Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2021, 15:22

giga*

Avatar
Bbrozyna

5 sierpnia 2020, 18:35

Ah yes, jestem takim geniuszem że kupiłem wszystkie części do kompa i teraz mi nie chodzi w ogóle

Avatar MatjeGg21

5 sierpnia 2020, 18:35

to musisz iść do jakieś firmy żeby Ci złożyli za hajs

Avatar Kapitalista

5 sierpnia 2020, 18:36

Jak się kupuje niekompatybilne części i zasilacz który nie spełnia wymagań to tak się dzieje.

Avatar
Bbrozyna

5 sierpnia 2020, 18:37

@Kapitalista: nie, wszystko jest git ale zapomniałem o karcie po prostu a komputer bez karty video nie działa

Avatar Kapitalista

5 sierpnia 2020, 18:47

Jak mogłeś składać komputer i zapomnieć o karcie?

Avatar trolli

7 sierpnia 2020, 11:05

wygląda bardzo podobnie do tego który sam składałem

Avatar CitroenBomba

7 sierpnia 2020, 11:11

a nie masz integry w procku?

Avatar Benios30

7 sierpnia 2020, 11:25

To ci Ty masz za procesor ze odpalić grafiki systemu nie daje rady ?

Avatar Maly_modelarz15

7 sierpnia 2020, 11:44

jak szkoła w tym roku stary sprzęt wywalała to dużo zabrałem. Tak mój leninovo dostał 1,5GB ramu i teraz ma w sumie 3GB plus drugi wentylator i nowe gniazdo audio na mainboardzie

Avatar CitroenBomba

7 sierpnia 2020, 11:46

@Benios30: pisz ze składnią proszę...

Avatar SDMaryna

12 sierpnia 2020, 19:19

chopie ty ram masz, bo nie widzę?

Avatar CitroenBomba

12 sierpnia 2020, 19:22

@SDMaryna: ma chyba jedną kość, ale nie jestem pewien, bo jakość jest cudowna

Avatar Ignisus

5 sierpnia 2020, 18:30

Tylko jedno w kompie mam

Avatar Ignisus

5 sierpnia 2020, 18:31

@Ignisus: 5 kilo ram

Avatar Ignisus

5 sierpnia 2020, 18:32

@Ignisus: Odlecieć sam

Avatar Ignisus

5 sierpnia 2020, 18:33

@Ignisus: W krainę zamulenia

Avatar Oliwier256

5 sierpnia 2020, 18:34

@Ignisus: złoto

Avatar alexiejs

5 sierpnia 2020, 18:52

@Ignisus: w kompie procka mam

Avatar alexiejs

5 sierpnia 2020, 18:53

@Ignisus: kiedy skończy się ten czas
gdy już nie będę miał
tych dziesięciu fps'ów

Avatar Bykherinio

11 sierpnia 2020, 13:06

@Ignisus: dobre .

Avatar Bykherinio

11 sierpnia 2020, 13:04

dobre. polecam elo

Avatar Janek1312

7 sierpnia 2020, 14:19

Miałem identyko obudowę w kompie z xp
Nostalgia

Avatar
Valentine_

5 sierpnia 2020, 18:31

Zagrać sobie sam

Avatar Damond

5 sierpnia 2020, 18:32

w krainie steama

Avatar
Valentine_

Edytowano - 5 sierpnia 2020, 18:35

@Damond: w komputerze pamięć mam

Avatar Damond

5 sierpnia 2020, 18:37

kiedy grać będę sam

Avatar
Valentine_

5 sierpnia 2020, 18:38

@Damond: bo wjedzie koń trojański

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ulanus
Dodane przez: Ulanus

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

No to posłuchane

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka