Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca, 21:52
Admin to zapowiedział
Czyli w tym szaleństwie jest metoda
Odpisz
30 marca, 16:08
to jest k...a zbyt rel
Odpisz
24 marca, 14:28
Przynajmniej byłeś samoświadomy, że ci odwala
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:24
Czy admin oficjalnie napluł w twarz sporej części użytkownikom? Nie żeby coś takie akcje spowodują jeszcze większy spadek aktywnych użytkowników.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:36
@Kejdzej: Może sobie na to pozwolić. W końcu użytkownicy posiadający konta to tylko mały procent, więc może na nich pluć, banować za kaprys i ogółem bawić się nimi jak zabawkami w piaskownicy, nawet jak odejdą, to i tak ma dużo wejść od jakichś randomów, a starych użytkowników zastąpią nowi.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:41
@NorseWarrior: Zapomina że to ten mały procent tworzy prawie cały oryginalny kontent w poczekalni. Ale cóż, może da się jechać na samych kradzionych memach.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:26
@Kejdzej: XDDD ADMIN USUNĄŁ NASZĄ KONWERSACJE
Odpisz
11 sierpnia 2020, 14:55
Jedno można faktycznie zarzucić administracji, czasem usuwają całe wątki, gdzie nie ma właściwie nic niepoprawnego.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:21
@Ameron: No my mówiliśmy w czym jeja jest ch*jowe i widocznie admin chce zamieść sprawę pod dywan
Odpisz
11 sierpnia 2020, 15:39
@Ameron: cenzura po całości, napisałem prawdę to usunął. W sumie dziwię się że całości be usunął, tam też są niewygodne treści.
Odpisz
14 sierpnia 2020, 13:50
@Kejdzej: aż zajrzałem tu po kilku dniach by upewnić się że nie usunęli tego wątku.
Odpisz
15 kwietnia 2024, 20:25
@Kejdzej: Ale skubany przewidział.
Odpisz
15 kwietnia 2024, 20:27
już wtedy postępował proces
Odpisz
4 stycznia, 00:37
@Kejdzej: Nawet nie wiesz jak bardzo.
Odpisz
20 grudnia 2025, 13:58
rel
Odpisz
24 października 2025, 19:11
Ironia
Odpisz
6 października 2025, 07:46
Czyż to nie ironiczne?
Odpisz
18 sierpnia 2025, 16:36
No teraz to zdecydowanie wszyscy znani użytkownicy odchodzą...
Odpisz
10 sierpnia 2025, 12:28
aged like a milk
Odpisz
19 czerwca 2024, 07:40
Say hello from 2024
Odpisz
11 lipca 2024, 11:15
@EpikName: hello👋
Odpisz
28 sierpnia 2024, 16:57
@EpikName: serwus
Odpisz
7 listopada 2024, 08:44
@EpikName: Hello
Odpisz
30 marca 2024, 19:16
Mem bożydara 🖒
Odpisz
5 listopada 2023, 19:34
Jestem z hejo profilu
Odpisz
8 września 2021, 17:02
jestem przybyszem z losowych
Odpisz
28 października 2021, 16:37
ja też
Odpisz
22 listopada 2021, 21:42
a ja z profilu Jeja
Odpisz
14 maja 2022, 20:06
@Kebasa_z_mema: ja też
Odpisz
30 maja 2022, 00:51
Ja za to przybyłem z Jejopedii. Zgłębiałem tam swą wiedzę
Odpisz
20 listopada 2022, 19:08
ja też z profilu
Odpisz
23 września 2022, 17:20
Nie do ukrycia jest to że tutaj bartbartek przesadziłeś
Odpisz
3 lipca 2022, 14:31
Ah, yes, propaganda
Odpisz