Wczorajszy wybuch w Bejrucie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Młodzi gniewni
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 sierpnia 2020, 18:31
[*] postawmy znicza ofiarom tego zdarzenia[*]
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:39
@MeenziPL: [*]
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:21
@MeenziPL: [*] [*] [*] [*] [*]
Odpisz
21 listopada 2020, 22:51
@MeenziPL: [*]
Odpisz
21 listopada 2020, 22:59
@Oliwier256: o h.. ale odkop
Odpisz
21 listopada 2020, 23:00
@MeenziPL: oj tam, może tak być że za parę lat ktoś tu da znicza. To dopiero będzie odkop
Odpisz
21 listopada 2020, 23:01
@Oliwier256: bardzo wczorajszy ten wybuch w Bejrucie
Odpisz
21 listopada 2020, 23:06
@MeenziPL: racja
Odpisz
24 grudnia 2021, 09:38
@Oliwier256: ja daję po roku (*)
Odpisz
24 grudnia 2021, 09:41
👍
Odpisz
9 lipca 2023, 14:47
@MeenziPL: {۵}
Odpisz
20 lutego 2025, 11:36
@Oliwier256: [*]
Odpisz
6 października 2025, 14:30
@Oliwier256: [*]
Odpisz
30 maja 2021, 15:17
To było straszne
Odpisz
28 maja 2021, 09:08
*odkop* [*]
Odpisz
6 sierpnia 2020, 23:50
Wyglada jakby byl tam ostatni wladca wiatru (no ta fala uderzeniowa)
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:28
Jakim cudem na jeja są nagrania lepszej jakości niż w telewizji?
Odpisz
6 sierpnia 2020, 11:47
@Zielony_dywanik: lepiej nie pytaj....
Odpisz
6 sierpnia 2020, 22:11
@Panolus: trochę za późno mi to mówisz
Odpisz
6 sierpnia 2020, 17:16
Osz kuźwa, mocarstwo
Odpisz
6 sierpnia 2020, 16:58
Ktoś mi to wytłumaczy co tam zaszło?
Odpisz
21 sierpnia 2021, 08:42
@Nikodem8378: Już pewnie wiesz ale przez złe składowanie zapaliła się i wybuchła saletra
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 11:01
NO KABUM NO!
Odpisz
6 sierpnia 2020, 11:01
@DinoSummer: A tak na serio, to przepraszam za to, że śmieję się z memów o tym.
Odpisz
6 sierpnia 2020, 08:32
[*]
Odpisz
6 sierpnia 2020, 07:26
Dla ciekawskich:
Wybuchło tam 2750 ton (tak, nie pomyliłem się) Azotanu Amonowego
Odpisz
6 sierpnia 2020, 02:44
F
Odpisz
6 sierpnia 2020, 01:12
Nie za bardzo wypada się z tego śmiać ale..
Tactical Nuke incoming : 0:10:00
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:43
Szkoda mi trochę tych osób co ucierpiały mocno podczas tego wybuhu
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:15
Yebuo jak w cod⁴MW
Odpisz
4 sierpnia 2020, 20:48
Wyobraźcie sobie tak chillować na swoim balkonie i nagle widzicie coś takiego
Odpisz
5 sierpnia 2020, 00:55
@ZSRRBall: Ładny widok
Odpisz
5 sierpnia 2020, 17:50
@Uruchamiacz: ta woda mm https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=93tV6-0Ugwk&feature=emb_title
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:46
@Uruchamiacz: ładny widok ale co dalej zrobić jak pół miasta wydupi XD
Odpisz