Prawda o miłości damsko-męskiej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2021, 20:12
Bardziej seksistowskiego mema dawno nie widziałem
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:33
sweet
Odpisz
20 listopada 2013, 16:59
kobiety nie tylko myślą ale i kochają szczerze może się większość nie zgodzi ale faceci rzeczywiście mogą okazać sie świniami
Odpisz
20 listopada 2013, 17:01
@MissSzarLOTKA: To się tyczy jednych i drugich, lecz aby wystawić dobrą opinię, trzeba być obojniakiem, ponieważ to ludzie zawsze patrzą na płeć przeciwną.
Wg. mnie ludzie o obu płciach są zwyrodnieniem.
Odpisz
20 listopada 2013, 17:05
@kolkav5: racja dziewczyny to też świnie
Odpisz
20 listopada 2013, 20:54
@MissSzarLOTKA: dokładnie, dziewczyny to świnie
Odpisz
26 listopada 2013, 18:25
@PokemonxD1: Oczywiście. Z naukowego punktu widzenia mężczyźni to nie świnie, tylko co najwyżej knury.
Odpisz
26 listopada 2013, 18:52
@PokemonxD1: nie zawsze
Odpisz
21 listopada 2013, 16:59
♥-nie dotyczy dupków (czyli tych na których lecą dziewczyny)
Odpisz
21 listopada 2013, 11:46
to nie zależy od płci tylko od charakteru człowieka jeden mężczyzna może być świnią drugi nie tak samo z kobietami
Odpisz
20 listopada 2013, 18:52
ja bym powiedział że obydwie płcie po prostu kochają, w końcu jesteśmy równi
Odpisz
20 listopada 2013, 17:23
Ja pierdziele, nie szufladkujcie mi ludzi dzieląc ich na płci (czy według jeszcze innych kryteriów)
Każdy jest inny i nic tego nie zmieni.
Odpisz
20 listopada 2013, 16:22
właśnie feministki!
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2013, 16:21
A i tak feministki powiedzą, że faceci to świnie.
Odpisz
20 listopada 2013, 16:11
Czyli wiesz co czuję każdy facet? Ok.
Odpisz
20 listopada 2013, 16:04
Liczyłem na serduszko w kroczu wklejone :)
Odpisz