Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MeenziPL

Edytowano - 5 sierpnia 2020, 18:31

[*] postawmy znicza ofiarom tego zdarzenia[*]

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Towarzysz777

20 lutego 2025, 11:36

Avatar Traktor_is_back

6 października 2025, 14:30

Avatar Kartof

30 maja 2021, 15:17

To było straszne

Avatar renifer123

28 maja 2021, 09:08

*odkop* [*]

Avatar Saaaaasuke

6 sierpnia 2020, 23:50

Wyglada jakby byl tam ostatni wladca wiatru (no ta fala uderzeniowa)

Avatar Zielony_dywanik

5 sierpnia 2020, 23:28

Jakim cudem na jeja są nagrania lepszej jakości niż w telewizji?

Avatar Panolus

6 sierpnia 2020, 11:47

@Zielony_dywanik: lepiej nie pytaj....

Avatar Zielony_dywanik

6 sierpnia 2020, 22:11

@Panolus: trochę za późno mi to mówisz

Avatar Kebasa_z_mema

6 sierpnia 2020, 17:16

Osz kuźwa, mocarstwo

Avatar Nikodem8378

6 sierpnia 2020, 16:58

Ktoś mi to wytłumaczy co tam zaszło?

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2021, 08:42

@Nikodem8378: Już pewnie wiesz ale przez złe składowanie zapaliła się i wybuchła saletra

Avatar DinoSummer

Edytowano - 6 sierpnia 2020, 11:01

NO KABUM NO!

Avatar DinoSummer

6 sierpnia 2020, 11:01

@DinoSummer: A tak na serio, to przepraszam za to, że śmieję się z memów o tym.

Avatar ARMY07

6 sierpnia 2020, 08:32

[*]

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 07:26

Dla ciekawskich:
Wybuchło tam 2750 ton (tak, nie pomyliłem się) Azotanu Amonowego

Avatar Siwy153

6 sierpnia 2020, 02:44

F

Avatar RYDERZ

6 sierpnia 2020, 01:12

Nie za bardzo wypada się z tego śmiać ale..

Tactical Nuke incoming : 0:10:00

Avatar Kooziel

5 sierpnia 2020, 23:43

Szkoda mi trochę tych osób co ucierpiały mocno podczas tego wybuhu

Avatar BishopPL123

5 sierpnia 2020, 22:15

Yebuo jak w cod⁴MW

Avatar ZSRRBall

4 sierpnia 2020, 20:48

Wyobraźcie sobie tak chillować na swoim balkonie i nagle widzicie coś takiego

Avatar Uruchamiacz

5 sierpnia 2020, 00:55

@ZSRRBall: Ładny widok

Avatar oliklol123

5 sierpnia 2020, 21:46

@Uruchamiacz: ładny widok ale co dalej zrobić jak pół miasta wydupi XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka