Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2017, 16:23
żal mi takich ludzi '-'
Odpisz
18 listopada 2013, 18:07
Miliony lat świetlnych? Od kiedy można zobaczyć gwiazdy z innej galaktyki?
Odpisz
18 listopada 2013, 20:22
@Omeg12: od dawna te wszystkie gwiazdy co widzisz na niebie są z innych układów i galaktyk wyjątkiem jest słońce
Odpisz
18 listopada 2013, 20:47
@bylejakbylegdzie: nie wszystkie :P
Odpisz
18 listopada 2013, 22:45
@hubert1204t: no racja nie wszystkie bo światło niektórych jeszcze nie doszło oraz planety i inne obiekty mogą zasłaniać
Odpisz
18 listopada 2013, 23:42
@bylejakbylegdzie: Dokładnie o to mi chodziło :)
Wiesz że jeśli byś był na planecie która znajduje się miliony lat świetlnych od ziemi możesz obejrzeć bitwę pod grunwaldem? (1410) Tym dalsze położenie tym bardziej zagłębiasz się w przeszłość ... oczywiście byś musiał posiadać nie wiadomo jaki wielki teleskop :D
Odpisz
19 listopada 2013, 14:47
@hubert1204t: wiem również niektóre gwiazdy które są na niebie od dawna mogą nie istnieć
Odpisz
19 listopada 2013, 15:41
@bylejakbylegdzie: no nie gadaj!
Odpisz
19 listopada 2013, 19:51
@bylejakbylegdzie: wszystkie widoczne gwiazdy należą do NASZEJ GALAKTYKI!!!! gwiazdy z innych galaktyk można zaobserwowac przy wybuchu supernowej wyjątkami są obłoki magelana(niewidoczne z naszej półkuli)
Odpisz
19 listopada 2013, 21:38
@bylejakbylegdzie: jestem ciekaw jaki to jest widok :D Oglądasz sobie jakąś gwiazdę a tu nagle JeBuDu xD
Odpisz
10 sierpnia 2017, 10:30
@hubert1204t: ja tez wiem data
Odpisz
19 listopada 2013, 16:47
gwiazdy to galaktyki
Odpisz
19 listopada 2013, 10:41
dlaczego spadająca gwiazda wisi w jednym miejscu
Odpisz
18 listopada 2013, 23:12
"spadająca gwiazda" jest w atmosferze ziemskiej, a skoro usłyszała jego wołanie, to niewiele głośniej trzeba...
czepiam się :P
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2013, 17:48
To chyba jedyny komiks z tej serii, który nie ma szczęśliwego zakończenia.
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2013, 18:52
A może potem go polubio? Nie no, żartuję. Nie polubio.
Odpisz
18 listopada 2013, 20:33
num
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2013, 17:42
Gwiazda sk*rwiel.
Odpisz
18 listopada 2013, 17:25
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
18 listopada 2013, 18:07
@PrettyRecklessXD: o mój POSZE JAKJE SFEEEEETTTFFTFTFTFT
Odpisz
18 listopada 2013, 18:23
@pieseu: Już tyle tego. Sorka, pa
Odpisz
18 listopada 2013, 17:13
Nie no nie mogę 5/5 XD
Odpisz
18 listopada 2013, 17:11
Lubię tego autora. Robi ciekawe i pełne prawdy komiksy.
Odpisz
18 listopada 2013, 17:06
to raczej nie gwiazda
Odpisz
18 listopada 2013, 17:41
@Patryk933: a co może mi powiesz, że to księżyc przebrany za ufoludka?
Odpisz
19 listopada 2013, 16:12
@Amaika: ludzie
Odpisz