Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Szybki jak błyskawica
Jeszcze jak
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2020, 17:20
Ja bym się cieszyła z takiej sytuacji, bo bym wiedziała, że w moim otoczeniu jest więcej takich osób jak ja. Większość moich koleżanek z klasy siedzi w świecie Instagrama, a niektóre tiktoka, co mnie w ogóle nie kręci, a koledzy są zawsze tam gdzie mnie nie ma.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:16
i dla losowych
Odpisz
4 sierpnia 2020, 19:15
@NesquikBoi: Ten mem nie przeszedł
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:18
Ludzie wysyłający memy to prawdziwy skarb
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:25
@Iriss: Wysyłam i tworzę memy od około 9 lat.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:26
@jacek1s: jesteś prawdziwym skarbem
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:28
@Iriss: Chyba że wysyłają stare i nie śmieszne memy
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:29
@Iriss: W sumie to pisałem to żeby się pochwalić, ale jak teraz nad tym myślę, to chyba nie ma czym się chwalić, bo to przykre trochę, że od 9 lat dopisuje tekst nad obrazkiem. Przez te 9 lat mógłbym być super sportowcem, karateką czy coś, a zamiast tego robię głupie obrazki. Cóż, muszę z tym żyć.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:31
@jacek1s: Ty to robisz żeby setki ludzi mogło siedzieć całymi dniami i się z nich śmiać, więc to co robisz nie jest złe przynajmniej dajesz innym powód do śmiechu
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:33
@jacek1s: może i są głupie, ale jednak dzięki nim pewnie wiele osób chociaż się uśmiechnęło w tym i ja, może to nie dużo, ale uszczęśliwianie innych jest w sumie urocze.
Może to nie to samo co lanie innych po pyskach ale chyba to też nie jest zła opcja
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:34
Niby tak, ale nigdy nie mam świadomości czy faktycznie kogoś uszczęśliwiam, czy po prostu ktoś napisze sobie xdddd i tyle.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:37
@Iriss: Czasami też są tego złe efekty. Czasami żartuje na poważne tematy w dyskusji, czasami żartuje tak bez powodu itd. przez to ciężko wyjść na poważnego.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:40
@jacek1s: Nie ważne ile osób tym rozśmieszysz ważne że w ogóle ktoś się dzięki tobie uśmiechnął
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:42
@jacek1s: chyba najważniejsze jest to że Twoi bliscy czy przyjaciele wiedzą, że nie jesteś tylko tym człowiekiem od żartów i memów, a łatkami jakie przypisują inny raczej nie trzeba brać pod uwagę, chyba najważniejsze jest to jaki jesteś naprawdę
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:42
Na przykład ja 🙋
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:43
@Iriss: Nie mam przyjaciół, a znajomych w sumie też nie, bo już do szkoły nie chodzę.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:48
@jacek1s: w internecie też da się stworzyć więź z drugim człowiekiem
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:54
@Iriss: No to koleguje się z całym jeja
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:56
@jacek1s: to chyba fajnie
Chociaż w sumie to oczywiste, skoro jesteś przez większość lubiany
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:00
@Iriss: Z tą mniejszością, która mnie nie lubi też się koleguje. Bo ja nie mam tak, że kogoś mógłbym nie lubić, bardziej podchodzę, że ktoś mnie nie lubi, bo ja lubię wszystkich. W rzeczywistości mam inaczej, bo irl nie lubię nikogo, a jeśli mnie do siebie przekona to lubię bardzo. W przypadku kobiet jest łatwiej, ale kobiety się szybciej poddają i rezygnują.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:05
@jacek1s: jeśli chodzi o pierwszą część to chyba mogę po części stwierdzić że może mam podobnie chociaż, za to tak naprawdę poza internetem ciężko stwierdzić
No i swoją drogą ciekawe podejście do innych, chyba rozsądne
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:14
gorzej jak używa tych emotek
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:25
@NesquikBoi:
Odpisz