@Eliteq_PL: obrazek anime dziewczynki z uszami i kitką lisa to degeneracja? Zaraz ku*wa prawdziwe zwierzęta to będzie degeneracja bo ku*wa w anime występują zwierzęta
Ja w ogóle przeczytałem z odruchu "Kapitalista", ty jesteś jego przeciwieństwem, siostrą, dziewczyną czy nawet nie wiesz że ktoś taki istnieje?
Ah oraz, kocham liski.
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2020, 10:35
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:40
Senko san <3
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:42
@AlMalina: zasada nr 1. Do not lewd the fox
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:46
To może zostawmy ją w spokoju
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:47
@AlMalina: Dobrze, nich sobie spi, zasłużyła
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:49
Chodziło o prawdziwe lisy, a nie o jakieś degeneracje.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:49
nr 8
Odpisz
4 sierpnia 2020, 11:03
@Eliteq_PL: ty chyba nie wiesz co to prawdziwa degeneracja
Odpisz
4 sierpnia 2020, 11:04
@Eliteq_PL: XDDD
Czy to kolejny pingwiniarz który twierdzi że anime to degeneracja?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 11:07
@AlMalina: Nie używam pingwinów, gdyż moim zdaniem jest to głupie i takie rzeczy najlepiej wyrażać własnymi pisanymi słowami.
Odpisz
4 sierpnia 2020, 11:09
@Eliteq_PL: obrazek anime dziewczynki z uszami i kitką lisa to degeneracja? Zaraz ku*wa prawdziwe zwierzęta to będzie degeneracja bo ku*wa w anime występują zwierzęta
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:11
@Damond: prawdziwe zwierzaczki lepsze niż japońskie rysunki
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:13
@parufkaman: prawdziwe można głaskać a rysunki są bardzo kawaii więc kto co woli
Odpisz
9 sierpnia 2020, 16:14
@Liski_sa_super: Myślę, że to jeden z tych typów który uważa że anime, furry, mangi i wszystko co chociaż lekko odchodzi od normy to degeneracje
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 22:10
Ja w ogóle przeczytałem z odruchu "Kapitalista", ty jesteś jego przeciwieństwem, siostrą, dziewczyną czy nawet nie wiesz że ktoś taki istnieje?
Ah oraz, kocham liski.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 22:18
@SzczypiorekYT: nic a nic, po prostu nick zainspirowany
Odpisz
9 sierpnia 2020, 22:19
Hmmmm.... fu*k
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:51
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:12
lepszy ten prawdziwy
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:19
@parufkaman: A ja lubię oba
Odpisz
9 sierpnia 2020, 17:19
Pozwól że ukradnę
Odpisz
9 sierpnia 2020, 17:20
@pawlikok: Częstuj się byczq
Odpisz
9 sierpnia 2020, 19:03
Odpisz
9 sierpnia 2020, 17:28
Na 10 kapliczek udało mi się 3 tylko pogłaskać
Ku*wa
Odpisz
9 sierpnia 2020, 16:56
po co dodawać te reaction memy typu "wholesome 100"i" everyone liked/disliked that"? Jeśli np. artykuł jest śmieszny sam w sobie, one są niepotrzebne
Odpisz
9 sierpnia 2020, 17:03
@encepence2: Sugestia, dzięki której materiał zbiera więcej pozytywnych ocen
Odpisz
4 sierpnia 2020, 12:00
Łał, a mi się wydaje, że w angielskiej wersji mówili o 8mln razach
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:34
Było wczoraj wieczorem
Odpisz