memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 sierpnia 2020, 14:16
Gurwa ktoś mi usunął posta że szkieletem
Odpisz
8 grudnia 2020, 00:25
i dobrze szkielety są glupie
10 sierpnia 2020, 01:04
Wyjaśni ktoś?
24 sierpnia 2020, 14:37
@ToTenTaco: są za to bany
9 sierpnia 2020, 20:38
I jak to pewien ojciec wędkarz mawiał: I BARDZO KU*WA DOBRZE
2 sierpnia 2020, 16:21
Skoro za szkielety wyrywa się bana to co będzie w straszdzierniku
2 sierpnia 2020, 11:56
Pewnie admin ma guzik na klawiaturze zrobiony przez siebie z napisem ban
2 sierpnia 2020, 11:37
Haha, jak to można dostać bana za spamowanie tunelami, przecież to jest najzabawniejsza rzecz na świecie
2 sierpnia 2020, 11:38
@frozenscarlet: Powiedz to adminowi
2 sierpnia 2020, 11:46
@frozenscarlet: przestań żyć w tym swoim świecie gdzie wszystko co ci się nie podoba jest jakieś okropne. To są zwykłe memy tu się nie ma czego czepiać. Niepodoba ci się? To daj poprostu w dół głos i nie denerwuj innych takimi komentarzami
2 sierpnia 2020, 12:00
kazdy ma prawo do dzielenia sie swoimi pogladami pysiu
2 sierpnia 2020, 12:05
tyle że ona rzuca się ciągle o byle gówno
2 sierpnia 2020, 12:09
no i? uszanuj to ze ktos ma inne zdanie niz ty
2 sierpnia 2020, 12:10
No bo mnie to zachowanie denerwuje, nieważne, co na tej stronie zostanie wprowadzone, to jest to takie niby zabawne
2 sierpnia 2020, 12:12
@frozenscarlet: czego oczekujesz od strony z memami?
2 sierpnia 2020, 12:13
Ale wy nawet umiaru nie macie
2 sierpnia 2020, 12:16
@frozenscarlet: jakie znowu MY Ja mam gdzieś te bany i nie robię o nich memów Zresztą jak pojawia się nowy format to mało kiedy jest tu umiar i nic na to nie poradzisz
2 sierpnia 2020, 12:17
W sumie, ale i tak będę na to narzekać
2 sierpnia 2020, 11:36
Chwila... za szkielety też banują?
@Hulk10: za częsty spam tak
@Hulk10: oficjalny powód to "uczestniczenie w spamie szkieletami w poczekalni"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2020, 14:16
Gurwa ktoś mi usunął posta że szkieletem
Odpisz
8 grudnia 2020, 00:25
i dobrze szkielety są glupie
Odpisz
10 sierpnia 2020, 01:04
Wyjaśni ktoś?
Odpisz
24 sierpnia 2020, 14:37
@ToTenTaco: są za to bany
Odpisz
9 sierpnia 2020, 20:38
I jak to pewien ojciec wędkarz mawiał:
I BARDZO KU*WA DOBRZE
Odpisz
2 sierpnia 2020, 16:21
Skoro za szkielety wyrywa się bana to co będzie w straszdzierniku
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:56
Pewnie admin ma guzik na klawiaturze zrobiony przez siebie z napisem ban
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:37
Haha, jak to można dostać bana za spamowanie tunelami, przecież to jest najzabawniejsza rzecz na świecie
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:38
@frozenscarlet: Powiedz to adminowi
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:46
@frozenscarlet: przestań żyć w tym swoim świecie gdzie wszystko co ci się nie podoba jest jakieś okropne. To są zwykłe memy tu się nie ma czego czepiać. Niepodoba ci się? To daj poprostu w dół głos i nie denerwuj innych takimi komentarzami
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:00
kazdy ma prawo do dzielenia sie swoimi pogladami pysiu
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:05
tyle że ona rzuca się ciągle o byle gówno
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:09
no i? uszanuj to ze ktos ma inne zdanie niz ty
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:10
No bo mnie to zachowanie denerwuje, nieważne, co na tej stronie zostanie wprowadzone, to jest to takie niby zabawne
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:12
@frozenscarlet: czego oczekujesz od strony z memami?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:13
Ale wy nawet umiaru nie macie
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:16
@frozenscarlet: jakie znowu MY
Ja mam gdzieś te bany i nie robię o nich memów
Zresztą jak pojawia się nowy format to mało kiedy jest tu umiar i nic na to nie poradzisz
Odpisz
2 sierpnia 2020, 12:17
W sumie, ale i tak będę na to narzekać
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:36
Chwila... za szkielety też banują?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:37
@Hulk10: za częsty spam tak
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:37
@Hulk10: oficjalny powód to "uczestniczenie w spamie szkieletami w poczekalni"
Odpisz