Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2021, 15:22
giga*
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:35
Ah yes, jestem takim geniuszem że kupiłem wszystkie części do kompa i teraz mi nie chodzi w ogóle
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:35
to musisz iść do jakieś firmy żeby Ci złożyli za hajs
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:36
Jak się kupuje niekompatybilne części i zasilacz który nie spełnia wymagań to tak się dzieje.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:37
@Kapitalista: nie, wszystko jest git ale zapomniałem o karcie po prostu a komputer bez karty video nie działa
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:47
Jak mogłeś składać komputer i zapomnieć o karcie?
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:05
wygląda bardzo podobnie do tego który sam składałem
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:11
a nie masz integry w procku?
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:25
To ci Ty masz za procesor ze odpalić grafiki systemu nie daje rady ?
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:44
jak szkoła w tym roku stary sprzęt wywalała to dużo zabrałem. Tak mój leninovo dostał 1,5GB ramu i teraz ma w sumie 3GB plus drugi wentylator i nowe gniazdo audio na mainboardzie
Odpisz
7 sierpnia 2020, 11:46
@Benios30: pisz ze składnią proszę...
Odpisz
12 sierpnia 2020, 19:19
chopie ty ram masz, bo nie widzę?
Odpisz
12 sierpnia 2020, 19:22
@SDMaryna: ma chyba jedną kość, ale nie jestem pewien, bo jakość jest cudowna
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:30
Tylko jedno w kompie mam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:31
@Ignisus: 5 kilo ram
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:32
@Ignisus: Odlecieć sam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:33
@Ignisus: W krainę zamulenia
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:34
@Ignisus: złoto
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:52
@Ignisus: w kompie procka mam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:53
@Ignisus: kiedy skończy się ten czas
gdy już nie będę miał
tych dziesięciu fps'ów
Odpisz
11 sierpnia 2020, 13:06
@Ignisus: dobre .
Odpisz
11 sierpnia 2020, 13:04
dobre. polecam elo
Odpisz
7 sierpnia 2020, 14:19
Miałem identyko obudowę w kompie z xp
Nostalgia
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:31
Zagrać sobie sam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:32
w krainie steama
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2020, 18:35
@Damond: w komputerze pamięć mam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:37
kiedy grać będę sam
Odpisz
5 sierpnia 2020, 18:38
@Damond: bo wjedzie koń trojański
Odpisz