Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kusal

24 września 2017, 08:00

w Ameryce mają lepsze warunki do życia niż w Polsce mają tam demokrację i wolność nie tak jak u nas

Avatar ANGUSEK

Edytowano - 6 marca 2022, 12:23

@kusal: Ktoś cię w Polsce więzi? - Nie, jesteś wolny
Jest demokracja w Polsce? - Tak, parlament, rząd i sądy, trójpodział władzy.
To jaki problem?

Avatar Filipsss

27 czerwca 2017, 22:09

W USA i tak jest lepiej tam jak złodziej do domu ci wbiję i będzie chciał cię zastrzelić to jak go zabijesz nic ci nie powinni zrobić (no zależy jak bo może uciekać i go zabijesz to wtedy do więzienia) a w polce nawet jakby 10 ci wbiło i byś jednego zabił to byś 25 lat do pier**la poszedł ;/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar malos1234

30 sierpnia 2017, 13:35

@Filipsss: Każdy komentarz jest w pewnym sensie przemową

Avatar BezNicku

20 maja 2019, 06:50

@malos1234: czy aby na pewno?

Avatar snajpercat

5 marca 2016, 19:16

JAK KTOŚ nie łapał chodzi o to że usa boi się że dziecko połknie zabawkę

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 11:44

@snajpercat: Ale nie boi się, że jakiś typowy seba wparuje do sklepu z pistoletem...

Avatar snajpercat

8 stycznia 2017, 11:51

no właśnie wparuj do sklepu z kinder niespodzianką = rzuć to!!
wparuj z ak 47 = kupuje pan coś czy nie

Avatar Predator_PL

8 sierpnia 2016, 15:17

Boją się że dziecko połknie albo zadławi się zabawka
NIE BOJĄ SIĘ ŻE JACYŚ ZJE*Y Z AK-47 WPARUJĄ DO SKLEPU I ŻĄDAJĄ PIENIĘDZY
FUCK LOGIC!

Avatar ArabVegeta

10 listopada 2016, 20:34

Avatar KacperUE

4 stycznia 2016, 15:32

USA sie nie zna

Avatar Mnich1

18 listopada 2013, 21:20

Jakie to jest głupie... po 123 latach niewoli, I i II wojnie światowej powinno się przymusowo szkolić i rozdawać broń by nigdy więcej do takich rzeczy nie doszło. ALE NIEEEE u nas jest najostrzejsze prawo dotyczące broni palnej i zezwolenie może być Ci nie wydane z takiego powodu że jest za dużo broni w twojej okolicy, a nie dlatego że nie zdałeś testów...

Avatar Tomasz95

17 lipca 2015, 12:48

@Mnich1: A ta cała okoliczna broń pewnie i tak należy do policji.

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2013, 15:15

U nich kinder sa nielegalne? o.O

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Mati129

5 listopada 2014, 15:22

Bo w koszyku Czerwonego Kapturka jest wino

Avatar TheHunterMikiPL

13 grudnia 2014, 08:40

@Mati129: loool

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2014, 10:49

U nas broń można mieć legalnie tylko pozwolenie trzeba mieć

Avatar marcel22205

9 grudnia 2013, 10:21

Miałem taki samochodzik tylko czerwony.

Avatar Baca_online

18 listopada 2013, 23:14

czyli w sejmie rozpiździel powinniśmy zrobić jajkami-niespodziankami?

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2013, 21:56

I wy się jeszcze pytacie dlaczego w Postalu i w Gta bronie są na każdym kroku, a kinder niespodzianek zero!

Avatar ziajka

18 listopada 2013, 19:23

Mamy przykład ze władza nie tylko w polsce jest uposledzona ...

Avatar mrofpower

18 listopada 2013, 18:28

furai nie wiedziałaś/eś?!

Avatar mrofpower

18 listopada 2013, 18:27

ale debile w tym USA broń? tak taaak jajko niespodzianka?dawać do więzienia z tym hamem! gimbusy z nich -,-"

Avatar nabijaczleweli

18 listopada 2013, 17:26

Kinder-niespodzianki są nielegalne, bo są niejadalne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co za przypadek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przerwa na herbatkę

Jeszcze jak

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka