Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mongo_Gaming

4 sierpnia 2020, 22:30

Mgła gęsta jak mleko.

Avatar miszcz_yodua

4 sierpnia 2020, 22:37

@Mongo_Gaming: obudził się w tobie poeta?

Avatar ktosniekreatywny

5 sierpnia 2020, 13:49

@miszcz_yodua: Mhm... Chcesz usłuszeć fraszkę?

Avatar miszcz_yodua

5 sierpnia 2020, 16:29

Avatar ktosniekreatywny

5 sierpnia 2020, 18:36

@miszcz_yodua: Lambert, Lambert ty ch*ju.

Avatar miszcz_yodua

6 sierpnia 2020, 00:32

@ktosniekreatywny: całkiem całkiem

Avatar GigannPlus

11 sierpnia 2020, 10:11

Avatar ktosniekreatywny

15 sierpnia 2020, 09:46

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 16:52

Maska tej wiedźmy po lewej jest skuteczna, nie zauważyłem że to maska

Avatar Adammro

4 sierpnia 2020, 19:07

tO nIE zwYkŁa wiEDźMa tO yEnNefEr!!!!!

Avatar Aoi_Edelstain

4 sierpnia 2020, 19:10

@Adammro: wiedźma to wiedźma

tak samo się palą na stosach

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 15:24

@Aoi_Edelstain: to nie humanitarne

Lepiej wykopać dół i zamknąć ją do góry nogami #KronikiWardstone

Avatar Ciap_Ciap

4 sierpnia 2020, 16:29

Moim ulubionym wiedźmakiem jest Eskel. A waszym drodzy jejacy?

Avatar CzeresniakPl

4 sierpnia 2020, 16:35

@Ciap_Ciap: Wesemir lub Lambert

Avatar JustinekFilmsYT

4 sierpnia 2020, 16:39

@CzeresniakPl: fałszywy wiedzmin z wioski co r*cha panny

Avatar CzeresniakPl

4 sierpnia 2020, 16:41

@JustinekFilmsYT: Wgl co z nim zrobiłeś? Bo ja go wydałem

Avatar JustinekFilmsYT

4 sierpnia 2020, 16:45

@CzeresniakPl: wydałem chociaz chcialem go uje**c

Avatar Ciap_Ciap

4 sierpnia 2020, 17:09

@JustinekFilmsYT: on jest z 3 nie?

Avatar CzeresniakPl

4 sierpnia 2020, 19:09

@Ciap_Ciap: tak

Avatar GigannPlus

5 sierpnia 2020, 10:50

@Ciap_Ciap: Geralt

Avatar thorin13

5 sierpnia 2020, 11:02

@Ciap_Ciap: Najbardziej Coën, lubię też Eskela i Lamberta, w sumie wszystkich z Kaer Morhen (tak wiem, Coën nie jest z Kaer Morhen).

Avatar Ciap_Ciap

Edytowano - 5 sierpnia 2020, 11:47

@thorin13: Coën jest chyba z tego Kaer sever czy jakoś tak

Avatar Ignisus

4 sierpnia 2020, 17:18

Memy się duplikują

Avatar Makos305

4 sierpnia 2020, 17:46

@Ignisus: ok

Avatar Tajdeus

4 sierpnia 2020, 17:26

Najtrafniejsze przedstawienie Yennefer jakie widziałem.

Avatar Nuzjn

Edytowano - 4 sierpnia 2020, 16:18

Wspomnieć o wiedźminie: ☑️

Avatar ExtraDip

31 lipca 2020, 17:33

całkiem całkiem

Avatar IgiPolski

31 lipca 2020, 17:02

W końcu wiedźmini to tylko prości wiedźmini, tacy od potworów zabijania za groszę

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 16:31

Lambert to porażka wychowawcza Vesemira.
Don't change my mind.

Avatar KufelMleka

31 lipca 2020, 16:35

On go nie miał wychować, ino nauczyć jak być rębajłą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tanx117
Dodane przez: Tanx117

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Równi i równiejsi

Mało znany szczegół

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka