziewczyny jest już formą rywalizacji między sobą,samica wybrała go z jakiegoś powodu,zapewne ma lepsze geny lub jest silniejszy,wezmy pod lupe też walke o status społeczny,w szkołach częściej dochodzi do walk i bójek bo jest tam hierarchia szkolna,zawsze osoby najsilniejsze,naj odważniejsze i nie bojące się konsekwencji są najbardziej lubiane i wysługiwane,a ludzie o wiele bardziej liczą sie z nimi niż z przeciętnym uczniem (mowa o innych uczniach) podobne zjawiska mamy q korporacjach gdzie często jeden pod drugim dołki kopie aby wspiąć sie na drabine i mieć zapewnione tam wysokie miejsce pod względem władzy nad innymi pracownikami jak i rzeczy materialne

Avatar Pararanek

31 lipca 2020, 00:28

@Honest:
No zgadzam się z tym.

Avatar venomman

30 lipca 2020, 23:53

Avatar Darkord

Edytowano - 30 lipca 2020, 23:50

Ona pewnie już dawno zapomniała o twoim "bohaterstwie". Zresztą to tylko zabranie paru kredek i kawałka materiału. Może typ się zmienił? To, że był łobuzem na początku podstawówki nie oznacza, że później nie może być spoko. Zresztą zabranie piórnika to nic strasznego, są gorsze formy gnębienia innych

Avatar toster77

30 lipca 2020, 23:11

Tak bo odzyskanie dla niej piórnika jest rzeczą za którą będzie wychwalała cię przez lata i się z tobą ożeni. A łobuz równie dobrze może stał się normalną osobą.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar toster77

30 lipca 2020, 23:25

@Kapitalista: Wbrew powszechnej opinii że spartanie byli szkoleni od najmłodszych lat na wojowników jest nieprawdziwa. Spartanem zostawało się po walce o piórnik a po wygranej walce mężowie mogli sobie wybrać dowolną kobietę.

Avatar Kapitalista

30 lipca 2020, 23:30

@toster77: Jadwiga Andegaweńska wbrew przekonaniu historyków nie została Królową Polski poprzez decyzje rycerstwa na zjeździe w Radomsku.
Prawdą jest natomiast to, że Jadwiga w pojedynkę odebrała piórnik szkolnym łobuzom co pozwoliło jej zasiąść na polskim tronie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cuda chemii

Co to ma być?!

Fajnie by było

Wjazd na pole, zostałeś powołany

Brawo!

Kiedy pytam dziadka, dlaczego ogląda wiadomości na kilku kanałach

Cicho tam!

Jeszcze jej kasy dorzucił na porządny

Taka to była grafika przed Pongiem

Spryciarz

Enkspamnsja

Smutne wiadomości płyną ze świata zwierząt

Szach-mat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Grupa klasowych łobuzów: *zabiera piórnik mojej crush i sobie nim rzuca*

Moja crush: Oddajcie go!

Ja: *po trudnej walce zabieram im piórnik i oddaje mojej crush*

Moja crush wiela lat później: *zaczyna chodzić z jednym z łobuzów*

Ja: