@Kejdzej: Może sobie na to pozwolić. W końcu użytkownicy posiadający konta to tylko mały procent, więc może na nich pluć, banować za kaprys i ogółem bawić się nimi jak zabawkami w piaskownicy, nawet jak odejdą, to i tak ma dużo wejść od jakichś randomów, a starych użytkowników zastąpią nowi.
@NorseWarrior: Zapomina że to ten mały procent tworzy prawie cały oryginalny kontent w poczekalni. Ale cóż, może da się jechać na samych kradzionych memach.
Komentarze
Odśwież1 czerwca, 21:52
Admin to zapowiedział
Czyli w tym szaleństwie jest metoda
Odpisz
30 marca, 16:08
to jest k...a zbyt rel
Odpisz
24 marca, 14:28
Przynajmniej byłeś samoświadomy, że ci odwala
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:24
Czy admin oficjalnie napluł w twarz sporej części użytkownikom? Nie żeby coś takie akcje spowodują jeszcze większy spadek aktywnych użytkowników.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:36
@Kejdzej: Może sobie na to pozwolić. W końcu użytkownicy posiadający konta to tylko mały procent, więc może na nich pluć, banować za kaprys i ogółem bawić się nimi jak zabawkami w piaskownicy, nawet jak odejdą, to i tak ma dużo wejść od jakichś randomów, a starych użytkowników zastąpią nowi.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:41
@NorseWarrior: Zapomina że to ten mały procent tworzy prawie cały oryginalny kontent w poczekalni. Ale cóż, może da się jechać na samych kradzionych memach.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:26
@Kejdzej: XDDD ADMIN USUNĄŁ NASZĄ KONWERSACJE
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:55
Jedno można faktycznie zarzucić administracji, czasem usuwają całe wątki, gdzie nie ma właściwie nic niepoprawnego.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:21
@Ameron: No my mówiliśmy w czym jeja jest ch*jowe i widocznie admin chce zamieść sprawę pod dywan
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:39
@Ameron: cenzura po całości, napisałem prawdę to usunął. W sumie dziwię się że całości be usunął, tam też są niewygodne treści.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 13:50
@Kejdzej: aż zajrzałem tu po kilku dniach by upewnić się że nie usunęli tego wątku.
Odpisz
15 kwietnia 2024, 20:25
@Kejdzej: Ale skubany przewidział.
Odpisz
15 kwietnia 2024, 20:27
już wtedy postępował proces
Odpisz
4 stycznia, 00:37
@Kejdzej: Nawet nie wiesz jak bardzo.
Odpisz
20 grudnia 2025, 13:58
rel
Odpisz
24 października 2025, 19:11
Ironia
Odpisz
6 października 2025, 07:46
Czyż to nie ironiczne?
Odpisz
18 sierpnia 2025, 16:36
No teraz to zdecydowanie wszyscy znani użytkownicy odchodzą...
Odpisz
10 sierpnia 2025, 12:28
aged like a milk
Odpisz
19 czerwca 2024, 07:40
Say hello from 2024
Odpisz
11 lipca 2024, 11:15
@EpikName: hello👋
Odpisz
28 sierpnia 2024, 16:57
@EpikName: serwus
Odpisz
7 listopada 2024, 08:44
@EpikName: Hello
Odpisz
30 marca 2024, 19:16
Mem bożydara 🖒
Odpisz
5 listopada 2023, 19:34
Jestem z hejo profilu
Odpisz
8 września 2021, 17:02
jestem przybyszem z losowych
Odpisz
28 października 2021, 16:37
ja też
Odpisz
22 listopada 2021, 21:42
a ja z profilu Jeja
Odpisz
14 maja 2022, 20:06
@Kebasa_z_mema: ja też
Odpisz
30 maja 2022, 00:51
Ja za to przybyłem z Jejopedii. Zgłębiałem tam swą wiedzę
Odpisz
20 listopada 2022, 19:08
ja też z profilu
Odpisz
23 września 2022, 17:20
Nie do ukrycia jest to że tutaj bartbartek przesadziłeś
Odpisz
3 lipca 2022, 14:31
Ah, yes, propaganda
Odpisz