Kompas polityczny pasiastych owadów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Co to takiego?
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 sierpnia 2020, 16:53
Mucha co wygląda jak pszczóła
-gówno się zna na zapylaniu ale udaje że coś wie
-niezdecydowana czym dokładnie jest
-tak właściwie to zazwyczaj siedzi w kącie i się rzadko odzywa
Odpisz
3 sierpnia 2020, 23:26
To brzmi jak centrysta według osób nieznających się na polityce
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:06
jak osa*
Odpisz
5 sierpnia 2020, 01:24
@ZSRRBall: *jak osysta
Odpisz
19 sierpnia 2022, 10:17
@rumcajschr: To brzmi jak centrysta według osób znających się na polityce
Odpisz
2 stycznia 2021, 04:16
Trzmiele to spoko ziomki. Nie rozumiem dlaczego napisali tutaj: "dzieci trzymaj od nich z daleka". Są spokojne jak pszczoły, a mam wrażenie, że nawet bardziej. U trzmieli pracują samce i samice, a nie tak jak w przypadku pszczół tylko samice (gdzie samce są eliminowane przez pszczoły zaraz po wykluciu). Dodatkowo trzmiele pracują 5x więcej od pszczół, a królowa to wyjątkowo obowiązkowa i opiekuńcza matka.
Trzmiele.
Fajne są.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:13
Kiedyś czytałem że trzmiel ma żądło ale nie potrafi z niego korzystać temu z reguły nie żądli
Odpisz
2 stycznia 2021, 04:08
@Errror_Sans: potrafią potrafią. Dla wielu zwierząt trzmiel to bardzo ciężki przeciwnik. Poprostu z natury są bardzo spokojne
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:13
Trzmiele nie gryzą, no nie?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 01:27
@G_gaster: nie, nie gryzą, jak zresztą pszczoły osy i szerszenie. Wszystkie te owady żądlą. Jednakże użądlenia trzmieli, nie są bardzo bolesne i mają mało toksyn.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 10:33
@Peroczek: o ch*j, to ja łapałem trzmiele w ręce bo nie wiedziałem że żądlą
Odpisz
5 sierpnia 2020, 14:49
@G_gaster: Mnie nigdy trzmiel nie użądlił mimo, że podchodziłem do nich bardzo blisko, żeby je obserwować, natomiast pszczoła ugryzła mnie 3 razy i to tylko kiedy podszedłem blisko ula, a osy to sku*wysyny, gryzą bez powodu
Odpisz
5 sierpnia 2020, 17:51
mnie trzmiel użądlił kiedy go ratowałem. Osa żadliła mnie trzy razy, w tym raz uzasadniony. Pczółki nigdy mnie nie żądliły.
A trzmiele na lawendzie sobie głaszczę
Odpisz
5 sierpnia 2020, 01:19
Trzmiel mnie użądlił kiedy go ratowałem z wody. Niewdzięcznik. Ogólnie trzmiele są mega łagodne, a jak je głaszczę po tych miękkich włoskach to mnie ignorują.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 15:54
Taa, mnie trzmiel wleciał pod koszulkę i uządlił pod pachą...
Odpisz
3 sierpnia 2020, 16:00
@nuklear: poczuł się zagrożony, ale to jego wina
Odpisz
4 sierpnia 2020, 22:27
@BubbleGum_14: i wyleciał jakby rozwalił gwiazdę śmierci
Odpisz
5 sierpnia 2020, 01:15
@nuklear: mógł znać twój nick
Odpisz
4 sierpnia 2020, 18:18
Rozumiem czemu istnieją trzmiele i pszczoły:zapyają rośliny,nie ma z nimi problemu, jak ich nie zaatakujesz to cie nie użądlą
A taka osa to jeszcze zrozumiem, że jest na tyle nie wielka, że mogą ją wpie**olić ptaki, płazy czy gady i wgl
ALE SZERSZEŃ!PO CHOLERE TO ISTNIEJE?! TO NIE WNOSI ŻADNYCH KORZYŚĆ DLA ŚRODOWISKA, A DO TEGO POWODUJE WIELE SZKÓD
Odpisz
4 sierpnia 2020, 15:13
Ty i tak powiesz że bąk
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:35
Trzmiel nikomu nie wadzi
Bądź jak trzmiel
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:45
Szerszenie są mniej jadowite niż osy
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:59
@Alekk2: Dlatego też alergikom sam szerszeń tak nie zagrozi jak osa. :V
Odpisz
5 sierpnia 2020, 01:23
@Alekk2: poprawię cię bo widzę że jesteś niewtajemniczony. Fakt, jad szerszenia jest mniej skoncentrowany, ale w ogromnym szerszeniu mieści się więcej jadu. Ostatecznie toksyczność obydwu owadów jest podobna.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:12
Trzmiele dobre ziomki
Ale gdzie są bomki?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:35
@anteknico: one są w środku
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:00
@anteknico: bąk to taka mucha, ale nazywamy trzmiele bąkami
Bąki to trzmiele
Odpisz
4 sierpnia 2020, 08:01
trzmiele i pszczółki dobre ziomki
Odpisz
4 sierpnia 2020, 08:31
Nie,to ty nieświadomie naruszasz ich
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:03
@u3389218: odpisałeś na niewłaściwy komentarz
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:04
Wiem xd
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:04
ale wiem o co chodzi, masz zielone, nie przejmuj się
Odpisz
4 sierpnia 2020, 09:04
Dzięki mordeczko
Odpisz
4 sierpnia 2020, 08:56
Czyli jestem osą
Jak fajnie...
Odpisz
4 sierpnia 2020, 08:54
O ty ku*wa tak o facetach pisać ja ci dam pszczoło
Odpisz
4 sierpnia 2020, 08:39
Jest też takie mega wielkie latające coś, przypomina synka trzmiela i szerszenia ale inteligencję zachował po krowie
Odpisz